Prezidentem Českého hokeje byl znovu zvolen Tomáš Král, šéfka Drtičů Gajošová byla zvolena členkou dozorčí rady

Prezidentem Českého hokeje byl znovu zvolen Tomáš Král, šéfka Drtičů Gajošová byla zvolena členkou dozorčí rady
neděle 21.6.2020 | Redakce, Foto: Český hokej

H O D O N Í N - Předsedkyně SHK Drtiči Hodonín Jana Gajošová má novou funkci. Šéfka slováckého klubu byla na sobotní konferenci zvolena do dozorčí rady Českého svazu ledního hokeje. Prezidentem svazu dál zůstává Tomáš Král. Známý funkcionář bude českému hokeji šéfovat až do roku 2024. Hlasovalo pro něj 55 z 58 přítomných delegátů, 3 (včetně jeho samého) se zdrželi, proti nehlasoval nikdo.

 
 

Členy výkonného výboru byli zvoleni (v abecedním pořadí) Petr Bříza, Marek Chmiel, Jaromír Jágr, Aleš Pavlík, Daniel Sadil, Bedřich Ščerban, Jiří Šindler, Jiří Šlégr, Milan Vacke a Libor Zábranský. Generálním sekretářem ČSLH byl na první schůzce výkonného výboru jmenován na čtyřleté období Martin Urban.

Předsedou dozorčí rady byl konferenci Českého hokeje zvolen Miloslav Šeba, členy dozorčí rady Otakar Černý ml., Karel Jankovič, Jana Gajošová, Aleš Cerman, Pavel Hinner a Jan Trunda. Předsedou arbitrážní komise delegáti zvolili Vladimíra Balaše.

Konference ČSLH se zúčastnilo celkem 58 delegátů s hlasem rozhodujícím, zastupujících kluby extraligy, I. a II. ligy, krajské soutěže a ženský hokej. Konference, která je nejvyšším orgánem ČSLH, schvaluje mimo jiné zprávu o činnosti výkonného výboru, zprávu o hospodaření, zprávu dozorčí rady a arbitrážní komise ČSLH, přijímá změny a doplňky Stanov ČSLH a na čtyřleté období volí prezidenta, předsedu dozorčí rady a arbitrážní komise a členy výkonného výboru a dozorčí rady ČSLH. 

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. NJI Nový Jičín 8 25:22 20
2. OPA Opava 8 22:19 15
3. VEL Velké Meziříčí 8 26:25 15
4. VAL Valašské Meziříčí 7 26:15 12
5. ZNS Žďár nad Sázavou 8 27:30 11
6. KOP Kopřivnice 8 25:27 9
7. KMB Kometa Brno B 8 22:24 8
8. HOD Hodonín 7 13:24 3

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova
 

Partneři

MetLife vista car Reality Veselý levier maspro vinný dům repress teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS