Přichází další mladík do útoku. Drtiči získali na hostování do konce sezony talentovaného Jakub Čejku z Komety Brno

Přichází další mladík do útoku. Drtiči získali na hostování do konce sezony talentovaného Jakub Čejku z Komety Brno
středa 13.11.2019 | Redakce, Foto: Jiří Mokrý, www.hstrebic.cz

H O D O N Í N - Hodonínští hokejisté přivítali v kabině další novou tvář. Po Patriku Bulínovi přichází na Slovácko také Jakub Čejka. Jednadvacetiletý útočník bude v druholigovém týmu hostovat do konce sezony z brněnské Komety. Premiéru u Drtičů si odbyde v sobotním zápase ve Valašském Meziříčí.

 
 

Boskovický rodák, který prošel mládeží Komety, se kterou slavil juniorský extraligový titul, v minulé sezoně patřil do širšího kádru Horácké Slavie Třebíč. V Chance lize nastoupil ve dvaceti zápasech a připsal si jeden gól a dvě asistence.

Z Třebíče měl loni vyřízené střídavé starty do Moravských Budějovic. Žihadlům pomohl k jejich senzační jízdě až do superfinále. V devatenácti zápasech zaznamenal osm branek a čtyř asistence.

V Třebíči absolvoval letní přípravu a v dresu bílých hvězd nastoupil ke třem přípravným zápasům, bodovat však nedokázal. Šikovný útočník v létě zkoušel štěstí v Šumperku, ale na zkoušce neuspěl, a tak se vrátil domů.

Letošní sezonu rozjel v rodných Boskovicích, kterým pomáhal v krajské lize. Čtvrteční zápas proti SHKm Hodonín už ale Čejka neodehraje. V sobotu se znovu objeví ve druhé lize, v dresu Drtičů vyzve Valašské Meziříčí. 

Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova SaZ Motičák
 

Partneři

tespra Swietelski vista car MetLife Hotel Krystal Reality Veselý Lázně Hodonín levier maspro bytová správa vinný dům repress abprint gapa lesnictví teza rybářská bašta autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Vinný sklep Hotelu Krystal Domi Baterie Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2020 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS