Mladí Drtiči si připsali první přípravné vítězství, Kometu Úvoz udolali 4:3

středa 19.8.2009 | Jan Hochman

Třetí přípravné utkání hodonínské juniorky konečně přineslo radost z vítězství pro mladé Drtiče. I přes špatný vstup do utkání se podařilo svěřencům trenérského dua Buřič-Ševela převzít otěže utkání do svých rukou, když se ani za nepříznivého stavu 1:3 nevzdali a čtyři minuty před koncem vstřelil rozdílovou branku na 4:3 Marek Sukup.

Přípravné utkání, 18.8.2009

SHK Hodonín - HC Kometa Úvoz 4:3 (0:2, 2:1, 2:0)

Branky a nahrávky: 22. Navrátil (Jurča), 32. Juránek, 51. Drábek (Zelinka, Miklík), 56. Sukup (Koubek, Běloch) - 2. Březa (Blaha), . Vyloučení: 7:6, navíc Krupica P. (HOD) 10 minut. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 37. Střely na branku: 27:26. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 4:3.

Sestava SHK Hodonín:
Slavík (31. Jež) - Ševela, Šudoma, Fanta, Miklík, Bilický, Běloch, Navrátil, Koubek - Zelinka, Smejkal, Pelikán - Juránek, Bolfík, Drábek - Krupica P., Jurča, Sukup - Maňásek, Buřič.

Sestava HC Kometa Úvoz:
Štilárek (30. Nádeníček) - Korvas, Ješko, Foral, Sedláček S., Najt, Kinzel, Kříž, Bednář, Bažant, Mikule, Březa, Blaha, Lesonický, Beránek, Harmin, Sedláček T., Gregorovič, Rómrl, Trnka.

Víkendový turnaj v Kroměříži za účasti domácí HK Kroměříž VTJ, HC Kometa Brno Úvoz, HC Uherské Hradiště, HC ZUBR Přerov a SHK Hodonín, a který se odehraje na kroměřížském zimním stadionu ve dnech 22. a 23. srpna má následující program: