V srpnu 2011 vyšly tyto články:

12>>
31.8.Svatopluk Číhal: Kluci se dokázali zvednout a ukázali, že mají charakterSEN - HOD 4:5, 0.kolo | RedakcePoslední venkovní přípravný zápas odehráli Drtiči na půdě senické Dukly. I přes to, že po třiceti minutách svítilo na světelné tabuly skóre 3:0, dokázali svěřenci dua Číhal-Šifl otočit zápas a domácí byli nakonec rádi za remízu v základní hrací době. Jak viděl tento zápas hlavní kouč SHK Svatopluk Číhal se dozvíte v následujícím článku.
30.8.Hodonínští hokejisté ukázali v Senici svou sílu, vyhráli po nájezdech 5:4SEN - HOD 4:5, 0.kolo | RedakceV polovině zápasu prohrávali Drtiči už 3:0 a vypadalo to, že střelecké trápení z Techniky bude pokračovat i na Záhoří. Svěřenci trenéra Číhala ale nesložili zbraně a na začátku poslední části se jim podařilo jít dokonce do vedení 4:3. V závěru se ale podařilo domácím srovnat a o vítězi musely rozhodnout nájezdy. V nich se senickým hráčům na Marka Peksu vyzrát nepodařilo, zatímco Vladimír Vlk a Braňo Rehuš recept na Kristína našli a Drtiči se tak mohli radovat z další výhry v končící přípravě.
29.8.Příprava vrcholí, v úterý jedou Drtiči k odvetě do SeniceSEN - HOD 4:5, 0.kolo | RedakceUž jen dvanáct dnů. Necelé dva týdny a Drtičům a dalším dvaatřiceti mužstvům začne nová druholigová sezona. Ale ještě před tím stihnou hodonínští hokejisté odehrát poslední dva přípravné zápasy. Zítra se vydají k odvetě do třicet kilometrů vzdálené Senice. Předposlední duel hodonínské přípravy začíná na senickém zimním stadionu v úterý v 18:00.
27.8.Představujeme nové soupeře: NED Hockey Nymburk a Spartak PelhřimovRedakceV blížící se sezoně se hodonínští Drtiči utkají s osmi novými soupeři. Dnes si v předposledním díle tohoto miniseriálu představíme další dva celky. Prvním je NED Hockey Nymburk, se kterým se nodovobí Drtiči střetnou vůbec poprvé. Druhým je pelhřimovský Spartak. S ním už hráči SHK mají jednu zkušenost z před tří let, kdy spolu bojovali ve východní skupině.
26.8.Junioři drželi krok se Skalicou jen v první třetiněHOD - SKA 1:7, 0.kolo | RedakceTřetí přípravný zápas mají za sebou hodonínští junioři. Ve zančně prořídlé sestavě vzdorovali Skalici jen prvních dvacet minut. Trenéři Crlík a Rýpar mohli postavit pouze tři obranné dvojice a jen dva kompletní útoky. I tak se mladí Drtiči srdnatě rvali s favoritem se Záhoří, kterému ale nakonec podlehli vysoko 1:7. Již v sobotu čeká juniorku SHK odvetný přípravný zápas na půdě Uherského Hradiště.
25.8.Série vítězných zápasů s Technikou skončilaTEC - HOD 5:1, 0.kolo | RedakceHodonínští hokejisté zajížděli na led svého tradičního brněnského rivala k odvetě přípravného zápasu z minulého úterý, hraného na ledě ZS TEZA. A tento zápas se jim příliš nepovedl. Po první třetině vedli domácí 3:1, druhá třetina branky nepřinesla a v poslední části hry si vysokoškoláci pojistili vysoké vítězství. V úterý 30. srpna sehrají Drtiči další přípravný duel, jedou na led Senice. Utkání začíná v 18:00.
24.8.Svatopluk Číhal: Začátky utkání nám zatím moc nejdouHOD - NZA 4:2, 0.kolo | RedakceTřetí domácí zápas v řadě mají za sebou hodonínští hráči. Na názory jsme se zeptali nejen obou koučů Svatopluka Číhala a Jindřicha Novotného, ale také střelce dvou premiérových branek v dresu SHK Michala Brzobohatého a o důvodu svého odstoupení ze zápasu nám pověděl i Branislav Rehuš.
24.8.Po týdnu se Drtiči opět střetnou s Technikou, tentokrát v BrněTEC - HOD 5:1, 0.kolo | RedakceOdvetný přátelský zápas s týmem VSK Technika Brno mají už zítra na programu Drtiči jako další, v pořadí již pátou část přípravy na sezonu. Dokáží brňané vrátit Drtičům prohru z minulého úterý, nebo svěřenci trenéra Číhala prodlouží svou neporazitelnost v zápasech s týmem VSK už na dvanáct zápasů v řadě?
23.8.Nové Zámky dlouho vzdorovaly, nakonec ale přeci jen odjíždí s porážkou 4:2HOD - NZA 4:2, 0.kolo | RedakceDlouho předlouho nemohli hodonínští hráči najít recept na novozámeckého brankáře Púše. Naopak hosté z ojedinělé střely na konci první části vytěžili nečekané vedení. Drtiči ale ve zbylých dvou třetinách zabrali a otočili vývoj zápasu ve svůj prospěch. Hosté dokázali v samotném závěru už jen snížit na konečných 4:2.
22.8.Třetí domácí příprava v řadě: Drtiče prověří Nové ZámkyHOD - NZA 4:2, 0.kolo | RedakcePo zápasech s brněnskou Technikou a senickou Duklou, zakončí Drtiči sérii tří domácích přípravných duelů v řade soubojem s týmem 2. slovenské ligy - HC Nové Zámky. Mladý a převážně z odchovanců složený tým přijede do Hodonína s cílem získat první výhru v letošní přípravě. Utkání SHK Hodonín - HC Nové zámky začíná na ZS Teza zítra v 18:00.
22.8."Přátelské utkání" s Uherským Hradištěm junioři zvládli na jedničkuHOD - UHH 7:2, 0.kolo | RedakceDruhé přípravné utkání hodonínské juniorky svedlo dohromady dva celky, které v minulé sezoně společně sestoupily z ligy juniorů. K termínu přátelské utkání měl ale sobotní duel hodně daleko. Sudí Holub rozdal na obou stranách celkem 145 trestných minut. Z výhry se nakonec radovali mladí Drtiči, kteří porazili Uherské Hradiště 7:2.
19.8.Ve vyrovnaném utkání zvítězila Senica po nájezdechHOD - SEN 2:3, 0.kolo | RedakceDo branky domácího týmu se premiérově postavil Martin Šenk. A v dnešním utkání si zachytal dosyta. Hosté šli do vedení už ve třetí minutě gólem Jarolína, na 0:2 zvyšoval Mikušovič. Chvíli nato ovšem snížil Salajka. Ve třetí třetině pokračoval vyrovnaný boj, jedinou branku třetiny vstřelil Petr Peš a tím poslal zápas do nájezdů. Dva z nich sice Drtiči proměnili, ovšem hosté byli stoprocentní a připravili tak hodonínským první letošní domácí porážku.
18.8.Drtiči na svém ledě přivítají hokejisty SeniceHOD - SEN 2:3, 0.kolo | RedakceHodonínské hokejisty čeká už třetí přípravný zápas. Po utkáních s Piešťany a Technikou Brno čeká Drtiče další tradiční přípravný soupeř - HC Dukla Senica. Stejně jako Piešťany, i Senica působí ve slovenské 1. hokejové lize, na hodonínské tak nečeká nic snadného.
17.8.Lubomír Vaškovič: Hrát před takovým publikem byl zážitekRedakceV pátek čeká Drtiče další přípravný zápas. Soupeřem SHK bude slovenská prvoligová Senica, jejíž dres bude oblékat i bývalý Drtič Ľubomír Vaškovič. My jsme hráče, který hájil oranžovo-modré barvy v posledních dvou letech požádali o rozhovor ještě před tím, než se na ledě Teza Areny objeví jako soupeř.
17.8.Marek Peksa a Jiří Sedláček k zápasu s TechnikouHOD - TEC 5:1, 0.kolo | RedakceNa řadu přichází slibované ohlasy číslo dvě. V nich se dozvíte mimo jiné to, jak se cítí Marek Peksa po nedávné bouračce nebo jestli si dělá hlavu z toho, že se mu nepovedlo udržet v zápase s Technikou čisté konto. Své postřehy přidal i útočník Techniky Brno Jiří Sedláček, který si na ledě Teza Arény zahrál po více než roce a půl.
16.8.Drtiči slaví první domácí vítězství v této sezoněHOD - TEC 5:1, 0.kolo | RedakceHodonínští hokejisté byli po celou dobu utkání aktivnějším celkem a vytvářeli si dostatek příležitostí. Z nich nastříleli pět branek. Po dvou třetinách vedli domácí již 4:0 a o vítězi nebylo pochyb. Svou premiérovou branku v hodonínském dresu vstřelil Ondřej Fiedler. Peksovi pokazil čisté konto hostující Matouš. Drtiči v pátek přivítají hokejisty Senice, hraje se od 18:00.
16.8.Svatopluk Číhal a Martin Hollý k zápasu s TechnikouHOD - TEC 5:1, 0.kolo | RedakceK pozápasovému rozhovoru po duelu s brněnskými vysokoškoláky jsme si pozvali hned čtveřici respondentů. V prvním ze dvou ohlasových článků se dozvíte, co si o dnešním zápase, ale také o dosavadním průběhu přípravy, myslí hlavní kouč Drtičů Svatopluk Číhal a centr druhého útoku SHK Martin Hollý. Ve druhé části se můžete těšit na názory Marka Peksy a útočníka Techniky Jiřího Sedláčka.
15.8.Příprava pokračuje. V úterý přijedou vysokoškoláciHOD - TEC 5:1, 0.kolo | RedakceKolotoč přátelských zápasů se Drtičům rozjel teprve v sobotu, už zítra je čeká další přípravný duel. Druhým soupeřem Číhalovy družiny bude soupeř vůbec nejtradičnější v novodobé historii hodonínského hokeje. V úterý 16. srpna se od 18:00 na ploše zimního stadionu Teza představí hráči brněnské Techniky.
13.8.Drtiči v prvním přípravném utkání nestačili na PiešťanyPIE - HOD 3:1, 0.kolo | RedakcePrvní přípravný zápas sehrál SHK Hodonín na ledě tradičního přípravného soupeře, týmu ŠHK 37 Piešťany. Loňský účastník baráže o slovenskou extraligu byl po celé utkání mírně lepší a vsítil tři branky. Čestný úspěch Drtičů obstaral Boris Flamík po asistenci Zbyňka Vozdeckého. Další přípravné utkání čeká na hodonínské hokejisty již toto úterý, kdy na svém ledě přivítají Techniku Brno.
12.8.Nějvětší zážitek? Určitě starty na Mistrovstvích světa, říká obránce Vladimír VlkRedakceExtraligou i reprezentací ošlehaný obránce, jenž začínal se svou kariérou ve Skalici, nám včera večer, po svém druhém společném tréninku s ostatními Drtiči, rád a ochotně poskytl první exkluzivní rozhovor. Chcete vědět, co všechno nám na sebe nejnovější posila SHK prozradila? Tak si otevřete náledující článek.