Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

3.7.Drtiče se dohodli i s kapitánem a nejproduktivnějším hráčem. V Hodoníně bude pokračovat také Tomáš KomínekRedakceH O D O N Í N - Po brankářském postu je vyřešena i funkce kapitána. Drtiče s céčkem na prsou v nové druholigové sezoně povede útočník Tomáš Komínek. Vedení klubu se také s nejproduktivnějším hráčem loňské sezony dohodlo na pokračování.
2.7. Drtiči mají vyřešenou brankářskou dvojici. V Hodoníně pokračuje zkušený Kubáň i talentovaný Javůrek RedakceH O D O N Í N - Drtiči mají vyřešenou brankářskou dvojici. V Hodoníně i nadále pokračuje zkušený gólman Andreas Kubáň, jehož parťákem zůstává talentovaný mladík Jan Javůrek. Oba borci se s vedením klubu domluvili na spolupráci pro příští soutěžní druholigový ročník.
1.7.Klub zveřejnil další dvě jména. Do Hodonína se vrací útočník Jan Bulín, pokračovat bude i mazák Petr JurčaRedakceH O D O N Í N - Vedení SHK Drtiči Hodonín zveřejnilo další dvě jména pro nadcházející sezonu 2020/2021. Na jih Moravy se z angažmá v Polsku vrací útočník Jan Bulín, v mužstvu dál zůstává kanonýr Petr Jurča. Trenér Tibor Janás je přesvědčený, že oba hráči splňují přesně to, čím se chceme prezentovat v následující sezoně, to znamená zkušenost a dravé mládí.
30.6.Drtiči se na spolupráci dohodli se zlínskými Berany. Ve druhé lize budou hostovat talentovaní mladíci RedakceH O D O N Í N - Talentovaní mladíci ze Zlína budou dál vypomáhat druholigovému Hodonínu. Na páteční schůzce, která se uskutečnila na Zimním stadionu Luďka Čajky, se na tom dohodli zástupci klubů PSG Berani Zlín a SHK Drtiči Hodonín.
30.6.Drtiči hlásí první posily. Do Hodonína se vracejí útočníci Finsterle s Romančíkem a obránce Kobylík RedakceH O D O N Í N - Hodonínští hokejisté mají první tři posily pro nadcházející druholigovou sezonu 2020/21. Vedení klubu se na spolupráci dohodlo s útočníky Lukášem Finsterlem, Michalem Romančíkem a obráncem Richardem Kobylíkem. Zmiňovaná trojice už u Drtičů působila, nyní se na jih Moravy vrací zpět.
29.6. Za Drtiče, které čeká sedm přípravných utkání, budou dál hrát odchovanci Miklík, Janás, Charvát a Hložánek RedakceH O D O N Í N - Vedení SHK Drtiči Hodonín intenzivně jedná s hráči a skládá mančaft pro příští druholigový ročník. Už teď je jisté, že v týmu zůstávají odchovanci a hráči z regionu. Kromě obránce Martina Miklíka bude dres slováckého klubu dál oblékat i útočníci David Janás, Matěj Charvát a Erik Hložánek.
21.6.Prezidentem Českého hokeje byl znovu zvolen Tomáš Král, šéfka Drtičů Gajošová byla zvolena členkou dozorčí rady Redakce, Foto: Český hokejH O D O N Í N - Předsedkyně SHK Drtiči Hodonín Jana Gajošová má novou funkci. Šéfka slováckého klubu byla na sobotní konferenci zvolena do dozorčí rady Českého svazu ledního hokeje. Prezidentem svazu dál zůstává Tomáš Král. Známý funkcionář bude českému hokeji šéfovat až do roku 2024. Hlasovalo pro něj 55 z 58 přítomných delegátů, 3 (včetně jeho samého) se zdrželi, proti nehlasoval nikdo.
17.6. Šéfka Drtičů Gajošová se v Síni slávy českého hokeje zúčastnila otevření nové výstavy Kolébky hokejeTisková zpráva, Český svaz ledního hokeje H O D O N Í N - Šéfka hodonínských Drtičů Jana Gajošová se v Síni slávy českého hokeje zúčastnila slavnostního otevření nové výstavy nazvané Kolébky hokeje. Kmotry expozice se stali slavní „rybníkáři“ Jan "Gusta" Havel, Vladimír Martinec a Filip Chytil. Akce se konala v úterý 16. června.
9.6.Drtiči vstoupí do další sezony domácím zápasem s Valašským Meziříčím. Ve druhém kole jedou do Znojma RedakceH O D O N Í N - Hodonínští hokejisté vstoupí do další druholigové sezony domácím zápasem s Valašským Meziříčím. Paradoxně proti Bobrům minulý nedohraný ročník také končili. První duel je na programu v sobotu 19. září. Hned ve druhém kole se svěřenci trenéra Tibora Janáse představí na ledě favorizovaného Znojma. Jinak v úvodních čtyřech kolech hrají Drtiči hned třikrát doma.
3.6.Drtiči poprvé vyjedou na led 10. srpna v Břeclavi. První přípravný duel sehrají ve Žďáru nad Sázavou RedakceHodonín - Hodonínští druholigoví hokejisté po suché přípravě vjedou poprvé na led 10. srpna v sousední Břeclavi, kde absolvují hned tři tréninky. První přípravný zápas sehrají o tři dny později ve Žďáru nad Sázavou, kde vyzvou domácí plameny. Utkání je na programu ve čtvrtek 13. srpna. Hned o den později se Drtiči představí na ledě nováčka z Velkého Meziříčí. O dalších utkáních bude vedení klubu fanoušky brzy informovat.
28.5.Kluby druhé hokejové ligy na aktivu schválily návrh podoby soutěže, mají hrát ve třech skupináchRedakce, Foto: Petr Nedvěd, www.hokejzr.czH O D O N Í N - Konec dohadů a pochybností. Kluby druhé hokejové ligy na čtvrtečním aktivu v Praze schválily návrh podoby soutěže pro sezonu 2020/21, který bude nyní předložen výkonnému výboru Českého hokeje.
27.5. Fanoušci pozor! Peníze za vstupenky z posledního utkání minulé sezony se budou vracet už tento pátekRedakceH O D O N Í N - Vedení SHK Drtiči Hodonín informuje fanoušky, kteří zakoupili vstupenku na čtvrtfinálové utkání s Valašským Meziříčí, které se kvůli vládním nařízením a přísným hygienickým opatřením odehrálo bez diváků za zavřenými dveřmi, že peníze bude vracet v v prostorách VIP Zimního stadionu Václava Nedomanského v pátek 29. května od 16.00 do 17.00.
24.5.Znojmo, Cheb či Velké Meziříčí. Kdo se přihlásil do druhé ligy hokejové ligy? Jaký bude hrací systém?www.hokej.czH O D O N Í N - Do pátku mohly kluby zasílat přihlášky do druhé ligy. O účast v příštím ročníku třetí nejvyšší soutěže projevilo zájem 24 klubů. Přihlášku podaly Cheb, Velké Meziříčí či Znojmo, na svém webu to prozradil novojičínský klub.
16.5.Drtiče v příští sezoně druhé ligy povede Tibor Janás. Hrajícím asistentem bude Balán, kapitánem KomínekRedakceH O D O N Í N - Hodonínští hokejisté znají trenéry pro příští druholigový ročník. Drtiči v nadcházející sezoně povede v roli hlavního kouče Tibor Janás, kterému bude asistovat Stanislav Balán. Někdejší extraligový útočník ale kariéru nekončí, dál bude na ledě předávat zkušenosti mladším spoluhráčům. Drtiči se informaci dozvěděli v pátek, kdy byl na programu oficiální mítink klubu.
21.4.Napsali o nás na www.hokej.cz: mladý kádr Hodonína nezklamal, útočník Komínek znovu lídremwww.hokej.cz, Michal HladkýH O D O N Í N - Hodonín má za sebou přelomovou sezonu. Větší zapracování mladíků přineslo rozhodně posun vpřed, jehož pozitivní přínos bude s každým dalším rokem znatelnější.
10.4.Kolín, Vrchlabí i Šumperk postupují do Chance ligy, druhá hokejová liga může mít až deset nováčkůRedakce, www.hokej.czH O D O N Í N - Je rozhodnuto! Výkonný výbor Českého svazu ledního hokeje hlasováním per rollam rozhodl o tom, že právo účasti v Chance lize pro příští sezonu budou mít všechny tři týmy, které se měly zúčastnit zrušené kvalifikace o postup. Kromě Šumperku taky Kolín a Vrchlabí. Informaci přinesl portál www.hokej.cz
22.3.Další rána pro hokej. Mistrovství světa ve Švýcarsku bylo kvůli pandemii koronaviru zrušenoAutor: ČTKCurych - Hokejové mistrovství světa, které mělo v květnu uspořádat Švýcarsko, bylo kvůli pandemii koronaviru zrušeno. Rozhodla o tom rada Mezinárodní hokejové federace (IIHF). Ve Švýcarsku v současné době platí zákaz všech akcí do 30. dubna.
18.3.Jsem ráda, že příští sezonu už díky partnerům máme ze sedmdesáti procent pokrytou, říká šéfka Drtičů Jana GajošováRedakceH O D O N Í N - Podobný konec hokejové sezony nikdy předtím nezažila. Předsedkyně SHK Drtiči Hodonín v posledních dnech neustále něco řešila, klid rozhodně nemá ani po předčasném ukončení soutěžního ročníku 2019/2020. Šéfka slováckého celku se nestihla ani pořádně rozloučit s hráči, sponzory nebo fanoušky.
13.3.Změna. Peníze ze vstupného bude vedení klubu vracet až po skončení nouzového stavuRedakceH O D O N Í N - Fanoušci pozor! Peníze ze vstupenek, které mělo vedení SHK Drtiči Hodonín vracet dnes od šestnácti do sedmnácti hodin, se odkládá. „Nemůžeme si dovolit, aby se před zimním stadionem sešlo více než třicet lidí. Jelikož si vstupenku na třetí čtvrtfinálové utkání koupilo skoro sto fanoušků, musíme respektovat rozhodnutí vlády. Peníze budeme vracet až po skončení nouzového stavu,“ informuje šéfka Drtičů Jana Gajošová. Fanoušky zároveň žádá o shovívavost a pochopení.
12.3.Fanoušci pozor! Peníze za vstupenky ze středečního utkání se budou vracet v pátek RedakceH O D O N Í N - Vedení SHK Drtiči Hodonín informuje fanoušky, kteří zakoupili vstupenku na středeční čtvrtfinálové utkání s Valašským Meziříčí, že peníze bude vracet v pokladně Zimního stadionu Václava Nedomanského v pátek od 16.00 do 17.00.
12.3.Drtiči mají po sezoně! Play-off druhé ligy se ruší! Vrchlabí, Kolín a Šumperk si to rozdají o postup do Chance ligyRedakceH O D O N Í N - Středeční porážka před prázdnými tribunami možná jednou vstoupí do dějin hodonínského hokeje, ale na závěr letošní sezony se nebude vzpomínat příliš v dobrém. Výkonný výbor hokejového svazu totiž ve čtvrtek rozhodl o tom, že se soutěž nedohraje. Konec druhé ligy je reakcí na vývoj kolem koronaviru a mimořádná opatření ministerstva zdravotnictví.
11.3.Drtiči promarnili první mečbol, v komorní atmosféře podlehli Valašskému Meziříčí 0:3 a v sérii vedou 2:1HOD - VAL 0:3, 0.kolo | RedakceH O D O N Í N - Komorní kulisa prázdného Zimního stadionu Václava Nedomanského hodonínským druholigovým hokejistům nesvědčila. Drtiči v sérii s Valašským Meziříčím promarnili první mečbol, když ve 3. zápase předkola play-off, který se hrál bez diváků, podlehli Bobrům 0:3. Výhru hostů zařídili Pořízek s Andrisem a Vaňkem. Gólman Sachr, který šel na led ve 12. minutě místo Slováka, udržel čisté konto. Pokud se nestane něco mimořádného, odehraje se čtvrtý zápas na Valašsku v pátek v osmnáct hodin. Série se za stavu 2:1 pro Hodonín přesouvá na Valašsko, kde se hraje čtvrté utkání.
11.3. K naší hře jsme se dostali až ve třetí třetině. To je na play-off málo, ví nejproduktivnější Drtič Tomáš Komínek HOD - VAL 0:3, 0.kolo | Redakce, Foto: Miroslav Pergl, www.sumpersky.denik.czH O D O N Í N - Měli možnost počtvrté za sebou skolit Bobry a ukončit čtvrtfinálovou sérii. Hodonínští hokejisté ale nedokázali na předcházející povedené zápasy navázat, před prázdným hledištěm a v komorní atmosféře podlehli Valašskému Meziříčí 0:3 a o postup mezi nejlepší čtyři týmy východní skupiny druhé ligy musí stále bojovat. Rozhodnuto zdaleka není.
10.3. Rozhodnuto. Třetí čtvrtfinále se odehraje bez diváků. Klub zajistí přímý přenos, odkaz zveřejní před utkánímRedakceH O D O N Í N - Třetí utkání čtvrtfinále play-off východní skupiny druhé ligy mezi SHK Drtiči Hodonín a HC Bobři Valašské Meziříčí se odehraje bez diváků. Vedení slováckého klubu informuje fanoušky, že peníze za dopředu zakoupené vstupenky samozřejmě vrátí. Šéfka klubu Jana Gajošová zařídila přímý přenos utkání, který se bude vysílat živě na internetu. Bude-li vše správně fungovat, odkaz najdete v 17.45 na klubovém facebooku i klubovém webu. „Chceme, aby fanoušci o utkání nepřišli,“ říká předsedkyně SHK Drtiči Hodonín.
9.3.Předprodej na 3. zápas čtvrtfinále play-off druhé ligy startuje v úterý od sedmnácti hodinRedakceH O D O N Í N - Předprodej na třetí zápas čtvrtfinále play-off, který se v Hodoníně odehraje ve středu 11. března od osmnácti hodin startuje v pokladně Zimního stadionu Václava Nedomanského již v úterý mezi sedmnáctou a osmnáctou hodinou.
9.3.Čtvrtfinálové série v pondělí pokračuje na Valašsku. Drtiči chtějí na ledě soupeře urvat druhý bod Redakce, Foto: www.hcvm.czH O D O N Í N - S cílem získat druhý bod zamíří hodonínští druholigoví hokejisté v pondělí na Valašsko, kde se odehraje druhá čtvrtfinálová bitva mezi Drtiči a domácími Bobry. Parta kouče Michala Konečného první šichtu zvládla a po výhře 4:2 vede v sérii hrané na tři vítězné zápasy 1:0. Pokud Jihomoravané uspějí i dnes, zajistí si mečbol. V případě porážky se ve středu na Zimním stadionu Václava Nedomanského začne za nerozhodného stavu od začátku. Jakým směrem se bude série vyvíjet, napoví druhý duel, který na Bobří hráči startuje v osmnáct hodin.
9.3. Drtiči po dramatu urvali druhý bod v prodloužení. Mečbol hattrickem vybojoval kapitán Jurča VAL - HOD 4:5, 0.kolo | Redakce, Foto: www.hcvm.czH O D O N Í N - V prostřední části ztratili nadějné vedení 3:1 a ve třetí třetině museli dotahovat náskok soupeře. Drtiči ale závěr zvládli a nakonec slaví druhou výhru ve čtvrtfinálové sérii. Hrdinou napínavého pondělního utkání byl hostující kapitán Petr Jurča. Zkušený útočník nejprve v 51. minutě zužitkoval přesilovou hru a srovnal na 4:4. Pak v prodloužení zkompletoval svůj hattrick a zajistil hodonínským hokejistům nejen vydřené vítězství 5:4, ale i mečbol. Série se za stavu 2:0 vrací na jih Moravy, Drtiči v případě výhry mohou již ve středu slavit postup mezi nejlepší čtyři týmy východní skupiny.
7.3.Drtičům vstup do vyřazovacích bojů vyšel. Bobry doma zdolali 4:2 a ve čtvrtfinálové sérii vedou 1:0 na zápasyHOD - VAL 4:2, 0.kolo | Redakce, Foto: www.hcvm.czH O D O N Í N - Klaplo to. Hodonínským hokejistům vstup do letošních vyřazovacích bojů vyšel. Drtiči v úvodním zápase předkola play-off východní skupiny druhé ligy otočili duel s Valašským Meziříčím a po výhře 4:2 se v sérii hrané na tři vítězné zápasy ujali vedení 1:0. Vítězný gól zaznamenal ve 42. minutě uzdravený útočník Tomáš Komínek. Kromě nejproduktivnějšího hráče slováckého celku v základní části se mezi střelce zapsali také Dominik Luža, Tomáš Mlynář a Tom Polák. Za hosty skórovali Radek Pořízek a Josef Daněk. Druhé utkání se hraje v pondělí na Valašsku.
5.3.Fanoušci pozor! Už ve čtvrtek začíná předprodej na domácí zápasy čtvrtfinále play-off, cena vstupenek zůstává stejná RedakceH O D O N Í N - Informace k předprodeji vstupenek na první a třetí domácí zápas čtvrtfinále play-off, které na Zimním stadionu Václava Nedomanského odstartuje v sobotu. Cena vstupenek zůstává stejná jako při zápasech v základní části.
5.3.Čeká nás těžký, ale určitě hratelný soupeř, míní kapitán Jurča. Nejstarší Drtič spoléhá také na pomoc fanoušků RedakceH O D O N Í N - Středeční jednoznačnou výhru 5:1, která hodonínské hokejisty posunula na konečné čtvrté místo po základní části, hodili rychle za hlavu. Drtiči už předcházející zápas s Valašským Meziříčí neřeší. Dobře vědí, že play-off je úplně jiná soutěž a že se v sobotu začíná od nuly. Nejen kapitán Petr Jurča očekává, že Bobři přijedou o víkendu na Slovácko v jiném složení a s mnohem větším odhodláním.

Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova SaZ Motičák
 

Partneři

tespra Swietelski vista car MetLife Hotel Krystal Reality Veselý Lázně Hodonín levier maspro bytová správa vinný dům repress abprint gapa lesnictví teza rybářská bašta autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Vinný sklep Hotelu Krystal Domi Baterie Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2020 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS