Přátelský inline vyzněl lépe pro finalistu slovenské extraligy ze Skalice

Přátelský inline vyzněl lépe pro finalistu slovenské extraligy ze Skalice
sobota 25.6.2011 | Redakce

Páteční přátelské utkání mezi hodonínskými Drtiči a skalickými Kings sice nenabídlo moc inlineového nasazení a soubojů, ale zato mohla asi stovka natěšených diváků vidět téměř dvě desítky gólů. Vetšinu z nich měli na svědomí Skaličané.

 
 

SHK Hodonín – Skalica Kings 5:14 (1:4, 0:4, 3:2, 1:4)

Drtiče poslal v samotném úvodu zápasu do vedení Petr Peš. Hosté ze Skalice, jejichž dres oblékla a pravidelně také obléká početná hodonínská enkláva, ale ještě do konce první čtvrtiny čtyřmi brankami převrátili jazýček vah na svou stranu.

Po druhé čtvrtině svítilo na světelné tabuli skóre 1:8 pro Skalicu a vypadalo to na slušný debakl. Skaličtí hokejisté, v jejichž řadách bylo k vidění hned několik současných či bývalých Drtičů (Hollý, Sajdl, Komárek, Kučera či Tóth), si ve druhé polovině zápasu nacvičili několik kombinací, se kterými by rádi vyrukovali v pondělním prvním finále slovenské inline extraligy, které bude od 20:00 hostit hodonínský zimní stadion, na svého soupeře - Mad Dogs Bratilava.

Obě mužstva si utkání, ve kterém o výsledek vůbec nešlo, určitě užili a přítomní fanoušci si zkrátili dobu čekání na přátelské duely před sezonou. V pondělí je pak čeká první ze dvou soubojů na fotbalovém pažitu. Na stadionu v Rybářích se již potřetí utkají s hokejovými rozhodčími.

Ve čtvrtek zakončí v Mikulčicích Drtiči letní přípravu mačem domácím fotbalovým mužstvem a pak už na ně bude čekat zasloužený měsíc volna. Začátkem srpna vjedou hodonínští hokejisté poprvé v letošní sezoně na ledovou plochu, na které budou v poslední fázi přípravy, pod vedením dvojice Číhal-Šifl, pilovat svou formu na blížící se začátek ligového ročníku.
Autor fotografií: Libor Kopl

 

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. ZNO Znojmo 5 27:10 15
2. HOD Hodonín 6 21:18 12
3. KOP Kopřivnice 6 20:16 10
4. ZNS Žďár nad Sázavou 5 20:17 9
5. VEL Velké Meziříčí 2 8:8 3
6. OPA Opava 5 15:20 3
7. NJI Nový Jičín 5 10:19 3
8. VAL Valašské Meziříčí 4 11:24 2

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova SaZ Motičák
 

Partneři

Swietelski MetLife vista car Reality Veselý Lázně Hodonín levier maspro vinný dům repress gapa teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS