Drtiči se rozloučili s obráncem Vankem. „Něco ještě máme rozjednaného,“ přiznává trenér Konečný

 Drtiči se rozloučili s obráncem Vankem. „Něco ještě máme rozjednaného,“ přiznává trenér Konečný
pondělí 26.8.2019 | Redakce

H O D O N Í N - Drtiči před úterním přípravným duelem s Moravskými Budějovicemi zúžili kádr. Trenéři Michal Konečný a Aleš Flašar se rozloučili s obráncem Richardem Vankem. Jednadvacetiletý slovenský zadák byl v Hodoníně na zkoušce ze sousední Skalice. Svými výkony ale zkušené kouče SHK nepřesvědčil, a tak si hledá nové angažmá. Vedení slováckého celku se poohlížejí po jiných becích.

 
 

„Něco máme rozjednaného, ale jelikož nic není dotaženo, jméno samozřejmě neprozradím,“ uvedl trenér Drtičů Michal Konečný.

Jinak Jihomoravané vyrukují na Moravské Budějovice ve stejném složení, jako absolvovali poslední duel ve Skalici. V brance se objeví Kubáň, kterému bude krýt záda mladík Hlaváč. „Chceme, aby se pravidelně střídání a měli stejné vytížení,“ vysvětluje Konečný.

Drtiči se poprvé v letní přestávce představí vlastním fanouškům. „I když nás nečeká nic jednoduchého, budeme hrát konečně doma, takže se všichni moc těšíme,“ říká Konečný. „Věříme, že se na nás lidé přijdou podívat. V Hodoníně jsou hodně hluční, ale i velmi přísní fanoušci. I když je to pořád jenom příprava, v žádném případě je nechceme zklamat,“ přidává známý trenér.

I když Drtiči jsou stále ve fázi zkoušení, zkušení trenéři mají o sestavě poměrně jasno. „Ale samozřejmě ještě se může leccos změnit a stát,“ připomíná Konečný. Druholigové soupeře zatím příliš nesleduje. „Zaměřuji se hlavně na náš mančaft. Všichni se musíme dívat především na sebe. Pokud kluci nebudou plnit na ledě úkoly, jména nikomu nepomohou,“ říká Konečný.

Slovácký celek první trénink na Zimním stadionu absolvoval v pondělí. Hráči i trenéři SHK Hodonín si domácí prostředí nemohli vynachválit. „Byl jsem příjemně překvapený především z ledu, který je na toto roční období výborný. Nová světla nedokážu zhodnotit, protože předtím jsem tady netrénoval a rozdíl nevidím,“ dodává s úsměvem Konečný.

Hodonínští příznivci nové osvětlení poprvé zhlédnou v úterý, kdy je na programu přípravný duel Drtičů s Moravskými Budějovicemi. Začátek je v osmnáct hodin. 

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova SaZ Motičák
 

Partneři

Swietelski MetLife vista car Reality Veselý Lázně Hodonín levier maspro vinný dům repress gapa teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS