Drtiči o derby s Břeclaví a Technikou nepřijdou. Hodonín bude hrát také ve skupině Střed!

Drtiči o derby s Břeclaví a Technikou nepřijdou. Hodonín bude hrát také ve skupině Střed!
čtvrtek 2.6.2011 | Redakce

Ne, není to aprílový žert. Ale holá pravda. Svaz posvětil prodej licence z Chrudimi do Poruby, která se tak stalá třináctým účastníkem druholigové skupiny Východ. Z tohoto důvodu byl hodonínský klub přeřazen do skupiny Střed. Zpráva je potvrzena jak svazem, tak předsedkyní SHK Hodonín Janou Gajošovou.

 
 

Je to možná poněkud překvapující informace, ale je to oficiálně potvrzeno. Hodonínští Drtiči po sedmi letech opouští v rámci II. ligy skupinu Východ a nově budou hrát ve skupině Střed.

Tuto novinku sdělil telefonicky dnes odpoledne předsedkyni Janě Gajošové 2. vicepresident ČSLH Miloslav Šeba. „Pan Šeba mi řekl o prodeji licence do Poruby, čímž padl návrh na naše přesunutí do skupiny Střed z důvodu zachování dvanácti mužstev ve skupině Východ. Dal nám čas na rozmyšlenou, během kterého jsme s vedením klubu i trenéry tuto možnost řádně zvážili a následně jsme ji i přijali“, řekla nám předsedkyně SHK.

Ona i trenéři berou přeřazení do jiné skupiny jako novou výzvu. „Čekají nás noví soupeři, nový hokej a určitě se necítíme nikterak podvedeni nebo ublíženi a bereme to jako novou výzvu. Některá města jsou sice trochu vzdálenější, ale zase na druhou stranu se nám i fanouškům otevírá paradoxně opět možnost dvou nejbližších a nejtradičnějších derby s Technikou a Břeclaví", dodala Jana Gajošová.

Fanoušci i hráči se tak mohou těšit na srovnání s jinými mužstvy, než doposud. Orlová, Prostějov, Přerov, Vsetín nebo Valašské Meziříčí jsou minulostí. Od září se budou hodonínští Drtiči potkávat s hokejisty Jindřichova Hradce, Kolína, Písku, Pelhřimova či Žďáru nad Sázavou, ale také se starými dobrými známými z brněnské Techniky a pokud se v Břeclavi podaří zachránit mužský hokej, tak nebudou fanoušci ochuzeni ani o derby se Lvy.

V současné chvíli má skupina Střed také třináct mužstev, ale svaz v nejbližší době rozhodne o tom, který z týmů se přesune do skupiny Západ, jak bylo ostatně již dopředu avizováno. Můžeme Vás ale uklidnit, že hodonínského klubu se tento přesun rozhodně již týkat nebude.

V průběhu večera Vám přineseme podrobný přehled vzdáleností nových soupeřů hodonínských Drtičů. 

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. ZNO Znojmo 5 27:10 15
2. HOD Hodonín 6 21:18 12
3. KOP Kopřivnice 6 20:16 10
4. ZNS Žďár nad Sázavou 5 20:17 9
5. VEL Velké Meziříčí 2 8:8 3
6. OPA Opava 5 15:20 3
7. NJI Nový Jičín 5 10:19 3
8. VAL Valašské Meziříčí 4 11:24 2

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova SaZ Motičák
 

Partneři

Swietelski MetLife vista car Reality Veselý Lázně Hodonín levier maspro vinný dům repress gapa teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS