Na jih Moravy míří Pelhřimov, vrátí mu Drtiči porážku z jeho ledu?

Na jih Moravy míří Pelhřimov, vrátí mu Drtiči porážku z jeho ledu?
pátek 9.12.2011 | Redakce

Z Vysočiny zítra po oběde vyrazí směr Hodonín autobus s pelhřimovskými hokejisty, kteří se v rámci 27. kola představí na zimním stadionu Teza. Hodonínští, i za podpory skvělého publika, budou chtít vrátit soupeři měsíc starou porážku a prodloužit svou již osm zápasů trvající vítěznou sérii. Zápas začíná v sobotu v 17.00. Přijďte podpořit Drtiče i Vy!

 
 

V zápase se Spartakem může SHK navléci devátý korálek na vítěznou šňůru

Dva skvěle zvládnuté zápasy za sebou mají Žilkovi svěřenci. Před týdnem doma rozmetali Nymburk suverénně 7:0, ve středu si pak poprvé připsali výhru nad nevyzpytatelným Trutnovem.

V sobotu na Drtiče čeká pelhřimovský Spartak, kterému mají oranžovo-modří co vracet. V 17. kole podlehli hodonínští hokejisté na ledě Spartaku vysoko 1:5, když jedinou branku hostí vstřelil až v závěru Jurásek. Od té doby však hráči s logem SHK na prsou vyhráli osm zápasů v řadě.

Vzájemná bilance hovoří lépe pro Hodonín, který z celkových čtyř vzájemných zápasů vyhrál tři (3:2, 6:1 a 5:3) a pouze v již zmíněném posledním duelu odešli z ledu poraženi (5:1).Pelhřimov se v posledních zápasech zvedl, dvakrát po sobě vyhrál

Druhá polovina měsíce listopadu byla z pohledu našeho dnešního soupeře doslova katastrofální. Z pěti zápasů Spartak nezískal ani bod. Hlavním důvodem bylo střelecké trápení, protože Melounovi hoši vstřelili v pěti duelech jen čtyři branky.

Poslední dva zápasy už byly o něčem jiném. Dvanáct branek a šest bodů zvedlo náladu celému mužstvu. Hlavní zásluhu na tom nese návrat nejdůležitějšího muže pelhřimovské sestavy Tomáše Plachého, jenž si v těchto dvou duelech připsal pět kanadských bodů (2+3). Navázat na tyto úspěšné utkání budou chtít Spartakovci i dnes v Hodoníně. V případě výhry se může čtvrtý Pelhřimov odpoutat od svých pronásledovatelů... nečeká je ale zajisté nic jednoduchého.Momentka z prvního vzájemného zápasu mezi Hodonínem a Pelhřimovem (foto: Robert Krůza)

Vem na hokej svého tátu, mámu, partnera/partnerku, kamaráda či souseda!

Osm zápasů v řadě už hodonínští hokejisté nepoznali hořkost porážky a s přehledem kralují V sobotu 10. prosince na svém ledě přivítají pelhřimovský Spartak. Chcete udělat dobrou věc? Chcete pomoci Drtičům? Ano? Máte šanci. Pozvěte své kamarády a známé a přijděte fandit Vašim oblíbencům v co největším počtu! Pomůžete atmosféře na tribunách, hráčům na ledě a v neposlední řadě i klubové pokladně. Neseďte doma u onlajnů a pojďte fandit Drtičům, kteří jsou na prvním místě tabulky i díky Vaší obrovské podpoře!I tentokráte můžete vyhrát… zakoupíte-li si slosovatelný Zpravodaj „Drtiči, do toho!“

Také na zápas s Pelhřimovem pro Vás bude připraven zápasový bulletin, ve kterém najdete všechny potřebné údaje, ohlednutí za minulými zápasy, tabulky a tentokráte i první stovku neoficiálního kanadského bodování soutěže. Za pouhých 12,- Kč pak můžete, v případě, že se na Vás při losování výherních čísel usměje štěstí, vyhrát jednu ze tří cen, které jsou pro Vás fanoušky na tento zápas připraveny.

Ceny do losování zpravodajů:
1. cena: poukázka v hodnotě 500,- Kč na odběr zboží v masně Maspro
2. cena: poukázka v hodnotě 400,- Kč do cukrárny Art Café v Hodoníně
3. cena: poukázka v hodnotě 200,- Kč do cukrárny Art Café v HodoníněVideosestřih ze zápasu 5. kola Hodonín - Pelhřimov.


Sestavy z posledního utkání

SHK Hodonín: Peksa (Šenk) - Okuliar, Svoboda, Pokorný, Miklík, Skočovský, Polesný - Peš, Jurásek, Tomi - Špok, Sajdl, Charvát - Kuba, Fiedler, Horinka.

Spartak Pelhřimov: Dolejš - Rašner, Kasalý, Adam, Plch, Zelený, Beneš - Tecl, Plachý, Hrbatý - Kubát, Hadrava Martin, Suk - Votápek, Blažek, Havel.

Rozhodčí

P. Coufal - M. Černý, P. Kříž.

Online

Podrobný onlajn ze zápasu Hodonín - Pelhřimov můžete sledovat tradičně na serveru www.onlajny.cz.

Tipovačka

Také na zápas SHK Hodonín - Spartak Pelhřimov si můžete zatipovat v tipovací soutěži, na kterou jste byli v minulosti zvyklí a která se těšila velkému zájmu čtenářů našeho webu. Dva vylosovaní výherci se mohou těšit na dvě volné vstupenky na příští domácí utkání. Systém a vše potřebné, co musíte o tipovačce vědět, se dozvíte ZDE.

Statistické porovnání soupeřů

27. kolo
SHK HODONÍN

versus

SPARTAK PELHŘIMOV
1.
Umístění v tabulce
4.
24 / 19 - 1 - 0 - 4 / 107:50 / 59
Statistiky mužstva
24 / 12 - 1 - 0 - 11 / 85:80 / 38
Trutnov - Hodonín 0:4
Hodonín - Nymburk 7:0
Chotěboř - Hodonín 1:4
Poslední zápasy
Pelhřimov - Žďár n. S.6:1
Chotěboř - Pelhřimov 2:6
Trutnov - Pelhřimov 6:2
Zdeněk Jurásek (28+20) 48
Nejproduktivnější hráč
Tomáš Plachý (14+11) 25
Zdeněk Jurásek (28)
Nejlepší střelec
Tomáš Plachý (14)
Petr Peš (28)
Nejlepší nahrávač
Jan Hrbatý (14)
Lukáš Komárek (4+11) 15
Nejproduktivnější obránce
Richard Adam (4+7) 11
Petr Peš (+42)
Michal Hoza (-3)
+/- bodování
neznámo
Roman Barták (56)
Nejtrestanější hráč
Pave Suk (56)
Marek Peksa - 1,91 / 93,11%
Martin Šenk - 3,12 / 87,10%
Srovnání brankářů
Daniel Dolejš - 3,21 / 80,79%
Martin Šenk - 3,47 / 84,87%

Poznámka: V kolonce statistik jsou údaje řazeny v tomto pořadí: zápasy / výhry - výhry v prodloužení - prohry v prodloužení - prohry / skóre / body.
V porovnání brankářů jsou údaje řazeny v tomto pořadí: průměr branek na zápas / úspěšnost zákroků.


Všechny zápasy 27. kola

SHK Hodonín - Spartak Pelhřimov
HC Břeclav - VSK Technika Brno
TJ SC Kolín - NED Hockey Nymburk
TJ Sršni Kutná Hora - HC Trutnov
KLH Vajgar Jindřichův Hradec - HC Chotěboř

 

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. VAL Valašské Meziříčí 34 134:78 70
2. NJI Nový Jičín 31 94:102 56
3. OPA Opava 33 106:95 51
4. ZNS Žďár nad Sázavou 32 113:118 49
5. KMB Kometa Brno B 33 94:102 45
6. VEL Velké Meziříčí 33 106:130 42
7. KOP Kopřivnice 32 101:100 41
8. HOD Hodonín 32 92:115 36

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova
 

Partneři

MetLife vista car Reality Veselý levier maspro vinný dům repress teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2022 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS | Nastavení cookies