Mladí Drtiči se utkají s rakouským Grazem

Mladí Drtiči se utkají s rakouským Grazem
čtvrtek 22.8.2013 | Redakce

V pořadí již třetí přípravné utkání je před juniorkou Drtičů. Po dvou vysokých výhrách nad brněnským Warriorem prověří připravenost mladých hodonínských pušek na ligový ročník další soupeř. Svěřenci trenéra Prčíka se v pátek 23. srpna se od 17 hodin střetnou s vrstevníky z rakouského Grazu. Po zápase A-týmu s Korejským týmem jde o druhé mezinárodní měření sil na hodonínském stadionu, tak neváhejte a přijďte se podívat na duel SHK Hodonín - Moser Medical Graz 99ers.

 
 

Mladíci ze země našich jižních sousedů byli v minulé sezoně tabulkově nejlepším rakouským týmem soutěže zvané „Erste Bank Young Stars League“, což je juniorská obdoba EBEL ligy. Kvality tak tým ze Štýrského Hradce určitě má.

Největší pozor by si defenziva Drtičů měla dávat na odchovance klubu Manuela Laritze. Jedenadvacetileté levé křídlo bylo nejproduktivnějším hráčem 99ers v minulé sezoně. Ve čtyřiačtyřiceti zápasech vstřelil urostlý forvard 21 branek a na dalších 31 přihrál. V brance Rakušanů by se měl s největší pravděpodobností představit devatenáctiletý Mario Still.

O výsledcích juniorky Grazu v přípravě se nám toho moc najít nepovedlo. Vlastně jedinou vzkazkou o jejich momentální formě je čtvrteční zápas na ledě Vsetína. Domácí extraligový nováček porazil Graz vysoko 8:2, ale to neznamená, že by Drtiči měli svého soupeře podcenit. Hosté totiž na Valašsko přijeli jen s 16 hráči do pole.


Sestavy obou celků z posledního zápasu

SHK Hodonín: Šlapák (31. Zollpriester) - Vanek, Polák, Sedlák, Kukliš, Frolek, Prčík, Výmola, Klečko - Rauš, Flora, Fojtík - Šála, Janota, Kučera - Černohous, Bureš, Křivánek - Duchoslav, Tomi, Buřič - Čavoj

Moser Medical Graz 99ers: Still - Seidl, Konrad, Pohl, Zierer, Laritz, Gratzer, Dreymann, Soritz, Simurka, Schiechl, Matter, Rieberer, Lammer, Trost, Schrötfner, Andraschko. 

Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova SaZ Motičák
 

Partneři

tespra Swietelski vista car MetLife Hotel Krystal Reality Veselý Lázně Hodonín levier maspro bytová správa vinný dům repress abprint gapa lesnictví teza rybářská bašta autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Vinný sklep Hotelu Krystal Domi Baterie Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2020 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS