Nemůžeme si dovolit takový výpadek. Musíme se koncentrovat celých šedesát minut, ví trenér SHK Flašar

Nemůžeme si dovolit takový výpadek. Musíme se koncentrovat celých šedesát minut, ví trenér SHK Flašar
pátek 1.11.2019 | Redakce

H O D O N Í N - Středeční utkání už si rozebrali. Hlavně o posledních pěti minutách, ve kterých inkasovali čtyři branky, si důkladně popovídali. Hodonínští hokejisté po divoké výhře 8:6 nad posledními Moravskými Budějovicemi se o dušičkovém víkendu znovu představí vlastním fanouškům.

 
 

Drtiči i v sobotu proti Novému Jičínu budou favoritem, nejen poslední duel na severu Moravy ale ukázal, že hrát naplno se musí od začátku až do konce.

„Musíme se koncentrovat celých šedesát minut. Nemůžeme si dovolit takový výpadek, jako ve středu. To by se nám mohlo vymstít,“ ví kouč SHK Aleš Flašar.

Drtiči berou utkání s Ďábly z Nového Jičína naprosto vážně. Vždyť sobotnímu soupeři v úvodním vzájemném souboji podlehli 2:4. „Čeká nás houževnatý tým, kterému máme co vracet,“ připomíná Flašar. „Tam jsme měli velký tlak, spoustu šancí, ale domácí byli efektivnější, proto zvítězili,“ přidává zkušený trenér.

Jihomoravané sice v Novém Jičíně po brankách Komínka a Matuly v 16. minutě vedli 2:0, ale o náskok ve druhé třetině trestuhodně přišli a za nepříznivého stavu jen marně dotahovali vedení soupeře.

Ve středu s Moravskými Budějovicemi se přetahovali o výsledek čtyřicet minut, než protivníka dorazili. „Je pravda, že jsme se ze začátku trápili. Na druhé straně je vždycky důležitý konec. Za čtrnáct dní se nikdo nebude ptát na výkon, ale na výsledek, který je vždy podstatný,“ říká Flašar.

Nový Jičín poslední tři zápasy prohrál, v tabulce východní skupině druhé ligy je až šestý. Na Drtiči ztrácí osm bodů. „Vždycky je to takové zrádné. Každý zápas je ale jiný. Já na to nehledím,“ tvrdí Flašar. „My jsme taky dva zápasy hráli dobře, ale jak ve Žďáru nad Sázavou, tak i v Opavě jsme prohráli. V těchto utkáních jsme předvedli lepší výkon, než doma s Moravskými Budějovicemi,“ doplňuje.

Drtiči půjdou do sobotního zápasu 15. kola i s obráncem Ševčíkem, který se vrací do sestavy Hodonína po disciplinárním trestu. Chytat bude zkušený Kubáň. Naopak zraněný je kapitán Jurča. Zkušený útočník nedohrál minulý zápas s Žihadly, s nataženými vazy v koleni bude chvíli laborovat. „Mysleli jsme si, že diagnóza bude ještě horší,“ oddechl si čtyřiapadesátiletý kouč. 

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova SaZ Motičák
 

Partneři

tespra Swietelski vista car MetLife Hotel Krystal Reality Veselý Lázně Hodonín levier maspro bytová správa vinný dům repress abprint gapa lesnictví teza rybářská bašta autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Vinný sklep Hotelu Krystal Domi Baterie Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2020 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS