Potvrzeno. Balán zahájí sezonu v Hodoníně, Drtiči získali i bývalého útočníka Trenčína a Skalice Komínka

Potvrzeno. Balán zahájí sezonu v Hodoníně, Drtiči získali i bývalého útočníka Trenčína a Skalice Komínka
středa 11.9.2019 | Redakce

H O D O N Í N - Dobrá zpráva pro všechny fanoušky. Útočník Stanislav Balán zahájí novou sezonu v dresu Hodonína. Zkušený třiatřicetiletý hokejista bude u Drtičů hostovat z extraligových Vítkovic. V případě lepší nabídky z vyšší soutěže ale vedení SHK bývalého mládežnického reprezentanta podle dohody bez problému uvolní.

 
 

„Jsme slušný oddíl. Standy Balána si všichni nesmírně vážíme za to, co v kariéře dokázal. Je to výborný hokejista, slušný člověk. Každý zápas, který odehraje v našem dresu, bude pro fanoušky i naše mladé hráče velký svátek. Věřím, že nám pomůže k dobrému startu do sezony i co nejlepším výsledkům,“ přeje si šéfka Drtičů Jana Gajošová.

Trenéři Michal Konečný a Aleš Flašar se mohou v nadcházejícím druholigovém ročníku spolehnout i na útočníka Tomáše Komínka. Osmadvacetiletý odchovanec brněnské Komety hrával také EBEL ligu za Znojmo, ale posledních šest let strávil v zahraničí.

Šikovný hokejista prošel Trenčínem, Skalicí a Novými Zámky, poslední tři sezony strávil v polském klubu JKH GKS Jastrzebie, kde v minulé sezoně ve 41 zápasech nasbíral devětadvacet bodů za jedenáct gólů a osmnáct asistencí.

„Přišel na doporučení trenéra Konečného, který ho dobře zná. Věřím, že pro nás rovněž bude velkou posilou a mužstvu pomůžeme svými výkony i brankami,“ uvedla Gajošová. 

Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova SaZ Motičák
 

Partneři

tespra Swietelski vista car MetLife Hotel Krystal Reality Veselý Lázně Hodonín levier maspro bytová správa vinný dům repress abprint gapa lesnictví teza rybářská bašta autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Vinný sklep Hotelu Krystal Domi Baterie Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2020 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS