Do sestavy Drtičů se vrací Balán, s týmem už trénuje také Mlynář. Naopak dalšího útočníka Janáse trápí záda

Do sestavy Drtičů se vrací Balán, s týmem už trénuje také Mlynář. Naopak dalšího útočníka Janáse trápí záda
čtvrtek 10.10.2019 | Redakce, Foto: Miroslav Pergl, Šumperský a jesenický deník

H O D O N Í N - Využili volné středy a delšího času na přípravu a mezi těžkými zápasy pořádně potrénovali. Hodonínští druholigoví hokejisté se před pátečním utkáním s Valašským Meziříčím více zaměřili na defenzivu. Pouze bránit ale proti Bobrům samozřejmě nebudou.

 
 

„Chceme dál hrát náš útočný hokej,“ říká trenér Drtičů Michal Konečný. Slovácký celek jde do duelu s Valašským Meziříčím s respektem, ale taky velkým odhodláním získat před vlastním publikem další tři body udržet letošní domácí neporazitelnost. „Nálada v týmu je dobrá. Z kluků je cítit odhodlání. Doufám, že utkání zvládneme a že před fanoušky předvedeme výkon,“ věří Konečný.

Drtiči měli v pondělí volno, další tři dny ale poctivě trénovali. „Bylo to takové různorodé, ale tréninky jsme zaměřili trošku na obranu,“ říká kouč SHK.

Na Bobry by měli být Jihomoravané dobře připravení. Poslední dva souboje s Havlíčkovým Brodem a Šumperkem herně zvládli, na předcházející výkony se pokusí navázat i proti čtvrtému týmu východní skupiny. „Valašské Meziříčí má kvalitní tým. Mančaft je delší dobu pohromadě. Znám ho z loňska, kdy jsme se s nimi potkali v play-off. V létě se ještě posílil, takže nás čeká nepříjemný soupeř,“ prohlásil Konečný.

Slovácký celek chce ale potěšit věrné fanoušky dobrým výkonem a hlavně dalším vítězstvím. „Doma bychom moc hlavně kvůli divákům body ztrácet neměli, proto budeme hrát od první minuty naplno,“ slibuje známý kouč.

Trenéři SHK Hodonín by měli mít k dispozici skoro kompletní tým. Problémy se zády má akorát útočník David Janás, naopak klíčový centr Stanislav Balán už je zdravotně v pořádku.

S týmem trénuje už i Tomáš Mlynář, jehož návrat do sestavy se každým dnem blíží. „Ale nechceme to uspěchat,“ vysvětluje Konečný.

Druhá liga má nyní volnější program. Ve středu se nehrálo, po páteční předehrávce s Valašským Meziříčím si Drtiči od zápasu odpočinou až do další soboty, kdy doma hostí Kopřivnici.

„Samozřejmě pro hráče je vždycky lepší pravidelný rytmus středa – sobota. Na druhé straně kluci chodí do práce a alespoň si mohou dodělat resty a odpočinout si. Je to trošku rozházené, ale zase je to pro všechny stejné,“ dodává Konečný. 

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova SaZ Motičák
 

Partneři

Swietelski MetLife vista car Reality Veselý Lázně Hodonín levier maspro vinný dům repress gapa teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS