Junioři vrátili Přerovu pět dní starou porážku, doma vyhráli jasně 4:0

Junioři vrátili Přerovu pět dní starou porážku, doma vyhráli jasně 4:0
pátek 28.8.2009 | Jan Hochman

O minulém víkendu se střetli hodonínští a přerovští junioři poprvé. V rámci turnaje pěti mužstev v Kroměříží se z výhry radovali přerovští, kteří díky třem brankám v poslední třetině vyhráli 6:3. Včera se ale střelcům Zubrů nepodařilo najít recept na vynikajícího Šurého v brance. To mladí Drtiči pokořili přerovského Kalivodu čtyřikrát a vyhráli jasně 4:0. Závěr utkání neunesla hostující lavička a tři hráči Přerova dostali osobní desetiminutové tresty, Martin Nedbal dokonce 5 minut plus do konce utkání.

 
 
Přípravné utkání, 27.8.2009

SHK Hodonín - HC Zubr Přerov 4:0 (1:0, 0:0, 3:0)

Branky a nahrávky: 5. Zelinka (Smejkal), 43. Navrátil (Smejkal), 53. Juránek (Smejkal), 55. Pelikán. Vyloučení: 5:7, navíc Brázda, Ferenc M. a Vencel (všichni PŘE) 10 ninut, Nedbal (PŘE) 5+OK. Využití: 3:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 69. Průběh utkání: 4:0.

Sestava SHK Hodonín:
Šurý (Jež) - Ševela, Šudoma, Miklík, Fanta, Drábek, Bilický, Zelinka, Smejkal, Pelikán, Jurča, Juránek, Průdek, Kožár, Koubek, Malinkovič, Běloch, Bolfík, Maňásek, Navrátil.

Sestava HC Zubr Přerov:
Kalivoda (Kuchař) - Ferenc J., Brázda, Hoferek, Konečný, Bosák, Schaffer, Ferenc M., Nedbal, Vencel, Holík, Kocan, Šrámek, Málek, Hradil, Vaněk.

 

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova SaZ Motičák
 

Partneři

Swietelski MetLife vista car Reality Veselý Lázně Hodonín levier maspro vinný dům repress gapa teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS