Drtiči dnes poprvé vyjíždí na hřiště soupeře, do Piešťan

Drtiči dnes poprvé vyjíždí na hřiště soupeře, do Piešťan
úterý 18.8.2009 | Jan Hochman

Po čtyřech domácích utkáních a téměř bez odpočinku odjíždí dnes po obědě hodonínští hokejisté k prvnímu přípravnému utkání na soupeřově půdě. Po včerejším vítězství v exhibici s Jágr Teamem je dnes čeká odveta se slovenským týmem ŠHK 37 Piešťany.

 
 
Ve čtvrtek 13. srpna hostil hodonínský zimní stadion vyrovnané utkání mezi Hodonínem a Piešťanami, které za nerozhodnutého stavu 4:4 musely rozhodnout až samostatné nájezdy. V těch byli úspěšnější hosté, kteří proměnili ze tří pokusů hned dva a mohli se tak po zápase radovat z výhry 5:4 po nájezdech.

Dnes, pět dní po prvním klání, přichází na řadu odveta na ledě soupeře. Největší rozdíl mezi zápasy bude asi v odpočinku obou mužstev. Zatímco domácí Piešťany od prvního vzájemného střetnutí odpočívali a hráči dostávali pouze tréninkové dávky, Drtiči mají v nohách nedělní utkání se slovenskou dvacítkou a včerejší exhibici s hvězdami NHL. Dnešní zápas tak bude pro Drtiče třetím ve třech dnech.


Předpokládaná sestava ŠHK 37 Piešťany:
Tomek (Kubo) - Baron, Bučka, Tercha Kolník, Kalafút, Mrázik, Greň, Grman - Mucha, Mikušovič, Chylo,Rybárik, Učeň, Kadraba, Pupák, Fabok, Šúrek, Uhrík, Blaško, Grunner

Předpokládaná sestava SHK Hodonín:
Stacho (Holeš) - Komárek, Podešva, Šťastný, Pokorný, Flamík, Rapant J., Šimeček, Salajka - Vaškovič, Jurásek, Peš - Hrtús, Korotvička, Špok - Haring, Hollý, Hoza - Kuba, Průdek, Rapant M.


Utkání ŠHK 37 Piešťany - SHK Hodonín začíná na piešťanském zimním stadionu dnes (v úterý 18. srpna) v 17:00.

 

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. ZNO Znojmo 5 27:10 15
2. HOD Hodonín 6 21:18 12
3. KOP Kopřivnice 6 20:16 10
4. ZNS Žďár nad Sázavou 5 20:17 9
5. VEL Velké Meziříčí 2 8:8 3
6. OPA Opava 5 15:20 3
7. NJI Nový Jičín 5 10:19 3
8. VAL Valašské Meziříčí 4 11:24 2

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova SaZ Motičák
 

Partneři

Swietelski MetLife vista car Reality Veselý Lázně Hodonín levier maspro vinný dům repress gapa teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS