Vyhrajte vstupenky na domácí utkání SHK v nové tipovací soutěži

Vyhrajte vstupenky na domácí utkání SHK v nové tipovací soutěži
úterý 5.1.2010 | Jan Hochman

Dnešním dnem startujeme novou tipovací soutěž pro fanoušky Drtičů. Tipovat pak budete moci na každé další utkání hodonínských hokejistů. Podrobnosti o tipovací soutěži naleznete v následujícím článku.

 
 

Podstata celé soutěže je jednoduchá „jako facka“. Vaším úkolem je uhodnout přesný výsledek tipovaného utkání, odeslat jej v patřičném formátu na mail a pak už jen čekat, jestli se trefíte a my ze správných odpovědí vylosujeme vždy maximálně dva šťastné výherce, kteří obdrží vstupenku na nejbližší utkání SHK Hodonín na domácím ledě. Pokud nikdo neuhodne správný výsledek, budeme losovat ze všech nashromážděných tipů.

Tipovaný zápas, včetně času uzávěrky, se nadále budete dozvídat v představovacích článcích příštích zápasů Drtičů. Ale teď už k samotnému tipování.

Vaším jediným úkolem je odeslat e-mail s přesným tipem na konečný výsledek tipovaného utkání. Výsledkem bude myšleno konečné skóre buď po základní hrací době, nebo po případném prodloužení či nájezdech. Neplatí proto tipy na remízu. Vyplnit správně předmět e-mailu, tedy - číslo hracího kola, oba soupeře a Váš typ (pro zjednodušení naší práce) a zadat své jméno a kontaktní údaje a mail odeslat na adresu shktip@seznam.cz.


Vzor:


Uzávěrka bude vždy 15 minut před začátkem tipovaného utkání. Tipovat můžete pouze jednou v daném kole. Pošlete-li více tipů na jeden zápas, budete ze soutěže vyloučeni. Výherce zveřejníme vždy ve sloupečku věnovanému aktualitám.

Nakonec už Vám popřejeme jen hodně štěstí v tipech a spoustu zábavy při soutěžení. 

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. ZNO Znojmo 5 27:10 15
2. HOD Hodonín 6 21:18 12
3. KOP Kopřivnice 6 20:16 10
4. ZNS Žďár nad Sázavou 5 20:17 9
5. VEL Velké Meziříčí 2 8:8 3
6. OPA Opava 5 15:20 3
7. NJI Nový Jičín 5 10:19 3
8. VAL Valašské Meziříčí 4 11:24 2

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova SaZ Motičák
 

Partneři

Swietelski MetLife vista car Reality Veselý Lázně Hodonín levier maspro vinný dům repress gapa teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS