Čermák porážku těžce kousal. „Výsledek je po nás krutý. I takové zápasy ale někdy jsou,“ říká čtyřiadvacetiletý obránce

Čermák porážku těžce kousal. „Výsledek je po nás krutý. I takové zápasy ale někdy jsou,“ říká čtyřiadvacetiletý obránce
neděle 10.11.2019 | Redakce, Foto: www.bkhb.cz

H O D O N Í N - Když v úvodu prostřední části svým druhým gólem sezony snížil na 2:4, vypadalo to, že by se Drtiči mohli nadechnout k náporu a pořádně znepříjemnit cestu Šumperku k dalším třem venkovním bodům. Trefa obránce Romana Čermáka ale pro vývoj sobotního duelu nic neznamenala. Hodonínští hokejisté v prostřední části inkasovali další dvě branky a bylo definitivně po zápase.

 
 

Jihomoravané nezvládli další druholigový duel, po debaklu 2:9 s lídrem východní skupiny odcházeli z ledu do kabiny hodně rozladění. „Výsledek je po nás krutý,“ hlesl pouze čtyřiadvacetiletý zadák SHK.

Drtiči sice soupeři zle zatápěli a měli i spoustu šancí, od rivala ze severu Moravy ale obdrželi tvrdou lekci z produktivity.

Co hosté v první třetině vystřelili na hodonínskou branku, to skončilo v síti. „První třetinu jsme neodehráli špatně. Na začátku zápasu jsme tam měli šance. Bohužel jsme proměnili pouze jednu z nich a na druhé straně nám to tam napadalo,“ povzdechl si Čermák. „Vždycky, když jsme se dostali do kontaktu a dali gól, tak jsme hned dostali zase branku my, což nás vždycky srazilo dolů,“ přidává smutně.

Hloupé inkasované branky někdejšího mládežnického reprezentanta pořádně štvaly. „I takové zápasy ale někdy jsou,“ ví bývalý hráč Jihlavy, Mladé Boleslavi nebo Moravských Budějovic.

Pokud by se v hokeji hrálo na umělecký dojem, Drtiči by v sobotu rozhodně nepropadli. Výsledek se ale fanouškům složitě vysvětloval.

Tolik obdržených branek navíc Hodonín neinkasoval poprvé. Parta ze Slovácka už ve středu nedotáhla dobře rozehraný zápas v Havlíčkově Brodě, o víkendu schytala ještě větší dardu. „V Brodě to bylo o vyloučeních, doma taky o smůle,“ je přesvědčený Čermák.

Z debaklu si těžkou hlavu nedělá. „Jedeme dál. Sezona je dlouhá,“ připomíná.

Ve středu mají Drtiči volno. Další zápas sehrají až v sobotu, kdy se představí u Bobrů ve Valašském Meziříčí. „V týdnu pořádně potrénujeme, zregenerujeme a nachystáme se na další těžké utkání. Snad budeme úspěšnější,“ doufá Čermák.

 

Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova SaZ Motičák
 

Partneři

tespra Swietelski vista car MetLife Hotel Krystal Reality Veselý Lázně Hodonín levier maspro bytová správa vinný dům repress abprint gapa lesnictví teza rybářská bašta autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Vinný sklep Hotelu Krystal Domi Baterie Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2020 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS