Trenérovi Konečnému se proti Havlíčkovu Brodu daří. „Pokud odvedeme perfektní výkon, může to zase vyjít,“ věří

 Trenérovi Konečnému se proti Havlíčkovu Brodu daří. „Pokud odvedeme perfektní výkon, může to zase vyjít,“ věří
úterý 1.10.2019 | Redakce

H O D O N Í N - Ať středeční zápas dopadne jakkoliv, jedno je jisté, tahle bitva bude mít říz a bude bavit. Hodonínští hokejisté v 7. kole druhé ligy vyzvou Havlíčkův Brod. V minulé sezoně Drtiči na Bruslaře ani jednou nevyzráli, teď se pokusí silného protivníka z Vysočiny zlomit hned v prvním letošním vzájemném zápase.

 
 

Jurča a spol. jsou odhodlaní urvat všechny body. Po zbytečné ztrátě v Novém Jičíně by se jim náramně šikli. Jednoduché to mít ale nebudou, Havlíčkův Brod patří mezi favority východní skupiny a svoji roli potvrzuje od začátku sezony.

„Všichni víme, že nás čeká velmi těžký zápas. Na utkání se ale těšíme. Mohl by to být parádní hokej. Věřím, že si fanoušci najdou cestu na stadion a podpoří nás,“ přeje si kouč SHK Hodonín Michal Konečný.

Sobotní nepovedený duel už si Drtiči rozebrali. Zbytečnou porážkou se dál nezaobírají. „Něco jsme si k tomu řekli. Nemůžeme ale z každé porážky dělat vědu. Trošku jsme to podcenili. Po první třetině jsme si nepřipouštěli, že bychom mohli utkání prohrát. Teď už je to ale pryč,“ říká Konečný. Od pondělí se Jihomoravané připravují na náročnou středeční šichtu s Bruslaři. „Čeká nás hodně kvalitní a dobře připravený tým,“ ví pětapadesátiletý kouč.

Nejen podle Konečného je Havlíčkův Brod letos ještě silnější než v minulých sezonách. „Hrát jsem ho ještě neviděl, ale co jsem slyšel a četl a sami to taky říkali, tak prý mají nejlepší tým od té doby, co sestoupili z první ligy,“ uvedl Konečný. Soupeře z Vysočiny se ale nebojí. „Každý zápas je jiný, a pokud odvedeme perfektní výkon, může to vyjít,“ věří.

Zkušenému trenérovi se navíc v době, kdy trénoval Žďár nad Sázavou, proti Havlíčkovu Brodu dařilo. „První rok jsme je porazili ve všech zápasech. Doma jsme s ním kromě jednoho utkání v play-off nikdy neprohráli,“ chlubí se Konečný. „Vždycky šlo o parádní zápasy s dobrou atmosférou. Ale bylo to trochu jiné, protože šlo o klasické derby dvou celků z Vysočiny,“ připomíná.

Ve středu bude mít společně s kolegou Flašarem k dispozici téměř kompletní tým. Na marodce zůstává jediný útočník Mlynář, Finsterle už je naopak fit a připravený nastoupit. 

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova SaZ Motičák
 

Partneři

Swietelski MetLife vista car Reality Veselý Lázně Hodonín levier maspro vinný dům repress gapa teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS