Drtiči dotahují příchod bývalého extraligového obránce. „Chceme, aby hrál už v Šumperku,“ říká Flašar

Drtiči dotahují příchod bývalého extraligového obránce. „Chceme, aby hrál už v Šumperku,“ říká Flašar
pátek 4.10.2019 | Redakce, Foto: Draci Šumperk

H O D O N Í N - Byla by to výrazná pomoc do defenzivy, další zkušený bek. Vedení SHK Hodonín v těchto hodinách dotahuje příchod zatím nejmenovaného bývalého extraligového zadáka. Pokud se všechno podaří, objeví se nová akvizice Drtičů už v sobotním zápase na ledě Šumperku. „Určitě nám pomůže,“ věří také trenér SHK Aleš Flašar.

 
 

Jinak Hodonín nastoupí v sobotním šlágru 8. kola východní skupiny téměř kompletní. Mimo hru zůstává útočník Mlynář, středeční domácí duel s Havlíčkovým Brodem nedohrál Tom Polák. Mladý hokejista v závěrečné části utržil nepříjemnou ránu pukem do obličeje a jeho start ve víkendovém střetnutí je nejistý.

I tak panuje v kabině Drtičů výborná nálada. Slováckému celku se daří sbírat body a teď si věří i na rozjetého a dosud neporaženého lídra východní skupiny. „Soupeř na začátku sezony chytl dobrou vlnu a na ní se veze. Kdybychom neztratili dobře rozehraný zápas s Novým Jičínem, byli bychom na tom úplně stejně,“ připomíná Flašar, který z Draků nemá takový respekt jako jiní soupeři. „Vůbec bych to nedramatizoval. Jediný rozdíl je v tom, že Šumperk má oproti nám výhodu domácího prostředí. Samozřejmě čeká na silný a zkušený mančaft, ale my máme taky kvalitní tým a chceme hrát se soupeřem otevřený hokej,“ říká Flašar.

Sílu soupeře samozřejmě respektuje, ale některá velkohubá prohlášení se mu nelíbí. „Chybí jim trochu pokora,“ všímá si čtyřiapadesátiletý kouč.

I když také v Šumperku prožil část své bohaté kariéry, duel s Draky nevnímá nijak speciálně. „Moje štace tam skončila před třemi lety,“ zůstává v klidu mistr extraligy s Olomoucí nebo bronzový medailista z mistrovství světa v roce 1993.

.

 

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova SaZ Motičák
 

Partneři

Swietelski MetLife vista car Reality Veselý Lázně Hodonín levier maspro vinný dům repress gapa teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS