Drtiči na svém ledě přivítají hokejisty Senice

Drtiči na svém ledě přivítají hokejisty Senice
čtvrtek 18.8.2011 | Redakce

Hodonínské hokejisty čeká už třetí přípravný zápas. Po utkáních s Piešťany a Technikou Brno čeká Drtiče další tradiční přípravný soupeř - HC Dukla Senica. Stejně jako Piešťany, i Senica působí ve slovenské 1. hokejové lize, na hodonínské tak nečeká nic snadného.

 
 

Senická Dukla patří mezi tradiční soupeře v přípravných zápasech SHK Hodonín. A Drtiči se na tato utkání musejí těšit. V minulých třech sezonách se tyto týmy utkaly pětkrát a ve všech zvítězili hodonínští. Bude zajímavé sledovat, jestli se tuto sérii podaří Drtičům protáhnout.


Vzájemné zápasy v posledních třech sezonách:
Příp. 2008/09: HOD - SEN 4:3
Příp. 2009/10: HOD - SEN 3:1, SEN - HOD 1:2.
Příp. 2010/11: HOD - SEN 7:3, SEN - HOD 2:6.


Oficiální stránky soupeře: www.hcduklasenica.sk (nebo Facebook).


Senický hokej zřejmě bude mít letos vyšší ambice, než tomu bylo v předešlých třech letech, kdy se nedostal do play-off. Do týmu přišlo několik posil a jednou z nich je i Lubomír Vaškovič. Jeden z nejproduktivnějších Drtičů posledních dvou sezon, se rozhodl pro návrat do dresu mateřského týmu. Stejnou cestou se měl vydat i Jozef Salajka. Ten se však v Senici nakonec nedohodl a po krátké zastávce v Piešťanech bude pokračovat v hodonínském angažmá.

V hodonínském dresu už se neobjeví obránce Boris Flamík, který zamířil do slovenského extraligového Martina a také útočníci Vojtěch Pekar a Jakub Kachlík.


Předpokládaná sestava SHK Hodonín:
Peksa (Šenk) - Komárek, Pokorný, Vozdecký, Okuliar, Svoboda, Vlk - Martin Miklík, David Bauer - Peš, Jurásek, Brzobohatý - Hollý, Barták, Kuba - Popolanský, Hoza, Fiedler - Průdek, Vrba L. Tomi - Charvát


Podrobný onlajn přenos z utkání můžete tradičně sledovat na serveru onlajny.cz 

Zápasový servis

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. ZNO Znojmo 5 27:10 15
2. HOD Hodonín 6 21:18 12
3. KOP Kopřivnice 6 20:16 10
4. ZNS Žďár nad Sázavou 5 20:17 9
5. VEL Velké Meziříčí 2 8:8 3
6. OPA Opava 5 15:20 3
7. NJI Nový Jičín 5 10:19 3
8. VAL Valašské Meziříčí 4 11:24 2

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova SaZ Motičák
 

Partneři

Swietelski MetLife vista car Reality Veselý Lázně Hodonín levier maspro vinný dům repress gapa teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS