Do Kopřivnice bez Mlynáře. Jinak je tým kompletní. „Chceme zlobit favority,“ říká trenér Drtičů Aleš Flašar

Do Kopřivnice bez Mlynáře. Jinak je tým kompletní. „Chceme zlobit favority,“ říká trenér Drtičů Aleš Flašar
pátek 13.9.2019 | Redakce

H O D O N Í N - Žádná silná slova od něj neuslyšíte. Trenér Drtičů Aleš Flašar není žádný řečník. Na velkohubá prohlášení si nepotrpí. Má rád tvrdou a poctivou práci, nesnáší žádné flinky. I před úvodním zápasem nové druholigové sezony se stará spíše o svůj tým, soupeře nijak zvlášť neřeší.

 
 

Hodonínští hokejisté jedou v sobotu do Kopřivnice, kde stejně jako v minulých letech očekávají náročný duel. „Tatra je velice nepříjemný tým. Soupeř sice prohrál ve středu v Opavě, to ale pro sobotní zápas nic neznamená. Každé utkání je jiné,“ připomíná Flašar.

Podle něj je tým na start sezony dobře připravený. „Uvidíme ale, co s kluky udělá první zápas. Snad nebudou zbytečně svázaní, nervózní. Prostě hrát v křeči,“ říká kouč SHK Hodonín. Jihomoravané pojedou na sever Moravy téměř v kompletním složení. Jediný, kdo zůstává na marodce, je zraněný útočník Mlynář. Jinak šéfka klubu Gajošová stihla všechny letní posily včas zaregistrovat. „Předsedkyně tomu hodně obětovala. Všechno máme hotové,“ raduje se Flašar.

Obměněnému a omlazenému týmu věří. Přesto si žádné cíle před sezonou nedává. „Naše východní skupina je vyrovnaná. Sezona bude dlouhá, stát se může cokoliv. Chceme hrát nahoře a kousat favority, ale uvidíme, jak to všechno bude vypadat,“ přemítá. Už zápasy prvního kola ukázaly, kdo to letos myslí s bojem o nejvyšší příčky vážně. S přehledem zvítězili favorizovaný Šumperk i Havlíčkův Brod, Valašské Meziříčí dokonce deklasovalo oslabené Moravské Budějovice 10:1.

„Podle mě se Valmez zbytečně podceňuje a dává stranou. Přitom má silný tým, který se každý rok zdokonaluje. Středeční výsledek mě proto nezaskočil. Předpokládám, že bude hrát v horních částech tabulky,“ pronesl Flašar.

O pozici v elitní čtyřce však chtějí bojovat také Drtiči. Jak na tom jsou, naznačí už sobotní bitva v Kopřivnici. 

Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova SaZ Motičák
 

Partneři

tespra Swietelski vista car MetLife Hotel Krystal Reality Veselý Lázně Hodonín levier maspro bytová správa vinný dům repress abprint gapa lesnictví teza rybářská bašta autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Vinný sklep Hotelu Krystal Domi Baterie Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2020 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS