Drtičům vypomůže mladý obránce Dřímal. Odchovanec Zlína přichází na střídavé starty z juniorky Přerova

Drtičům vypomůže mladý obránce Dřímal. Odchovanec Zlína přichází na střídavé starty z juniorky Přerova
pondělí 18.11.2019 | Redakce

H O D O N Í N - Vedení SHK Drtiči Hodonín zaregistrovalo dalšího nového hráče. Slováckému celku ve zbytku druholigové sezony vypomůže mladý obránce Tomáš Dřímal. Devatenáctiletý zadák, který nastupuje v juniorské lize za přerovské Zubry, přichází na jih Moravy na střídavé starty.

 
 

„Do Hodonína se těším. Bude to pro mě zase nová zkušenost, poprvé nastoupím za muže. Věřím, že Drtičům pomůžu k co nejlepším výsledkům,“ přeje si zlínský rodák.

Odchovanec Beranů před letošní sezonou zamířil do Přerova. Letní přípravu absolvoval s prvním týmem Zubrů. Zahrál si i několik přípravných zápasů. V kádru účastníka Chance lize ale nezůstal, šikovný zadák nastupuje v přerovské juniorce.

Drtičům bude vypomáhat podle potřeby a také domluvy s trenéry Hodonína Flašarem a Konečným. Z kádru SHK zná další zlínské odchovance Pröschla a Lešku. „Ale myslím, že se začleněním do mužstva nebude problém,“ věří devatenáctiletý obránce. Premiéru ve druhé lize si možná odbyde v sobotu na ledě Kopřivnice. 

Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova SaZ Motičák
 

Partneři

tespra Swietelski vista car MetLife Hotel Krystal Reality Veselý Lázně Hodonín levier maspro bytová správa vinný dům repress abprint gapa lesnictví teza rybářská bašta autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Vinný sklep Hotelu Krystal Domi Baterie Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2020 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS