Malé Vánoční povídání s Drtiči část první

Malé Vánoční povídání s Drtiči  část první
úterý 25.12.2012 | Redakce

Chcete vědět, co dostali Drtiči pod stromeček? Jak odhadují šance českého národního týmu na blížícím se juniorském Šampionátu? Zajímá Vás, jak budou trávit konec roku nebo to, jak moc se těší na závěrečný zápas roku s Nymburkem? To vše se dozvíte v následujícím článku. Prvními respondenty byli Lukáš Vrba, Radim Šťastný, Adam Svoboda, Ondřej Fiedler a Michal Kuba.

 
 

Jak jste prožili Štědrý den?

Lukáš Vrba:
Štědrý den jsem prožil tradičně, tedy v rodinném kruhu.

Radim Šťastný:
Štědrý den jsem prožil celkem klasicky doma s rodinou. Díky práci a hokeji doma moc nejsem a proto si to volno opravdu užívám. A díky naší tříleté dceři, která celý Štědrý den čeká na Ježíška a na dárky, které jí přinese, jsou Vánoce o to krásnější. Je to jediný den v roce, kdy vařím, takže jsem i letos dělal večeři. Po ní a po rozbalení dárků jsme objeli rodinu. Jak říkám, klasický Štědrý den.

Adam Svoboda:
Štědrý den jsem prožil doma s rodinou, k večeři jsme měli tradičně kapra a bramborový salát a něco se i vypilo.

Ondřej Fiedler:
Štědrý den jsem prožil s rodinou, jak u rodičů, tak doma s přítelkyní. Bylo to super se takhle sejít pohromadě.

Michal Kuba:
Štědrý den prožívám, tak jako každý rok. Dopoledne ozdobím s rodinou stromeček, a potom se díváme na pohádky. Odpoledne jdu se sestrou na bruslení a potom zase pokračujeme ve sledování pohádek a čekáme na večeři, co mamka připraví. Míváme kapra a salát, jako je to ve většině českých rodin. Pak už se jen čeká na to, až zazvoní zvoneček a jdeme se podívat, jestli nám nechal Ježíšek něco pod stromečkem.


A byli jste hodní? Co Vám Ježíšek přinesl?

Lukáš Vrba:
Já osobně si myslím, že jsem hodný byl (směje se) a dárky jsem dostal takové jaké jsem si přál, tedy peníze nějakou tu elektroniku.

Radim Šťastný:
Myslím, že v rámci možností jsem byl hodný (směje se). Proto jsem měl Ježíška skutečně bohatého.

Adam Svoboda:
Tak hodný jsem určitě byl. Dostal jsem nějaké oblečení, ale dárky pro sebe budu teprve nakupovat, až bude trochu volného času.

Ondřej Fiedler:
Já nejsem nikdy hodný (směje se). Znáš to, klasika. Samá kosmetika, nějaké to oblečení a FIFU 13 na Playstation 3, což byl nejlepší dárek, který ocení hlavně přítelkyně (směje se).

Michal Kuba:
Jestli jsem byl hodný to nevím. Ale Ježíšek mi přinesl nové sluchátka, strojek na holení, voňavky, šampóny, oblečení a ještě pár drobností. Takže jsem asi hodný byl (směje se).


Na Štěpána, tedy 26. prosince, začíná v Ufě juniorské mistrovství světa. Jak si podle Vás povede český výběr?

Lukáš Vrba:
Českému nároďáku držím palce, ať se dostanou co nejdál.

Radim Šťastný:
Mistrovství světa juniorů jde letos trošku mimo mě. Abych pravdu řekl, neznám ani soupisku našeho týmu. V posledních letech však naše dvacítky moc úspěchů neudělaly a myslím si, že ani letos nebudou moci konkurovat Kanadě, Spojeným státům, Švédsku nebo Rusku. Výsledku budu určitě sledovat a budu rád, když se budu mýlit, ale každopádně přeji klukům hodně štěstí.

Adam Svoboda:
Abych pravdu řekl, nevím co od toho mám očekávat, naše skupina určitě nebude jednoduchá, dvě hokejové velmoci a dvě země, které se rok od roku zlepšují.V poslední době se úroveň vyrovnává. Určitě jim přeji, aby to dotáhli až do konce a dovezli domů nějakou tu placku.

Ondřej Fiedler:
Loni se mi to moc líbilo, předváděli dobré výkony, ale tipovat si nedovolím.

Michal Kuba:
Myslím si, že máme hodně šikovné hráče, takže doufám že medaili přivezeme.


V sobotu zakončíte letošní rok zápasem s Nymburkem, který odehrajete v retro dresech. Jak se na tento zápas těšíte?

Lukáš Vrba:
Moc se na zápas v retro dresech těším. Bude to pro mě čest.

Radim Šťastný:
Na zápas s Nymburkem se moc těším, stejně jako na retro dresy. Vůbec nevím, jak budou vypadat. Ve středu 26. prosince máme první trénink, který asi nebude moc příjemný (směje se), každopádně po tom volnu se musíme dobře připravit a vyhrát. Doufám, že se vrátí i někteří marodi a budeme tak kompletní.

Adam Svoboda:
Těším se moc. Bude to zážitek, jak pro nás, tak i pro fanoušky. Myslím, že to byl výborný nápad zorganizovat zase něco nového.

Ondřej Fiedler:
Na zápas se těším moc. Bude to super vyjet ve starých dresech, před našimi skvělými fanoušky. Věřím, že to bude za tři body a diváci si přijdou na své.

Michal Kuba:
Protože jsem rodilý Hodoňák, tak to bude taková malá srdcová záležitost. Bude to pro mě čest vyjet na led v dresech, v jakých kdysi hrával Baník, a moc se na to těším.


A co Silvestr? Kde strávíte poslední den v roce?

Lukáš Vrba:
Silvestra jsem bohužel ještě neplánoval. Nevím co bude. Určitě budu doma s rodiči (směje se).

Radim Šťastný:
Silvestr budu trávit na chatě se Sajdlíkem, Pešákem a Kučou (Jakub Sajdl, Petr Peš a Zdeněk Kučera, pozn. redakce). Mělo by to proběhnout v klidu, protože s námi jednou i naše manželky, přítelkyně a také naše děti. Bude to tedy spíš takový rodinný Silvestr. Je skvělé oslavit poslední den v roce v dobré partě. A snad bude i trochu sněhu...

Adam Svoboda:
Na Silvestra plány zatím nemám, letos si asi budu užívat domácí pohodu a klid.

Ondřej Fiedler:
Silvestr já nějak moc neslavím, tak že zůstanu doma a užiju si to v poklidu.

Michal Kuba:
Tak to ještě nevím. Vypadá to, že letos asi zůstanu doma a budu se dívat na televizi.


Co byste popřáli fanouškům Drtičů do nového roku 2013?

Lukáš Vrba:
Fanouškům bych chtěl popřát hodně zdraví, štěstí, lásky a vítězných utkání jejich oblíbeného mužstva (úsměv).

Radim Šťastný:
Fanouškům bych popřál hlavně zdraví. To je nejdůležitější. A jak s oblibou říká Peťa Peš - to ostatní si koupíme (směje se). No a co se sportovní stránky týče, bych jim chtěl popřát, ať jsou spokojení s výsledky Drtičů a ať dál rádi chodí na hodonínský zimní stadion.

Adam Svoboda:
Fanouškům bych popřál hodně štěstí, spokojenosti a osobních úspěchů a na prvním místě zdraví, to je přeci jen to nejdůležitější.

Ondřej Fiedler:
Hlavně zdraví a spokojenost, ať mají s námi trpělivost a chodí nás podporovat v hojném počtu, protože hrát před takovou kulisou je pokaždé zážitek.

Michal Kuba:
Popřál bych jim hlavně zdraví, protože to je to nejdůležitější. A taky pevné nervy a silné hlasivky. A Doufám, že budou chodit na zimní stadion minimálně v takovém počtu, jako v roce 2012. 

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. VAL Valašské Meziříčí 34 134:78 70
2. NJI Nový Jičín 31 94:102 56
3. OPA Opava 33 106:95 51
4. ZNS Žďár nad Sázavou 32 113:118 49
5. KMB Kometa Brno B 33 94:102 45
6. VEL Velké Meziříčí 33 106:130 42
7. KOP Kopřivnice 32 101:100 41
8. HOD Hodonín 32 92:115 36

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova
 

Partneři

MetLife vista car Reality Veselý levier maspro vinný dům repress teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2022 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS | Nastavení cookies