Do nové sezony s novým kabátem. Hodonínští hokejisté mají nové logo!

Do nové sezony s novým kabátem. Hodonínští hokejisté mají nové logo!
úterý 12.7.2016 | Klub

Dlouhých patnáct let byli fanoušci hodonínských Drtičů zvyklí na stejnou podobu loga, v němž byla zobrazena manželka Přemysla Otakara I. královna Konstancie. Od nové sezony však klub SHK Hodonín mění své logo. Seznamte se. Toto je nové moderní logo hodonínských Drtičů!

 
 

Klub o změně loga přemýšlel již delší čas. To staré Drtiči používali od jejich znovuzrození v roce 2001 a po patnácti letech nastal čas pro změnu. Nové logo má na svědomí talentovaný slovenský grafik a designér Slavo Kišš (Sigma Kappa Brands), kterého oddíl oslovil s prosbou o vytvoření nové klubové značky a s nímž vám v blízké budoucnosti přineseme rozhovor.

„Pevně věřím, že se bude nové logo fanouškům líbit, oblíbí si jej a přiroste jim k srdci.“

Jana Gajošová
předsedkyně SHK Hodonín

Základním požadavkem při návrhu loga bylo vytvořit takový znak, který by nejen vyhovoval představám vedení klubu, ale současně byl vhodný také z hlediska jeho používání pro plánovaný FanShop a další nejrůznější účely (propagační materiál, reklamní předměty, merchandising…).

Barvy zůstaly zachovány, jen se mírně změnil jejich odstín a k již klasické kombinaci oranžové a modré přibyla ještě stříbrná, která celé logo doplňuje. Součástí nového loga je jak nápis Drtiči, tak i postava samotného Drtiče. Důvod je prostý.

Už více než čtyřicet let se hodonínským hokejistům přezdívá „Drtiči“. Toto oslovení vzniklo ještě za dob Slovanu, předchůdce Baníku a SHK. Přezdívka se mezi fanoušky brzy ujala, dnes už zná pod jménem Drtiči hokejisty z jižního cípu Moravy doslova celá republika a pokřikem „Drtiči, do toho!“ povzbuzují fanoušci svůj tým v každém utkání.

Kromě nápisu Drtiči najdeme na novém logu i název našeho města a pak také symboly vinného listu, který neodmyslitelně patří k jižní Moravě, a také odkaz na nejúspěšnější éru hodonínského hokeje ze začátku devadesátých let v podobě typických „hornických kladívek“.

Vedle hlavního loga je součástí nové identity klubu také sada doplňkových, takzvaných alternativních log, s nimiž se otevírají nové zajímavé možnosti. S novým logem přijdou na řadu samozřejmě také zbrusu nové dresy a klub také intenzivně pracuje na novém fanshopu.

Všechny variace hlavního, podpůrného a doplňkového loga představují jednolitý grafický systém a jsou proto použitelné samostatně bez toho, aby byla narušena celistvost identity. Tvoří rodinu log - jsou součástí konceptu značky DRTIČI HODONÍN.

Mohou být libovolně kombinované. Svojí rozmanitostí poskytují velké množství pro aplikaci v marketingu. Jsou vhodné pro potisk i výšivku na trička, čepice a jiné reklamní předměty a suvenýry.


 

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. ZNO Znojmo 5 27:10 15
2. HOD Hodonín 6 21:18 12
3. KOP Kopřivnice 6 20:16 10
4. ZNS Žďár nad Sázavou 5 20:17 9
5. VEL Velké Meziříčí 2 8:8 3
6. OPA Opava 5 15:20 3
7. NJI Nový Jičín 5 10:19 3
8. VAL Valašské Meziříčí 4 11:24 2

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova SaZ Motičák
 

Partneři

Swietelski MetLife vista car Reality Veselý Lázně Hodonín levier maspro vinný dům repress gapa teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS