17.10.SHK přivedlo do týmu brankáře Andrease Kubáně
14.10.Budu se snažit Hodonínu pomoct jak jen to půjde, slibuje útočník Škutchan
12.10.Nový sportovní manažer klubu SHK iClinic Hodonín
11.10.Útok SHK posiluje Adam Škutchan
11.10.Hlavní partner klubu - oční klinika iClinic
7.10.Drtiči prohráli v Havlíčkově Brodě. Závěr pokazili domácí fanoušci i kapitán Třetina
5.10.Nálepky rváče už se nikdy nezbavím, ví urostlý obránce Fišera
5.10.Drtiči míří do Havlíčkova Brodu. V Kotlině se pokusí okrást favorita
3.10.Piš z Hodonína pro Onlajny.com
3.10.Sedlák ukončil neprůstřelnost Kristína. Drtiči přesto v Šumperku prohráli
2.10.Drtiči po změnách v kádru míří do Šumperku. Chtějí se posunout v tabulce směrem vzhůru
30.9.Třetí ztráta v řadě. Drtiči podlehli Kopřivnici v prodloužení. Oba góly dal Matula
30.9.Prožíváme těžké období. Musíme se zlepšit na všech postech, říká obránce Jan Sedlák
28.9.Bobři byli chytřejší. Přehráli nás hlavou, tvrdí zklamaný útočník Matula
28.9.Adieu Francie. Obránce Mikéska se po dvou letech vrátil do Hodonína. Drtičům dal přednost před Skalicí
28.9.Přijíždí pošramocená Tatra. Drtiči věří, že po dvou porážkách zase zaberou
26.9.Další porážka. Drtiči nezvládli druhou třetinu, za šest minut inkasovali čtyři góly
25.9.Drtiči míří na Valašsko. Zaváhání s Novým Jičínem chtějí napravit proti Bobrům
23.9.První porážka. Drtiči ztratili vedení 3:1, v neurovnaném zápase padli s Novým Jičínem
23.9.„Zklamání je velké. Byla to facka,“ říká o první letošní porážce univerzál v dresu Drtičů Miroslav Kuba
21.9.Drtiči se chystají na Ďábly, kteří v minulém kole zaskočili Šumperk
21.9.Finsterlemu se v Německu nelíbilo, nyní pálí za Drtiče. „Tomuto týmu pevně věřím,“ říká zkušený útočník
19.9.Drtiči zvládli i duel v Opavě. Po těsné výhře 3:2 jdou do čela druhé ligy
18.9.Šéfka klubu poseděla s bývalými hráči, kterým darovala permanentku
18.9.Drtiče čeká první venkovní duel. Naváží v Opavě na domácí triumf s Orlovou?