V září 2018 vyšly tyto články:

30.9.Třetí ztráta v řadě. Drtiči podlehli Kopřivnici v prodloužení. Oba góly dal Matula
30.9.Prožíváme těžké období. Musíme se zlepšit na všech postech, říká obránce Jan Sedlák
28.9.Bobři byli chytřejší. Přehráli nás hlavou, tvrdí zklamaný útočník Matula
28.9.Adieu Francie. Obránce Mikéska se po dvou letech vrátil do Hodonína. Drtičům dal přednost před Skalicí
28.9.Přijíždí pošramocená Tatra. Drtiči věří, že po dvou porážkách zase zaberou
26.9.Další porážka. Drtiči nezvládli druhou třetinu, za šest minut inkasovali čtyři góly
25.9.Drtiči míří na Valašsko. Zaváhání s Novým Jičínem chtějí napravit proti Bobrům
23.9.První porážka. Drtiči ztratili vedení 3:1, v neurovnaném zápase padli s Novým Jičínem
23.9.„Zklamání je velké. Byla to facka,“ říká o první letošní porážce univerzál v dresu Drtičů Miroslav Kuba
21.9.Drtiči se chystají na Ďábly, kteří v minulém kole zaskočili Šumperk
21.9.Finsterlemu se v Německu nelíbilo, nyní pálí za Drtiče. „Tomuto týmu pevně věřím,“ říká zkušený útočník
19.9.Drtiči zvládli i duel v Opavě. Po těsné výhře 3:2 jdou do čela druhé ligy
18.9.Šéfka klubu poseděla s bývalými hráči, kterým darovala permanentku
18.9.Drtiče čeká první venkovní duel. Naváží v Opavě na domácí triumf s Orlovou?
17.9.Růžička při premiéře skóroval. „Snad budu platným hráčem,“ doufá
16.9.Parádní úvod. Drtiči vstoupili do sezony výhrou 7:3 nad Orlovou
14.9.Druhá liga startuje. Drtiči vstoupí do sezony zápasem s Orlovou
13.9.Povedená generálka. Drtiči nastříleli juniorům Piešťan dvanáct branek.
13.9.Domluveno. Marek Růžička se vrací do Hodonína.
11.9.Drtiči zakončí přípravu proti juniorům Piešťan. Za domácí nastoupí i oční chirurg Ivo Ďurkovič
8.9.Zase 6:4. Drtiči zvládli další přestřelku. Duel s Trnavou rozhodli ve druhé třetině
7.9.Příprava míří do finiše. Drtiče v předposledním utkání prověří trnavští Gladiátoři
6.9.Pivo z Jarošovského pivovaru na zápasech Drtičů
5.9.Mužstvo je lepší než minulý rok, tvrdí kanonýr Jurča
4.9.Pašek při premiéře skóroval. Drtiči v odvetě přestříleli Skalici
4.9.Hokejisty Hodonína posílil zkušený útočník Lukáš Finsterle
2.9.Drtiči vyrukují na Skalici s trojnásobným slovenským šampionem. Za Hodonín bude hrát Dušan Pašek
2.9.Drtiče čeká domácí odveta se Skalicí. Trenér Dornič chce potěšit fanoušky výhrou

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.