Vyhlášení výsledků anket 2. Liga Awards a All Star Team 2013

Vyhlášení výsledků anket 2. Liga Awards a All Star Team 2013
neděle 5.5.2013 | Redakce

Už potřetí za sebou se redakce oficiálních stránek hodonínských Drtičů rozhodla zorganizovat anketu 2. Liga Awards a All Star Team, tentokrát s označením 2013. Dá se říct, že se tahle anketa stává pěknou každoroční tradicí na závěr sezony. A i když vítězové nedostávají žádná hmatatelná ocenění, je pro ně zisk některé z osmi individuálních cen velmi prestižní záležitost. Dovolte nám tedy představit letošní držitele 2. Liga Awards.

 
 

Systém hlasování

Jednotliví hlasující mohli v každé kategorii rozdat přesně daný počet hlasů, které byly dopředu jasně bodově ohodnoceny. Mohli volit tři trenéry (podle klíče: první místo 3 body, druhé místo 2 body, třetí místo 1 bod), dva brankáře, čtyři obránce, šest útočníků a tři hlasy měli k dispozici ve zbylých čtyřech hráčských kategoriích. Pouze v posledních dvou, kdy měli vybrat dvě mužstva, která podle jejich soudu nejvíce překvapila, respektive zklamala, mohli zvolit jen jednu možnost.


Hlasovací lístek obsahoval deset kategorií:
Nejlepší trenér, Nejlepší brankář, Nejlepší obránce, Nejlepší útočník, Nejlepší hráč, Nejlepší mladík (do 21 let včetně), Nejlepší matador (nad 32 let včetně), Největší osobnost, Největší překvapení (mužstvo) a Největší zklamání (mužstvo).


Anketní lístky byly rozeslány celkem třiceti osloveným respondentům. Převážná většina, přesněji 22 z nich, byli redaktoři oficiálních webů všech deseti mužstev skupiny Střed 2. ligy. Zbylých osm hlasovacích lístků pak obdrželi redaktoři z regionálních mutací Deníku a týdeníku 5+2 Dny.

Do hlasování se nakonec zapojilo 17 respondentů, jejichž hlasy rozhodly o držitelích jednotlivých individuálních ocenění a o složení All Star Teamu letošní sezony centrální skupiny 2. ligy. O pořadí rozhodoval samozřejmě počet získaných hlasů. Při rovnosti bodů byl dalším kritériem počet nominací.

Pro pořádek ještě přikládáme jmenný seznam všech hlasujících, včetně jejich klubové příslušnosti: Šárka Libenská a Martin Daneš (Břeclav), Tomáš Chramosta, Václav Urubek, Robert Krůza a Jan Hochman (Hodonín), Tomáš Vanča (Chotěboř), Jan Wirkner (Jindřichův Hradec), Tereza Hölzlová a Ondřej Franc (Kolín), Tomáš Bečka a Pavel Blažek (Pelhřimov), Eva Solaříková, Jana Rajnohová a Alexander Valoušek (Technika), Martin Krásný (Žďár nad Sázavou) a Libor Kopl (Hodonínský deník).
Martin Sobotka byl jedním z nejmladších - ne-li vůbec nejmladším trenérem v celé druhé lize. V osmatřiceti letech se ujal kormidla svého Žďáru nad Sázavou, u kterého vystřídal Svatopluka Číhala, jenž odešel na lavičku Slovanu Bratislava, a premiérový rok na místě hlavního trenéra se mu povedl na výbornou. Tým, kterému ještě v minulé sezoně pomáhal svými zkušenostmi přímo na ledě, dovedl ke třetí příče v základní části, což bylo pro Plameny nejlepší umístění za posledních několik let.

Před sezonou se na Vysočině nad volbou nového hlavního kouče trochu polemizovalo, průběh letošního ročníku však ukázal, že vedení mělo při tomto výběru dobrou ruku. Sympatický kouč, který získával zkušenosti jako hrající asistent již několik let, získal v anketě ALL STAR TEAM 2013 ze všech nominovaných koučů nejvíce hlasů a patří mu tak cena pro nejlepšího trenéra sezony.

Z maximálního počtu jedenapadesáti hlasů jich „Sob“, jak se Martinu Sobotkovi přezdívá, získal celkem 24. Druhé místo obsadil kolínský Václav Rác s dvaceti hlasy a třetí skončil se sedmnácti body, díky vyššímu počtu nominací, hodonínský Miroslav Barus před brněnským Romanem Kaňkovským.Celkové pořadí v kategorii „Nejlepší trenér“:
1. Martin Sobotka (ZNS) - 24 hlasů, 2. Václav Rác (KOL) - 20 hlasů, 3. Miroslav Barus (HOD) - 17 hlasů, 4. Roman Kaňkovský - (TEC) 17 hlasů, 5. Rudolf Cakl (MOB) - 8 hlasů, 6. Jiří Rech (HOD) - 6 hlasů, 7. Pavel Bičiště (NYM) - 3 hlasy, 8. Martin Meloun (PEL) - 1 hlas, 9. Michal Konečný (BRE) - 1 hlas, 10. Martin Kubát (CHO) - 1 hlas.
Jména celkem šestice brankářů se objevila na hlasovacích lístcích oslovených redaktorů. Jedno jméno ale vyčnívalo nade všemi - Josef Novák. Mladý golman brněnské Techniky neměl před sezonou nic jistého, protože VSK získalo zpět do svých řad jednoho z top brankářů soutěže Jaroslava Chvátala. Zprvu se oba gólmani celkem pravidelně střídali, ale postupem času si dvaadvacetiletý nositel čtvrtého nejčastějšího českého mužského jména vydobyl jasnou pozici jedničky.

V základní části nastoupil dvaadvacetiletý brankář do šestadvaceti utkání, z nichž sedmnáct dokázali Vysokoškoláci vyhrát a v dlouhodobé části si držel průměr pod tři branky na utkání (2,74). V play-off pak byl hlavní zbraní svého týmu, kterému dopomohl až do baráže.

Vítězství brněnské opory v kategorii „Nejlepší brankář“ bylo hodně přesvědčivé. Na prvním místě se uvelebil s celkem šestadvaceti hlasy. Druhou příčku si svými výkony v brankovišti vysloužil František Moravec z Kolína (8). Po sedmi hlasech dostala shodně hodonínská brankářská dvojice, na třetí místo posunul větší počet nominací Filipa Baruse.Celkové pořadí v kategorii „Nejlepší brankář“:
1. Josef Novák (TEC) - 26 hlasů, 2. František Moravec (KOL) - 8 hlasů, 3. Filip Barus (HOD) - 7 hlasů, 4. Petr Zavadil (HOD) - 7 hlasů, 5. Jiří Sláma (ZNS) - 2 hlasy, 6. Daniel Zelenka (BRE) - 1 hlas.
Hodonínský obránce Petr Pokorný zraje doslova jako víno. Ve svých šestatřiceti letech prožil svou nejpovedenější sezonu kariéry. Zadák, jenž barvy SHK hájí již devět sezon, byl nefalšovaným lídrem zadních řad Drtičů a v sezoně si udržel průměr téměř jednoho bodu na zápas, což je pro obránce velice slušné číslo.

V základní části se rodák z Vyškova trefil za záda soupeřových brankářů sedmkrát a přidal i dvaadvacet přesných přihrávek. Jeho forma ale gradovala v play-off. Ve dvanácti zápasech posbíral celkem 16 kanadských bodů (2+14). V závěru sezony tento historicky nejproduktivnější obránce novodobých Drtičů oslavil osobní jubileum, když nastoupil ke čtyřstému utkání v hodonínském dresu.

Souboj o titul nejlepšího obránce byl souboj mezi mládím a zkušeností. Nakonec zvítězila zkušenost v podobě Petra Pokorného, jenž získal 42 hlasů. O čtyři body v celkovém hodnocení obdržel břeclavský mladík Martin Dufek. Třetí skončil brněnský Pavel Strýček a to i přes to, že v po Vánocích odešel za hokejovým chlebem na Britské ostrovy.Celkové pořadí v kategorii „Nejlepší obránce“:
1. Petr Pokorný (HOD) - 42 hlasů, 2. Martin Dufek (BRE) - 38 hlasů, 3. Pavel Strýček (TEC) - 14 hlasů, 4. David Skočovský (HOD) - 12 hlasů, 5. Tomáš Klimeš (TEC) - 8 hlasů, 6. Robert Procházka (JHR) - 7 hlasů, 7. Radim Šťastný (HOD) - 7 hlasů, 8. Pavel Staněk (ZNS) - 7 hlasů, 9. Jan Hanzl (KOL) - 6 hlasů, 10. Tomáš Pácal (KOL) - 6 hlasů, 11. Karel Nedbal (KOL) - 5 hlasů, 12. Jan Habrovec (TEC) - 3 hlasy, 13. Malínský Ondřej (NYM) - 3 hlasy, 14. Vlastimil Bilčík (TEC) - 3 hlasy, 15. Jiří Zapletal (TEC) - 3 hlasy, 16. Martin Miklík (HOD) - 2 hlasy, 17. Richard Adam (PEL) - 1 hlas.
Nejvíce jmen se v anketě celkem logicky objevilo mezi útočníky. Tím, který nakonec získal nejvíce hlasů a celkem s přehledem vyhrál tuto kategorii je křídlo hodonínského SHK Vladimír Stejskal. Třiadvacetiletý forvard vyhrál s dvaašedesáti body (29+33) kanadské bodování dlouhodobé části a byl také nejlepším střelcem soutěže. V play-off pak přidal dalších osm bodů (4+4).

V pětatřiceti zápasech dokázal třikrát zaznamenat hattrick, nejlepší zápas odehrál na konci listopadu proti Chotěboři. Na domácí výhře svého týmu 9:3 se podílel dvěma góly a čtyřmi přihrávkami. Spolu se svými spoluhráči Petrem Pešem a Zdeňkem Juráskem utvořili nejúdernější útočnou formaci ligy.

Nejlepším útočníkem sezony 2012/13 se tedy s celkovým ziskem 75 hlasů stal hodonínský Vladimír Stejskal. Na druhém místě skončil brněnský střelec Kamil Rajnoha se 48 hlasy. Jen o jeden bodík méně získal jeden z nejlepších bruslařů soutěže a vítěz produktivity play-off Martin Špok z Hodonína.Celkové pořadí v kategorii „Nejlepší útočník“:
1. Vladimír Stejskal (HOD) - 75 hlasů, 2. Kamil Rajnoha (TEC) - 48 hlasů, 3. Martin Špok (HOD) - 47 hlasů, 4. Petr Jurča (BRE) - 32 hlasů, 5. Petr Morkes (KOL) - 28 hlasů, 6. Zdeněk Jurásek (HOD) - 25 hlasů, 7. Jiří Plachý (ZNS) - 23 hlasů, 8. Tomáš Plachý (PEL) - 21 hlasů, 9. Petr Peš (HOD) - 18 hlasů, 10. Michal Kaňka (ZNS) - 6 hlasů, 11. David Šafránek (KOL) - 5 hlasů, 12. Martin Bartoš (BRE) - 5 hlasů, 13. Pavel Kříž (HOD) - 5 hlasů, 14. Bohumil Slavíček (HOD) - 4 hlasy, 15. Zdeněk Kučera (HOD) - 3 hlasy, 16. Karel Benýšek (TEC) - 3 hlasy, 17. Jan Stehlík (NYM) - 2 hlasy, 18. Martin Hadrava (PEL) - 2 hlasy, 19. Jakub Sajdl (HOD) - 1 hlas, 20. Jiří Sedláček (TEC) - 1 hlas, 21. Ondřej Ježek (ZNS) - 1 hlas, 22. Přemysl Sedlák (NYM) - 1 hlas, 23. Tomáš Popolanský (BRE) - 1 hlas.
Možná trochu překvapivě, ale určitě ne nezaslouženě, si cenu pro nejlepšího hráče sezony odnáší strážce brněnského brankoviště Josef Novák, který tak k ceně pro nejlepšího brankáře přidává i druhou individuální cenu.

Skromný a pracovitý brankář si v létě rád zahraje fotbal. V dresu Sokolu Lukovany gólům nezabraňuje, ale naopak má v popisu práce jako útočník je střílet do sítě soupeře. Mezi velkou konkurencí se student vysoké školy díky hlasujícím redaktorům dostal na pomyslný piedestal centrální skupiny druhé ligy. Ve dvaadvaceti letech letech za sebou nechal o hodně zkušenější a protřelejší borce, ale díky výkonům v play-off a zejména pak ve finálové sérii, si cenu pro nejlepšího hráče sezony odnáší Josef Novák zcela po zásluze.

V první pětici se kromě golmana Techniky umístili výhradně a jen hráči hodonínského SHK. Druhou příčku obsadil, tak trochu symbolicky s osmnácti body, Vladimír Stejskal, jenž nosil právě dres s číslem #18. Bronzová pozice náleží Zdeňku Juráskovi s jedenácti hlasy, čtvrtý skončil Martin Špok (9 hlasů) a pátý Petr Peš se sedmi hlasy.Celkové pořadí v kategorii „Nejlepší hráč“:
1. Josef Novák (TEC) - 21 hlasů, 2. Vladimír Stejskal (HOD) - 18 hlasů, 3. Zdeněk Jurásek (HOD) - 11 hlasů, 4. Martin Špok (HOD) - 9 hlasů, 5. Petr Peš (HOD) - 7 hlasů, 6. Tomáš Plachý (PEL) - 6 hlasů, 7. Petr Pokorný (HOD) - 6 hlasů, 8. Petr Morkes (KOL) - 5 hlasů, 9. Martin Dufek (BRE) - 4 hlasy, 10. Petr Jurča (BRE) - 3 hlasy, 11. Kamil Rajnoha (TEC) - 3 hlasy, 12. Filip Barus (HOD) - 2 hlasy, 13. Pavel Strýček (TEC) - 2 hlasy, 14. David Skočovský (HOD) - 2 hlasy, 15. Martin Bartoš (BRE) - 1 hlas, 16. Jiří Kadlec (KOL) - 1 hlas.
Mladý útočník Drtičů se narodil 7. listopadu 1993. Sportovní geny zdědil jistě po svém tátovi, který dlouhá léta hrával fotbal za místní klub Nesyt. U Matěje však nad kopačákem zvítězily brusle a hokejka. Jeho dosavadní kariéra je spjata výhradně s hodonínským hokejem. V sedmnácti letech začal nastupovat v juniorském týmu, o rok později už byl jedním z hlavních strůjců postupu juniorů do ligy.

Zároveň se ve svých osmnácti začal objevovat i v kádru prvního mužstva, kterému pomohl v loňské heroické baráži o první ligu. Letos se kapitán juniorky již napevno probojoval do základního kádru A-týmu, v jehož dresu si do svých statistik připsal celkem 39 zápasů, v nichž vstřelil 11 branek a přidal i 13 asistencí. K ceně pro nejlepšího juniora SHK za minulý rok tak talentovaný útočník získal druhé osobní ocenění v letošní sezoně.

Bylo to ale o fous, protože v letošním ročníku se v druholigové skupině Střed objevilo hned několik šikovných mladíků, kteří celou sezonu dokazovali vzestupnou tendenci svých výkonů. Jen o jeden bod méně než Matěj Charvát (17) získal o rok mladší kolínský útočník Pavel Šifta (16) a bronzovou příčku obsadil se čtrnácti hlasy obránce Břeclavi Martin Dufek.Celkové pořadí v kategorii „Nejlepší mladík“:
1. Matěj Charvát (HOD) - 17 hlasů, 2. Pavel Šifta (KOL) - 16 hlasů, 3. Martin Dufek (BRE) - 14 hlasů, 4. Martin Miklík (HOD) - 8 hlasů, 5. Filip Barus (HOD) - 7 hlasů, 6. David Šafránek (KOL) - 6 hlasů, 7. Lukáš Hnilička (TEC) - 5 hlasů, 8. František Moravec (KOL) - 4 hlasy, 9. Petr Zavadil (HOD) - 4 hlasy, 10. Marek Hadrava (PEL) - 4 hlasy, 11. Daniel Zelenka (BRE) - 2 hlasy, 12. Jakub Šaur (BRE) - 2 hlasy, 13. Vlastimil Bilčík (TEC) - 2 hlasy, 14. Daniel Záhora (JHR) - 2 hlasy, 15. Dominik Směřička (HOD) - 1 hlas, 16. Jiří Kozák (TEC) - 1 hlas, 17. Jiří Půhoný (CHO) - 1 hlas, 18. Lukáš Bolfík (BRE) - 1 hlas, 19. Martin Jícha (ZNS) - 1 hlas, 20. Ondřej Cerk (KOL) - 1 hlas, 21. Richard Adam (PEL) - 1 hlas, 22. Tomáš Tržil (JHR) - 1 hlas.
Zdeněk Jurásek je už nějaký ten pátek hrající legendou hodonínských Drtičů. Sedmatřicetiletý útočník obléká dres s logem SHK na prsou od sezony 2008/09, kdy přišel s vizitkou jednoho z nejproduktivnějších hráčů nejvyšší polské soutěže. Ihned po svém příchodu začal prokazovat své kvality a stal se miláčkem hodonínských fanoušků.

Během pěti sezon vyhrál třikrát klubové kanadské bodování, v sezoně 2011/12 se stal nejlepším střelcem a nejproduktivnějším hráčem celé druhé ligy. Spoluhráči o něm s nadsázkou říkají, že je schopen z jedné střely dát dva góly. A je pravda, že střelecká sudička musela rodáka z Uherského Ostrohu při jeho narození zulíbat od hlavy až k patě. Devětkrát se mu během jeho bohaté kariéry povedlo vstřelit v sezoně více než dvacet branek, což je vizitka velmi dobrého střelce.

Nejproduktivnější hráč druhé ligy posledních pěti let navázal na své loňské vítězství v kategorii nejlepší matador a s jasným náskokem získal toto ocenění i letos. Za hodonínskou „pětasedmdesátkou“ skončil na druhém místě kolínský veterán Jiří Kadlec. Pomyslnou bronzovou medaili si na krk pověsil pelhřimovský Martin Tecl.Celkové pořadí v kategorii „Nejlepší matador“:
1. Zdeněk Jurásek (HOD) - 30 hlasů, 2. Jiří Kadlec (KOL) - 16 hlasů, 3. Martin Tecl (PEL) - 10 hlasů, 4. Michal Kaňka (ZNS) - 7 hlasů, 5. Petr Pokorný (HOD) - 7 hlasů, 6. Karel Nedbal (KOL) - 7 hlasů, 7. Jiří Plachý (ZNS) - 5 hlasů, 8. Petr Bělohlávek (TEC) - 4 hlasy, 9. Jiří Sedláček (TEC) - 3 hlasy, 10. David Kupec (JHR) - 3 hlasy, 11. Přemysl Sedlák (NYM) - 2 hlasy, 12. Tomáš Pácal (KOL) - 2 hlasy, 13. Tomáš Klimeš (TEC) - 2 hlasy, 14. Jiří Prkna (MOB) - 1 hlas, 15. Robert Procházka (JHR) - 1 hlas, 16. Jaroslav Kocar (JHR) - 1 hlas.
Největší osobností uplynulé sezony ocenili oslovení a hlasující redaktoři Zdeňka Juráska, jenž tak po titulu pro nejlepšího matadora získal druhou letošní individuální cenu. Celkem se špílmachorvi Drtičů v jeho sbírce 2. Liga Awards sešlo během tří dosavadních ročníků již sedm cen - 2x nejlepší matador, 2x největší osobnost, 2x nejlepší útočník, 1x nejlepší hráč.

Autor více než 150 druholigových branek se loni v říjnu vrátil z krátkého a ne příliš šťastného angažmá v Německu, ale herní i tréninková pauza nebyla na „Šedovi“, jak mu přezdívají spoluhráči i fanoušci, vůbec znát. V prvních dvou zápasech zaznamenal šest kanadských bodů. Nejlepší zápas sezony odehrál ve 13. kole proti Pelhřimovu, kterému čtyři branky sám dal a na jednu přihrál. Celkem pak nastřádal v součtu základní části a play-off v 41 zápasech 67 bodů (36+31)

Úspěch hodonínských barev v této kategorii doplnil Petr Pokorný, který se ziskem devíti hlasů obsadil za Zdeňkem Juráskem (15 hlasů) druhé místo. Třetí skončil obránce kolínských Kozlů Tomáš Pácal s body osmi.Celkové pořadí v kategorii „Největší osobnost“:
1. Zdeněk Jurásek (HOD) - 16 hlasů, 2. Petr Pokorný (HOD) - 9 hlasů, 3. Tomáš Pácal (KOL) - 8 hlasů, 4. Michal Kaňka (ZNS) - 7 hlasů, 5. Vladimír Stejskal (HOD) - 6 hlasů, 6. Jiří Kadlec (KOL) - 5 hlasů, 7. Jiří Plachý (ZNS) - 5 hlasů, 8. Josef Novák (TEC) - 5 hlasů, 9. Jiří Sedláček (TEC) - 4 hlasy, 10. Karel Nedbal (KOL) - 4 hlasy, 11. Martin Tecl (PEL) - 4 hlasy, 12. Roman Čechmánek (HOD) - 4 hlasy, 13. David Kupec (JHR) - 3 hlasy, 14. Martin Špok (HOD) - 3 hlasy, 15. Petr Jurča (BRE) - 3 hlasy, 16. Petr Morkes (KOL) - 3 hlasy, 17. Rudolf Cakl (MOB) - 2 hlasy, 18. Tomáš Plachý (ZNS) - 2 hlasy, 19. Jaroslav Kocar (JHR) - 1 hlas, 20. Karel Benýšek (TEC) - 1 hlas.
V zimě 2002 se na Bouchalkách hrála první liga, na konci ročníku 2002/03 se však práva na druhou nejvyšší soutěž stěhovala do Brna, konkrétně ji získala Kometa. Když po skončení sezony 2006/07 prodalo vedení žďárského hokeje licenci na druhou ligu do Kutné Hory, ocitly se z ničeho nic Plameny v Krajském přeboru. Po roce se ale mezi druholigovou rodinu tým z Vysočiny opět vrátil a letos zaznamenal nejlepší sezonu za poslední roky.

V předchozích čtyřech sezonách, kdy tým vedli Jaroslav Benák, Petr Kuchyňa a naposledy Svatopluk Číhal, se Plamenům ani jednou nepodařilo přejít přes první kolo play-off. Zlom přišel až letos s novým koučem Martinem Sobotkou. Pod vedením osmatřicetiletého lodivoda zakončili hokejisté Źďáru základní část na třetím místě, jen bod za brněnskou Technikou a ve čtvrtfinále na ně čekalo regionální derby s Pelhřimovem.

Červenobílí nedali Spartaku sebemenší šanci a po výsledcích 4:0, 9:3 a 6:4 postoupili do vysněného semifinále. V něm se Plameny utkaly s pozdějším vítězem skupiny Střed - Technikou Brno. Očekával se vyrovnaný souboj a lítý boj, ale Brňané porazili svého soupeře jasně 3:0 na zápasy. I tak ale musela na Vysočině vládnout s nedávno skončenou sezonou spokojenost, což ukazují také na velmi dobré divácké návštěvy na zápasech play-off. Ty vidělo v průměru 1250 diváků, což byl druhý nejvyšší průměr za Hodonínem (1715).

Celkové pořadí v kategorii „Největší překvapení“:
1. SKLH Žďár nad Sázavou - 9 hlasů, 2. HC Moravské Budějovice 2005 - 4 hlasy, 3. VSK Technika Brno - 2 hlasy, 4. TJ SC Kolín - 1 hlas.
Před dvěma lety Jihočeši vyhráli druholigovou skupinu střed a v baráži dokonce bojovali o postup do první ligy. Vloni se po pomalejším startu nakonec probojovali do semifinále. Letos to však u Vajgaru byl od samotného začátku jeden velký zmar. I když v týmu zůstaly téměř všechny opory, nedařilo je hokejistům Jindřichova Hradce od úvodních kol téměř nic.

Pět bodů z prvních deseti kol a poslední místo tabulky nevěstili nic dobrého a bohužel po Jihočechy během celé sezony nepřišlo žádné zmrtvýchvstání. Pouze třikrát v ročníku dokázal Vajgar vyhrát dvě utkání za sebou a to bylo na nějaké solidní umístění opravdu málo. V závěru se sice „žlutomodří“ ještě rvali o osmou pozici, ale dvě kola před koncem o svou naději definitivně přišli.

Deváté místo a konec sezony již po základní části nemohlo na jihu Čech způsobit ani kousíček spokojenosti. Mimo brány play-off se Vajgar ocitl poprvé od sezony 2007/08. Mizerné výsledky se podepsaly logicky i na návštěvnosti. Oproti loňsku (sezona 2011/12 - 622 diváků v základní části) se návštěvnost snížila o téměř 40% (sezona 2012/13 - 388 diváků v základní části).

Celkové pořadí v kategorii „Největší zklamání“:
1. KLH Vajgar Jindřichův Hradec - 11 hlasů, 2. HC Lvi Chotěboř - 2 hlasy, 3. SHK Hodonín - 2 hlasy, 4. HC Lvi Břeclav - 1 hlas.

A na samotný závěr tu máme ještě kompletní přehled produktivity všech hráčů letošního All Star Teamu.

obránci			   zákl. část   play-off   baráž     celkem
Petr Pokorný (HOD)         7+22    2+14    -----    9+36 (45)
Martin Dufek (BRE)         16+15    0+ 0    -----   16+15 (31)
Pavel Strýček (TEC)         0+19    -----    -----    0+19 (19)
David Skočovský (HOD)        8+19    1+ 3    -----    9+22 (31)
Tomáš Klimeš (TEC)         8+11    0+ 1    0+ 0    8+12 (20)
Robert Procházka (JHR)       11+12    -----    -----   11+12 (23)
Radim Šťastný (HOD)         5+18    1+ 3    -----    6+21 (27)
Pavel Staněk (ZNS)         7+13    2+ 1    -----    9+14 (23)

útočníci		   zákl. část   play-off   baráž 	 celkem
Vladimír Stejskal (HOD)      29+33    4+ 4    -----   33+37 (70)
Kamil Rajnoha (TEC)        24+14    7+ 6    1+ 0   32+20 (52)
Martin Špok (HOD)         25+27    9+ 7    -----   34+34 (68)
Petr Jurča (BRE)          23+19    4+ 1    -----   27+20 (47)
Petr Morkes (KOL)         23+22    2+ 8    -----   25+30 (55)
Zdeněk Jurásek (HOD)        28+28    8+ 3    -----   36+31 (67)
Jiří Plachý (ZNS)         20+25    3+ 1    -----   23+26 (49)
Tomáš Plachý (PEL)         21+27    0+ 1    -----   21+28 (49)
Petr Peš (HOD)           20+39    6+ 4    -----   26+43 (69)
Michal Kaňka (ZNS)         15+25    1+10    -----   16+35 (51)
David Šafránek (KOL)        18+ 8    4+ 8    -----   22+16 (38)
Martin Bartoš (BRE)        14+38    2+ 3    -----   16+41 (57)
--------------------------------------------------------------------------------
          všichni hráči dohromady: 379 gólů + 512 asistencí (891 bodů)

Foto: Eva Solaříková, www.hokejzr.cz, www.klhvajgar.cz. 

Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova SaZ Motičák
 

Partneři

tespra Swietelski vista car MetLife Hotel Krystal Reality Veselý Lázně Hodonín levier maspro bytová správa vinný dům repress abprint gapa lesnictví teza rybářská bašta autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Vinný sklep Hotelu Krystal Domi Baterie Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2020 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS