Drtiči dál rozšiřují kádr. Z extraligového Zlína na střídavé starty do konce sezony přichází šest šikovných juniorů

Drtiči dál rozšiřují kádr. Z extraligového Zlína na střídavé starty do konce sezony přichází šest šikovných juniorů
čtvrtek 9.1.2020 | Redakce, Foto: PSG Berani Zlín

H O D O N Í N - Vedení hodonínského klubu dál pracuje na zkvalitnění a rozšíření kádru. Šéfka Drtičů Jana Gajošová se s vedením extraligového klubu PSG Berani Zlín domluvila na angažmá dalších šesti juniorů. Vyřízeny střídavé starty do konce sezony v druholigovém týmu mají obránce Jan Jaroněk a útočníci Vojtěch Dobiáš, Devid Lekeš, Dominik Luža, David Kozubík a Filip Weintritt.

 
 

„Plníme to, co jsme si řekli. Jelikož v Hodoníně nejsou momentálně k dispozici mladí hráči, snažíme se brát a vychovávat kluky z okolí. Jsem moc ráda, že nám ve Zlíně vyšli vstříc a bez problémů jsme se domluvili. Angažmá těchto hráčů je prospěšné pro všechny strany,“ věří šéfka Drtičů Jana Gajošová. „Věřím, že jdeme správnou cestou. Chceme pracovat a vychovávat především mladé hráče, kteří mají hokej rádi a chtějí se dál zlepšovat a posouvat. Trenéři odvádí dobrou práci. Jsem s nimi spokojená,“ prohlásila Gajošová.

Celkem je nyní na soupisce SHK Drtiči Hodonín šestnáct hráčů, kteří prošli zlínským extraligovým klubem.

 

Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova SaZ Motičák
 

Partneři

tespra Swietelski vista car MetLife Hotel Krystal Reality Veselý Lázně Hodonín levier maspro bytová správa vinný dům repress abprint gapa lesnictví teza rybářská bašta autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Vinný sklep Hotelu Krystal Domi Baterie Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2020 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS