Drtiči získali posilu do útoku. Z Komety bude v Hodoníně hostovat talent Mlynář

Drtiči získali posilu do útoku. Z Komety bude v Hodoníně hostovat talent Mlynář
středa 14.8.2019 | Redakce

Hodonínští hokejisté získali posilu do útoku. Z extraligové Komety Brno přichází na hostování mladý útočník Tomáš Mlynář. Jednadvacetiletý forvard bude na Slovácku působit do konce sezony. Vyřízené má však i střídavé starty do extraligy.

 
 

„Jsme moc rádi, že se nám povedlo Tomáše získat. Je to šikovný hokejista a velký talent. Věřím, že nám pomůže a zároveň ve své kariéře získá další cenné zkušenosti,“ přeje si šéfka Drtičů Jana Gajošová.

Tomáš Mlynář je odchovancem Horácké Slavie Třebíč. Ještě jako mladší dorostenec ale zamířil do Brna, kde nosil dres Komety. Ve slavném klubu hrál za starší dorost i juniorku. V sezoně 2017/2018 odehrál i devatenáct zápasů ve WSM lize za Třebíč, jejíž barvy hájil i v loňském ročníku.

Šikovný útočník si ve dvaatřiceti zápasech první ligy připsal sedm bodů za tři branky a čtyři asistence. V druholigovém play-off pomáhal i Moravským Budějovicím, které ve čtvrtfinále vyřadily právě Drtiče.

Od letošní sezony ale bude Mlynář oblékat právě oranžovo-modrý dres. Vítej v Hodoníně Tomáši!

Tomáš Mlynář

Datum narození: 22. března 1998 (21 let)
Klub: HC Kometa Brno
Pozice: útočník
Výška: 186 cm, váha: 83 kg
Hůl: levá 

Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova SaZ Motičák
 

Partneři

tespra Swietelski vista car MetLife Hotel Krystal Reality Veselý Lázně Hodonín levier maspro bytová správa vinný dům repress abprint gapa lesnictví teza rybářská bašta autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Vinný sklep Hotelu Krystal Domi Baterie Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2020 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS