Prodej permanentek startuje v pondělí 31. července, klub přichází s novou GOLD permanentkou

Prodej permanentek startuje v pondělí 31. července, klub přichází s novou GOLD permanentkou
čtvrtek 20.7.2017 | Jan Hochman

Nové permanentní vstupenky budou v prodeji od pondělí 31. července a fanoušci si je budou moci zakoupit každý všední den v pokladně na zimním stadionu. Pro sezonu 2017-18 si klub pro své příznivce připravil kromě klasických permanentek také jejich GOLD variantu. Stejně jako v minulých letech mohou majitelé permanentek na sezení využít rezervace a zakoupit si své místo na tribuně. Kromě toho získají všichni permanentkáři zajímavé benefity.

 
 

Základní informace o předprodeji

Rezervace permanentek na novou sezonu bude zahájena už v pondělí 24. července a bude probíhat až do 6. srpna. Během těchto dvou týdnů mohou majitelé loňských permanentek na sezení uplatnit své právo na rezervaci svého místa. Pokud si chcete své místo zarezervovat, můžete tak učinit telefonicky u sekretáře klubu pana Romana Gajoše (tel.: +420 728 621 921).

Stávající držitelé permanentek si mohou zakoupit permanentky na své místo (i na stání) i bez předchozí telefonické rezervace a to od pondělí 31. července do pátku 4. srpna vždy od 17:00 do 18:00 hodin v pokladně zimního stadionu.

Od pondělí 7. srpna bude zahájen volný prodej všech volných míst a to každý všední den vždy od 17:00 do 18:00 hodin v pokladně zimního stadionu.


Mírné navýšení jednorázového vstupného a zvýhodnění permanentkářů

Kromě klasických permanentek, které platí na celou základní část, přichází vedení klubu s novinkou s názvem PERMANENTKA GOLD. Zlatá permanentka zaručuje vstup na všechna utkání v sezoně a držitelům tato permanentka zaručí komfort v podobě volného vstupu na základní část, playoff i případnou kvalifikaci a to všechno bez stání ve frontách ať už v předprodeji, nebo před samotným utkáním.

„Pro letošní sezónu jsme se po dlouhých letech rozhodli pro nepopulární krok v podobě mírného zdražení vstupenek o deset korun. Vstupenky na jednotlivá utkání tak budou stát 60 korun na stání a 70 korun na sezení. Naše motto pro tuto sezónu zní Drtiči míří výš, a abychom splnili náš společný cíl postoupit do WSM ligy, musíme navýšit i klubový rozpočet,“ říká předsedkyně klubu Jana Gajošová.Jednotlivé vstupné se po deseti sezonách mírně zdražilo, o to výhodnější ale budou permanentky. „Oproti minulým sezonám chceme více zvýhodnit majitele permanentek. Zakoupením permanentní vstupenky fanoušci nejenže výrazně ušetří oproti nákupu jednorázových vstupenek na každý zápas, ale zároveň získají zajímavé benefity,“ prozrazuje šéfka Drtičů. Majitelé permanentních vstupenek budou mít navíc vstupné na domácí přípravná utkání zdarma. Utkání B-týmu v Krajské lize budou v sezoně 2017-18 zdarma pro všechny.

„Nastavili jsme také cenovou politiku vstupenek na playoff a případnou kvalifikací se stupňující se tendencí, jako je to běžné i u jiných a nejen hokejových klubů všude ve světě. Držitelé GOLD permanentky budou mít cenu vstupného celou sezonu ve stejné výši jako na zápasy v základní části.

Pokud se nám společně podaří splnit náš cíl a postoupíme až do kvalifikace o WSM ligu, mohou majitelé zlatých permanentek reálně ušetřit nejen až 30 % ceny vstupenek, ale také spoustu času spojeného s nákupem vstupenek,“ říká Jana Gajošová a dodává: „Každý fanoušek, který si zakoupí permanentní nebo klasickou zápasovou vstupenku, se stává partnerem našeho klubu a podporuje naši cestu za stanoveným cílem - postupem do WSM ligy, protože nemalá část našeho rozpočtu se skládá právě z příjmů ze vstupného.“


Benefity pro majitele permanentek

• sleva 2 % u partnera klubu KM Travel na nákup zájezdů a dovolených v neomezené časově platnosti

• jednorázová sleva 25 % na nákup v klubovém fanshopu


 

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. POR Poruba 42 192:118 87
2. HOD Hodonín 42 183:130 83
3. SUM Šumperk 42 181:118 75
4. VAL Val. Meziříčí 42 134:150 55
5. NJI Nový Jičín 42 111:147 55
6. KOP Kopřivnice 42 126:169 53
7. OPA Opava 42 114:209 33
Copyright © 2003-2018 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS