Šéfka klubu poseděla s bývalými hráči, kterým darovala permanentku

Šéfka klubu poseděla s bývalými hráči, kterým darovala permanentku
úterý 18.9.2018 | Redakce

Úvodnímu letošnímu druholigovému zápasu hodonínských hokejistů s Orlovou předcházelo příjemné setkání šéfky SHK Jany Gajošové s bývalými hráči Baníku, kteří si přátelské posezení náramně užili a jako dárek od předsedkyně slováckého klubu obdrželi permanentní vstupenku na letošní soutěžní ročník.

 
 

„Atmosféra byla úžasná. Bývalým hráčům jsem popsala současnou situaci, seznámila je s aktuálním děním v klubu. Společně jsme zavzpomínali na starý Baník. Jak tady tenkrát hrávali a co všechno zažili,“ líčí Jana Gajošová, která se v mužském obležení cítila příjemně. „Cítila jsem, že mě vzali mezi sebe, jako ženskou. Někteří nechápali, kde se ve mně pořád bere tolik energie a jaký mám o hokeji přehled,“ usmívá se šéfka Drtičů.

Na podobné setkání chce v příštích měsících navázat. „Na bývalé hráče nezapomínáme. Naopak, si jejich výkonů i po letech nesmírně vážíme,“ dodává Gajošová. 

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. VEL Velké Meziříčí 3 10:7 9
2. OPA Opava 3 10:6 7
3. NJI Nový Jičín 3 9:15 6
4. KOP Kopřivnice 3 9:9 4
5. VAL Valašské Meziříčí 2 11:3 3
6. ZNS Žďár nad Sázavou 3 12:13 3
7. KMB Kometa Brno B 3 5:9 1
8. HOD Hodonín 2 5:9 0

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova
 

Partneři

MetLife vista car Reality Veselý levier maspro vinný dům repress teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS