Vedení Drtičů přivedlo i druhého Bulína. Kromě Jana bude hrát v Hodoníně také jeho dvojče Patrik

Vedení Drtičů přivedlo i druhého Bulína. Kromě Jana bude hrát v Hodoníně také jeho dvojče Patrik
úterý 12.11.2019 | Redakce

H O D O N Í N - Drtiči přivedli dalšího Bulína. K jednadvacetiletému útočníkovi Janovi, který nosí modro-oranžový dres od začátku letošní druholigové sezony, získali z Moravských Budějovic také jeho dvojče Patrika. Šikovný hokejista přichází do Hodonína na hostování do konce letošní sezony.

 
 

„Jsem ráda, že se nám povedlo Patrikův příchod tak rychle dotáhnout. Sám hráč měl o angažmá v našem klubu zájem. Také jednání s Moravskými Budějovicemi bylo seriózní a bezproblémové. Těší mě, že spolupráce s jinými druholigovými kluby funguje,“ uvedla šéfka Drtičů Jana Gajošová.

Patrik Bulín si premiéru v novém klubu odbude v sobotu na ledě Valašského Meziříčí.

Opačným směrem zamířil obránce Roman Čermák. Čtyřiadvacetiletý bek, který na jihu Moravy stihl odehrát 14 zápasů s bilancí dvou branek a tří asistencí, požádal o uvolnění do Moravských Budějovic. „I když dohoda byla taková, že proti nám nemůže hrát, vzhledem k příchodu Patrika Bulína se ruší a oba hráči mohou ve vzájemném souboji nastoupit,“ vysvětluje Gajošová.

Mládežnický reprezentant se vrací do známého prostředí. Barvy Žihadel hájil už v ročníku 2017/2018, tehdy byl nejproduktivnějším zadákem týmu, který se dostal až do semifinále.

Předsedkyně hodonínského klubu zároveň dotahuje i příchod brankáře a útočníka. 

Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova SaZ Motičák
 

Partneři

tespra Swietelski vista car MetLife Hotel Krystal Reality Veselý Lázně Hodonín levier maspro bytová správa vinný dům repress abprint gapa lesnictví teza rybářská bašta autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Vinný sklep Hotelu Krystal Domi Baterie Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2020 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS