Drtiči se sešli před zahájením letní přípravy. Trenérem Drtičů zůstává Janás, pokračují i Balán, Komínek a Romančík

 Drtiči se sešli před zahájením letní přípravy. Trenérem Drtičů zůstává Janás, pokračují i Balán, Komínek a Romančík
středa 12.5.2021 | Redakce

H O D O N Í N - Dlouhé volno skončilo. Hodonínští druholigoví hokejisté se po sedmi měsících znovu sešli na Zimním stadionu Václava Nedomanského, aby společně zahájili suchou letní přípravu. Hlavní trenér Tibor Janás společně s hrajícím asistentem Stanislavem Balánem přivítali jen část kádru, který po minulém nedohraném ročníku dozná řady změn.

 
 
Trenérské duo může i pro nadcházející druholigovou sezonu počítat se službami kapitána Tomáše Komínka, dres Drtičů budou i nadále nosit Martin Miklík, Michal Romančík, Erik Hložánek, David Janás, David Lekeš, Tomáš Javůrek nebo Dominik Koubek.

V Hodoníně naopak z různých důvodů skončili nejen brankář Kubáň, ale i Vaškovič, Medek, Dufek, Havlát, Vosátko, Charvát, Bulín a Leška.

„O dalších změnách napříč celým klubem a nově příchozích hráčích budeme informovat během letní přípravy, která potrvá až do konce června,“ říká pokračující hlavní trenér Hodonína Tibor Janás.

Neoblíbená letní příprava se od těch minulých příliš lišit nebude. „Jádro mužstva z loňské sice krátké, ale výsledkově úspěšné sezony se bude scházet třikrát týdně v prostorách Zimního stadionu Václava Nedomanského a v lesoparku u Červených domku, kde bude nabírat fyzickou kondici a dohánět manko po dlouhé pauze způsobené pandemií koronaviru,“ přibližuje Janás.

Po krátké dovolené se pak tým v srpnu vrátí ke společné předsezonní přípravě na ledě. „Věříme, že mužstvo bude připraveno na novou ligovou sezonu tak, abychom zase hráli hokej, kterým jsme se prezentovali v minule sezoně,“ přeje si nejen Janás.

Rozhovor s předsedkyní SHK Drtiči Hodonín Janou Gajošovou přineseme v následujících týdnech.

 

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. VEL Velké Meziříčí 3 10:7 9
2. OPA Opava 3 10:6 7
3. NJI Nový Jičín 3 9:15 6
4. KOP Kopřivnice 3 9:9 4
5. VAL Valašské Meziříčí 2 11:3 3
6. ZNS Žďár nad Sázavou 3 12:13 3
7. KMB Kometa Brno B 3 5:9 1
8. HOD Hodonín 2 5:9 0

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova
 

Partneři

MetLife vista car Reality Veselý levier maspro vinný dům repress teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS