Přípravná utkání nabídnou sedmero zajímavých soupeřů

Přípravná utkání nabídnou sedmero zajímavých soupeřů
pondělí 5.8.2013 | Redakce

Uteklo to jako voda. Období bez hokeje, které si fanoušci zkracují, jak to jen jde, je u konce. V posledním červencovém týdnu se na zimním stadionu TEZA tradičně začalo mrazit a vše připravovat na zahájení závěrečné fáze přípravy na nezadržitelně se blížící start sezony. V přípravě na Drtiče čeká dvanáct utkání, sedm z nich odehrají na domácí půdě.

 
 

V přípravě proti tradičním soupeřům, ale také s reprezentací Jižní Koreje

Jako první prověří kvalitu hodonínského ledu Drtiči v duelu s nejtěžším soupeřem celé přípravy. Už v úterý 6. srpna se totiž na Slovácku představí semifinalista loňského ročníku nejvyšší slovenské soutěže - ŠHK 37 Piešťany. Odveta ve vyhlášeném slovenském lázeňském městě je na programu o devět dní později.

Druhým slovenským a neméně zajímavým soupeřem budou hokejisté Nových Zámků. S týmem ze čtrnáctého největšího města našich východních sousedů se Drtiči střetli už před dvěma lety, to ale Nové Zámky hrály jen ve druhé slovenské lize. Od loňska však na jihozápadě Slovenska mají i druhý tým, hrající MOL ligu. A právě s Ice Tigers Nové Zámky, jak se tento klub nazývá, se hokejisté SHK utkají doma i venku.

Další trojice protivníků se rekrutuje z našich druholigových rivalů. Kromě tradičního dvojutkání s brněnskou Technikou se svěřenci trenéra Kosíka poměří s hokejisty Vsetína a ambiciózními Jestřáby z Prostějova, kteří v létě oznámili jednoznačný útok na první ligu.

Posledním naplánovaným soupeřem pro letošní přípravu A-týmu SHK Hodonín byla juniorka brněnské Komety. Nakonec se však vedení klubu povedlo domluvit ještě jeden hodně zajímavý duel. V úterý 20. srpna se na svém ledě utkají Drtiči s 25. celkem žebříčku IIHF, kterým je reprezentace Jižní Koreje.


Vstupenky

Cena vstupenek na domácí přípravná utkání je již tradičních 30,- korun. Pokladny zimního stadionu se otevřou vždy hodinu před začátkem utkání, tedy v 17.00. V době od 17 do 18 hodin si také budete moci v kanceláři zimního stadionu (zvonek SHK Hodonín - VIP) zakoputit permanentní vstupenky na nezadžitelně se blížící ligový ročník.

Přípravné zápasy A-týmu SHK Hodonín 2013/14

datumdomácíhostézačátek zápasu
úterý 6.8. SHK Hodonín ŠHK 37 Piešťany 18:00  
čtvrtek 8.8. VHK Vsetín SHK Hodonín 18:00  
úterý 13.8. Ice Tigers Nové Zámky (MOL) SHK Hodonín 18:00  
čtvrtek 15.8. ŠHK 37 Piešťany SHK Hodonín 18:00  
úterý 20.8. SHK Hodonín Jižní Korea (reprezentace) 18:00  
čtvrtek 22.8. LHK Jestřábi Prostějov SHK Hodonín 18:00  
sobota 24.8. SHK Hodonín Ice Tigers Nové Zámky (MOL) 18:00  
úterý 27.8. SHK Hodonín VSK Technika Brno 18:00  
středa 28.8. SHK Hodonín HC Kometa Brno (jun) 18:00  
úterý 3.9. SHK Hodonín LHK Jestřábi Prostějov 18:00  
čtvrtek 5.9. VSK Technika Brno SHK Hodonín 18:00  
úterý 10.9. SHK Hodonín VHK Vsetín 18:00  


 

Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova SaZ Motičák
 

Partneři

tespra Swietelski vista car MetLife Hotel Krystal Reality Veselý Lázně Hodonín levier maspro bytová správa vinný dům repress abprint gapa lesnictví teza rybářská bašta autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Vinný sklep Hotelu Krystal Domi Baterie Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2020 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS