Drtiči nastoupí proti Nymburku v retro dresech!

Drtiči nastoupí proti Nymburku v retro dresech!
sobota 22.12.2012 | Redakce

V replikách dresu Baníku ze sezony 1986/87 se postaví hodonínští hokejisté v posledním letošním utkání proti Nymburku. Rozloučení s rokem 2012, který byl zatím nejúspěšnější v novodobé historii hokeje v Hodoníně, tedy bude opravdu velmi stylové a Vy by jste u toho rozhodně neměli chybět!

 
 

A v jakých dresech že to Barusovi svěřenci vyjedou v sobotu 29. prosince na led? Na hrudi sněhobílého dresu s černým pruhem vespod bude dominovat zelený nápis „B A N Í K“, na zádech budou samozřejmě obligátní jméno a číslo. Rukávy budou zbodit dva pruhy - jeden zelený, druhý černý a límec bude „sešněrován“ zelenými stylovými tkaničkami.


Nenechte si ujít poslední utkání letošního roku v retro dresech ze sezony 1986/87!

Před šestadvaceti lety hrála hodonínská tělovýchovná jednota Baník v C skupině druhé České národní hokejové ligy. V sestavě byla jména jako Karel Matějíček, Gilbert Karolák, Richard Hrazdíra, Arnošt Šifl nebo Jan Prčík či Alois Miklík.

V osmadvaceti utkáních vybojovali Drtiči devětadvacet bodů (tehdy ještě platil dvoubodový systém), což jim stačilo na čtvrté místo v osmičlenné tabulce. Ostatně, kompletní výpis výsledků ze sezony 1986/87 najde i na našem webu.Horní řada zleva: Petr Krupica, Vladimír Kunc, Petr Srnec, Pavel Krejčiřík, Emil Šnoblt ml., Petr Havelka, Jaroslav Sedlář.
Prostřední řada zleva: Arnošt Šifl, Alois Miklík, Milan Mikulášek, Rostislav Dočekal, Karel Bauer, Stanislav Kytlica ml., Jan Prčík.
Spodní řada zleva: Richard Hrazdíra, trenér Emil Šnoblt st., Pavel Kukliš, Václav Kobliška, trenér Petr Leška, Karel Matějíček ml., Gilbert Karolák, vedoucí mužstva Karel Matějíček st., Pavel Pertl. 

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova
 

Partneři

MetLife vista car Reality Veselý levier maspro vinný dům repress teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2022 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS | Nastavení cookies