Konečný se vrací na Bouchalky. „Žďár patří výš. Doufám, že se střelecky nechytne právě na nás," prohlásil trenér SHK

Konečný se vrací na Bouchalky. „Žďár patří výš. Doufám, že se střelecky nechytne právě na nás,
úterý 22.10.2019 | Redakce

H O D O N Í N - Poprvé od svého konce ve Žďáru nad Sázavou se vrátí do známého prostředí, kde byl tři roky jako doma. Teď trenér Michal Konečný přijede na Bouchalky jako soupeř, který se pokusí Plameny obrat o body.

 
 

Nervozitu necítí. Na to toho v kariéře zažil hrozně. Ale příjemné chvění ho možná těsně před utkání pošimrá po těle. Pro extraligové šampiona z roku 1993 nebude středeční duel úplně tuctový. Ale brněnský rodák to nehrotí. „Do Žďáru se těším, ale bude to další těžký zápas. Všichni víme, že i když je soupeř předposlední, nic lehkého to rozhodně nebude,“ ví kouč SHK Hodonín.

Podle současné postavení Plamenů neodpovídá síle kádru a předváděným výkonům. „Žďár patří výš, ale co mám informace, tak zahazuje vyložené šance a nedává góly. Doufám, že se střelecky nechytnou právě na nás,“ doufá s úsměvem Konečný.

Protivníka z Vysočiny samozřejmě pořád sleduje, takže moc dobře ví, že vedení klubu přivedlo na střídavé starty hned několik prvoligových hráčů. „Co si pamatuji, kluci z Jihlavy tam vždycky chodili vypomáhat. Většinou jde o odchovance Žďáru nebo hráče z okolí, kteří už tam někdy hráli,“ upozorňuje pětapadesátiletý trenér.

Drtiči ale na soupeře až tolik nehledí. Soustředí se sami na sebe. Vědí, že pokud předvedou optimální výkon, mají velkou šanci na Vysočině uspět. Tým je skoro kompletní. Hrát ve Žďáru zřejmě nebude pouze obránce Oldřich Horák, kterého do utkání nepustí pracovní povinnosti.

Na návrat do sestavy si musí počkat útočník Mlynář. Ten sice s týmem už normálně trénuje, ale stoprocentně připravený stále není. „Nechceme nic uspěchat,“ opakuje Konečný. 

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova SaZ Motičák
 

Partneři

Swietelski MetLife vista car Reality Veselý Lázně Hodonín levier maspro vinný dům repress gapa teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS