Drtiči hlásí posilu do brankoviště. Z Banské Bystrice přichází talentovaný gólman Gajan

Drtiči hlásí posilu do brankoviště. Z Banské Bystrice přichází talentovaný gólman Gajan
čtvrtek 31.1.2019 | Redakce

Drtiči zvyšují konkurenci v brankovišti a posilují pozici gólmana před rozhodující částí sezony. Vedení SHK iClinic Hodonín získalo slovenského brankáře Mateje Gajana. Talentovaný mladík, který chytal v druholigových Levicích, přichází na hostování do konce letošní sezony z Banské Bystrice. K dispozici trenérům Dorničovi a Flašarovi bude už v sobotním venkovním zápase na ledě Pelhřimova.

 
 

„Před blížícím se play-off nechceme nic podcenit a když se nám naskytla možnost angažovat tohoto šikovného gólmana, nebylo co řešit. Jsem rádi, že je Matej u nás v Hodoníně. Snad se mu bude dařit a posune se v kariéře zase o kousek dál,“ přeje si šéfka Drtičů Jana Gajošová.

Matej Gajan strávil většinu kariéry v rodné Banské Bystrici, kde s hokejem také začínal. I v letošní sezoně se talentovaný gólman připravoval s extraligovým týmem v mateřském klubu, ale pravidelně chytal v druholigových Levicích, které vládnou západní skupině.

„V Levicích je výborná parta mladých lidí, vyztužená takovými osobnostmi, jakými jsou mistr světa z roku 2002 Dušan Milo nebo další bývalý slovenský reprezentant Juraj Štefanka,“ prohlásil na konci loňského roku Gajan.

Student Univerzity Mateja Bela v Banské Bystrici v minulé sezoně dělal dvojku Andreji Košarišťanovi v play-off slovenské extraligy. Nyní bude talentovaný gólman sbírat cenné zkušenosti na Moravě.

Matej Gajan

Datum narození: 22. října 1998, Banská Bystrica
Pozice: brankář
Výška: 190 cm. Váha 82 kg
Držení hokejky: pravák

Kariéra:
HC iClinic Banská Bystrica (2009-2018)
Levice (2018/2019)
Hodonín (2019)

Letošní bilance:
Levice – 12 zápasů – 323 střel na branku – 27 obdržených gólů – 2,44 průměr obdržených branek na zápas - 296 počet zásahů - 91,64 % úspěšnost zákroků – 2 čistá konta 

Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova SaZ Motičák
 

Partneři

tespra Swietelski vista car MetLife Hotel Krystal Reality Veselý Lázně Hodonín levier maspro bytová správa vinný dům repress abprint gapa lesnictví teza rybářská bašta autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Vinný sklep Hotelu Krystal Domi Baterie Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2020 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS