Příprava se blíží do cílové rovinky, Drtiči zajíždí do Prostějova

Příprava se blíží do cílové rovinky, Drtiči zajíždí do Prostějova
pondělí 2.9.2013 | Redakce

Tým z Hané zatím prochází přátelskými zápasy jako nůž máslem. Asi největší favorit letošního ročníku v přípravě zaváhal zatím jen jednou a to ještě jen tak napůl, když remizoval s polskou Krynicou. Zbylých šest utkání Jestřábi opanovali a v nové sezoně jsou tudíž stále neporaženi. Dokáží být prvním týmem, který Prostějov porazí, právě hodonínští hokejisté?

 
 

Původně se úterní zápas měl odehrát na hodonínském zimním stadionu, ale protože prostějovské měření sil Jestřábů a Drtičů (naplánované na 22. srpna) bylo kvůli viróze v kabině SHK odvoláno, vyhovělo vedení Hodonína žádosti svého soupeře a zítřejší duel bude hostit prostějovský zimák.

Na Hané nezůstal přes léto kámen na kameni. Změny nastaly jak ve vedení klubu, tak v kabině prvního týmu. Opratí nad týmem, který vloni po třetím místě v základní části vypadl nečekaně již ve čtvrtfinále, se chopil Dr. Jaroslav Luňák, jenž je od letoška novým generálním manažerem Hanáků. Nového šéfa má i střídačka. Té velí bývalý trenér Valašského Meziříčí Josef Málek. Ten by měl v Prostějově po loňských starostech se záchranou Boborů řešit zcela opačné „problémy“.

Velký průvan, nebo lépe řečeno uragán, se prohnal i kabinou hanáckého celku. Pouze osm hráčů zůstalo z minuloročního kádru - brankář Lukáš Vydržel, obránci Robert Jedlička, Marek Kaluža a Jan Kolibár a čtveřice útočníků Michal Černý, Lukáš Duba, Martin Kryl a David Šebek. Jinak to je v jestřábím hnízdě samý novic.

Management lovil především v prvoligových vodách a na Hanou zamířila spousta zajímavých jmen a kvalitních hráčů. Za všechny jmenujme Michala Nedbálka, Robina Malého, Juraje Juríka, Franka Kučeru nebo bývalého Drtiče Vladimíra Stejskala. A podle výsledků to vypadá, že si kabina LKH sedla velmi dobře. Jestřábi zatím fungují jako velmi dobře promazaný stroj.


Předpokládané sestavy

LHK Jestřábi Prostějov: Kocián, Vydržel – Veselý, Kořínek, Nedbálek, Brančík D., Malý, Knesl, Kolibár, Švaříček, Antončík, Belay, Kučera, Černý, Šebek, Duba, Jurík, Luňák, Coufal, Jedlička, Kryl, Stejskal.

SHK Hodonín: Kotvan, Barus - Rybalkin, Miklík, Kulyk, Polesný, Skočovský, Koukal, Směřička, Polák, Laporte - Špok, Škorík, Dvořáček - Smetana T., Tomi, Kundera - Duchoslav, Čavoj, Buřič - Charvát, Smetana R., Vrba - Belisle, Velechovský.


Onlajn

Průběh zápasu můžete sledovat tradičně na serveru www.onlajny.com.

 

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. VEL Velké Meziříčí 3 10:7 9
2. OPA Opava 3 10:6 7
3. NJI Nový Jičín 3 9:15 6
4. KOP Kopřivnice 3 9:9 4
5. VAL Valašské Meziříčí 2 11:3 3
6. ZNS Žďár nad Sázavou 3 12:13 3
7. KMB Kometa Brno B 3 5:9 1
8. HOD Hodonín 2 5:9 0

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova
 

Partneři

MetLife vista car Reality Veselý levier maspro vinný dům repress teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS