Jsem ráda, že příští sezonu už díky partnerům máme ze sedmdesáti procent pokrytou, říká šéfka Drtičů Jana Gajošová

Jsem ráda, že příští sezonu už díky partnerům máme ze sedmdesáti procent pokrytou, říká šéfka Drtičů Jana Gajošová
středa 18.3.2020 | Redakce

H O D O N Í N - Podobný konec hokejové sezony nikdy předtím nezažila. Předsedkyně SHK Drtiči Hodonín v posledních dnech neustále něco řešila, klid rozhodně nemá ani po předčasném ukončení soutěžního ročníku 2019/2020. Šéfka slováckého celku se nestihla ani pořádně rozloučit s hráči, sponzory nebo fanoušky.

 
 

„Současné období je nesmírně hektické, plné zvratů a změn. V těchto chvílích člověk nemá na hokej velké pomyšlení. Všichni si uvědomujeme, že na světě jsou důležitější věci než sport. Věřím ale, že současnou situaci zvládneme a na začátku příští sezony se znovu potkáme v hledišti Zimního stadionu Václava Nedomanského, kde se znovu budeme bavit krásnou hrou s názvem lední hokej,“ uvedla Jana Gajošová, která i přes nedokončenou sezonu zůstává pozitivně naladěná a plná odhodlání zase o kousek dál posunout hodonínský hokej.

„Jsem ráda, že příští sezonu už díky partnerům máme finančně ze sedmdesáti procent pokrytou. Sponzorům a lidem, kteří nás podporují, musím velmi poděkovat. Opravdu není jednoduché v této době dávat svoje peníze na sport. Proto si všech velmi vážíme. Zapomenout nesmím ani na fanoušky, kteří i v letošní sezoně ukázali, že Hodonín dál zůstává hokejovým městem. Věřím, že jim budeme přinášet ještě více radost než tomu bylo doposud,“ pronesla.

Od některých oddaných příznivců dokonce obdržela děkovný email. „Ty krásná slova mě hodně potěšila. Je vidět, že naše práce má smysl,“ říká.

Podle Gajošové si poděkování zaslouží také realizační tým a hráči. Výrazně omlazený tým pod vedením trenérů Konečného a Janáse bojoval o postup do semifinále play-off. V podobném složení by měli Drtiči nastupovat i příští rok. „Oběma trenérům za odvedenou práci moc děkuji,“ uvedla.

Nyní ale mají hráči volno. Všichni sledují dění ohledně šířící se nákazy koronaviru. Šéfka slováckého celku věří, že hokejisté Hodonína jsou rozumní a zůstávají doma a plní pokyny vlády. „Sezona skončila předčasně, s nikým se nescházím. Opatření jsou jasně dané, takže není potřeba v rámci v klubu tohle téma nijak zvlášť řešit,“ uvedla Gajošová.

Ztráty, které klubu vznikly po posledním odehraném zápase bez diváků s Valašským Meziříčí, podle ní nejsou zanedbatelné, na činnosti klubu do budoucna by však neměly mít až tak zásadní vliv. „Pokusíme se s nimi vyrovnat," slibuje."

Pokud se nestane něco mimořádného a karanténa nepotrvá až do června, měla by letní příprava Drtičů odstartovat v květnu. „Pokud ale bude problém ohledně pandemie, jsme připravení vše operativně řešit a posunout,“ tvrdí předsedkyně slováckého celku.

V tomto hektickém období se ale hlavně věnuje práci ve firmě, která působí na hraničních přechodech, takže doma zůstat nemůže. „V naší gesci je i výběr mýtného, a tak musíme být na hranicích nonstop. Nákladní doprava se nezastavila. Ale abych řekla pravdu, do města se moc nedostanu ani v jiné době ,než je teď. Jedu do práce a z práce rovnou domů,“ říká.

Nyní stejně jako zbytek rodiny striktně dodržuje nařízení vlády. „Moc ráda bych v této složité době viděla, že se lidé semknou a budou si pomáhat a ne jen závidět a pomlouvat. Vždy, když teče do bot, jsme schopní se spojit a být na jedné slušné vlně. Tak to teď vnímám já,“ prohlásila.

Současnou situaci v žádném případě nepodceňuje. Když může, ráda komukoliv pomůže. „I dcera, která studuje ve třetím ročníku lékařské vysoké školy v Ostravě, v tomto čase je připravena odjet každým dnem do Ostravy, jakmile ji povolají do nemocnice na pomoc. Takže žádné lelkování a makáme všichni dál,“ říká. „Celá moje široká rodina má velký smysl pro humor. Jsme přesvědčeni, že vše dopadne dobře a všichni lidé se zase brzy vrátí do normálního režimu,“ dodává. 

Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova SaZ Motičák
 

Partneři

tespra Swietelski vista car MetLife Hotel Krystal Reality Veselý Lázně Hodonín levier maspro bytová správa vinný dům repress abprint gapa lesnictví teza rybářská bašta autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Vinný sklep Hotelu Krystal Domi Baterie Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2020 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS