Drtiči hlásí první posily. Do Hodonína se vracejí útočníci Finsterle s Romančíkem a obránce Kobylík

Drtiči hlásí první posily. Do Hodonína se vracejí útočníci Finsterle s Romančíkem a obránce Kobylík
úterý 30.6.2020 | Redakce

H O D O N Í N - Hodonínští hokejisté mají první tři posily pro nadcházející druholigovou sezonu 2020/21. Vedení klubu se na spolupráci dohodlo s útočníky Lukášem Finsterlem, Michalem Romančíkem a obráncem Richardem Kobylíkem. Zmiňovaná trojice už u Drtičů působila, nyní se na jih Moravy vrací zpět.

 
 

Finsterle s Kobylíkem nastupovali v minulé sezoně za Nový Jičín, Romančík se do Hodonína vrací oklikou přes Šumperk a Valašské Meziříčí.

„Jsem rád, že jednání dopadla podle našich představ. Všichni tři znají prostředí klubu a věřím že budou velkým přínosem. Chtěl bych poděkovat jednatelce klubu Janě Gajošové za úspěšné dotažení jednání o příchodu kluků do klubu SHK," prohlásil kouč Drtičů Tibor Janás, který stojí za příchodem těchto hráčů.

Již dříve se vedení klubu dohodlo s odchovanci Martinem Miklíkem, Davidem Janásem, Matějem Charvátem a Erikem Hložánkem.

O dalších jménech budeme průběžně informovat... 

Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova SaZ Motičák
 

Partneři

tespra Swietelski vista car MetLife Hotel Krystal Reality Veselý Lázně Hodonín levier maspro bytová správa vinný dům repress abprint gapa lesnictví teza rybářská bašta autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Vinný sklep Hotelu Krystal Domi Baterie Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2020 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS