Další přípravný duel je tady. Baník vyráží do Brna s ex-vsetínským Danielem Vaňkem a triem dalších noviců

Další přípravný duel je tady. Baník vyráží do Brna s ex-vsetínským Danielem Vaňkem a triem dalších noviců
pondělí 29.8.2016 | Jan Hochman

Po volném víkendu, který na hodonínském zimním stadionu vyplnil turnaj reprezentačních dvacítek, se opět naplno rozjíždí příprava na novou sezonu i druholigovým Drtičům. Ty čeká už v úterý v podvečer odvetný souboj s brněnskou Technikou, které mají hokejisté ze Slovácka co vracet. V oranžovo-modrém dresu se v mrazivých brněnských halách představí i čtveřice nových hráčů. Více už v článku.

 
 

Baník se s Technikou v letošní přípravě už jednou potkal. Před dvěma týdny byla na Zimním stadionu Václava Nedomanského k vidění celkem slušná přestřelka, v níž měli dlouho navrch domácí Drtiči.

Ti vedli ještě sedm minut před koncem závěrečné třetiny tříbrankový náskok, hosté pak ale dvěma slepenými góly snížili a v poslední vteřině základní hrací doby Brzobohatý dokázal vyrovnat na 4:4. V nájezdech pak o vítězství Techniky rozhodl Stehlík.

„Nevím, jestli jsme podlehli nějakému uspokojení, ale tohle se nám v mistrovských zápasech prostě a jednoduše nesmí stávat. Vedení o tři branky si musíme pohlídat,“ krčil rameny trenér SHK Stanislav Beťko. Jeho protějšek byl o poznání spokojenější.

„Jsme samozřejmě rádi, že se nám podařilo zápas otočit. Hlavně pro kluky to je důležité vítězství, protože jsme po té porážce s Budějovicemi potřebovali, aby si začali trochu věřit. Jsme rádi, že to nakonec takhle dopadlo,“ pochvaloval si konečný výsledek Roman Kaňkovský, šéf brněnské střídačky.

Baník v úterý pojede do Brna s další velkou útočnou posilou, ex-vsetínským kapitánem Danielem Vaňkem (profil hráče). Kromě něj odcestují pod Špilberk další tři novicové. Prvním z nich je starší bratr brankáře Ondřeje Halody, obránce Marek Haloda (profil hráče), druhým další zadák Lukáš Zábojník (profil hráče) a útočník Norair Hovsepyan (profil hráče).

Naopak ze sestavy slováckého celku na zatím blíže neučitou dobu vypadl útočník Vít Černohous, který dnes úspěšně absolvoval operaci slepého střeva.


Sestavy z minulého utkání

SHK Hodonín: Kukin (Haloda) - Talán, Pokorný (A), Polesný, Daniel, Loginovskij , Maršálek - Jurča, Peš (C), Kadlec - Kononenko, Garčic, Janás - Černohous, Vrána, Hložánek - Ling, Venclík, Tomi.

HC Technika Brno: Novák - Kupčík, Cívka, Švejda, Štancl, Grman, Šidák - Bustin (A), Benýšek (A), Brzobohatý P. - Buhaj, Stehlík (C), Matov - Biolek, Kozák, Čtvrtníček - Brzobohatý M., Grunwald, Florek - Fusek.


Online

Podrobný online přenos ze zápasu Technika - Hodonín můžete sledovat tradičně na serveru www.onlajny.cz. 

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. SUM Šumperk 40 211:89 103
2. OPA Opava 40 146:132 68
3. HBR Havl. Brod 40 148:133 67
4. HOD Hodonín 40 148:140 65
5. VAL Val. Meziříčí 40 138:123 64
6. KOP Kopřivnice 40 125:122 58
7. ZNS Žďár n/S 40 138:152 52
8. NJI Nový Jičín 40 118:165 45
9. MBU Mor. Budějovice 40 105:221 18

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova SaZ Motičák
 

Partneři

tespra Swietelski vista car MetLife Hotel Krystal Reality Veselý Lázně Hodonín levier maspro bytová správa vinný dům repress abprint gapa lesnictví teza rybářská bašta autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Vinný sklep Hotelu Krystal Domi Baterie Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2020 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS