Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2016 vyšly tyto články:

18.7.Drtiči v přípravě do Rumunska neodcestují, klub naopak domlouvá dva zápasy s běloruskou reprezentací U-20Jan HochmanVedení oddílu se rozhodlo zrušit původně plánovanou účast na turnaji v rumunském městě Csíkszereda. Důvodem je nečekaná změna v podmínkách turnaje. Místo toho se klub v těchto dnech snaží dotáhnout jednání o dvou domácích zápasech s běloruskou reprezentací do dvaceti let, jenž bude mít, stejně jako jejich „osmnáctka“ (která se bude připravovat v Hodoníně), soustředění na území České republiky. O přesných termínech obou zmíněných duelů budeme včas informovat.
17.7.Informace pro hráče A-týmu SHK HodonínJan HochmanV pondělí 25. července 2016 se uskuteční první suchý trénink prvního mužstva SHK Hodonín před nástupem na led. Sraz je v 16:45 u postranního vchodu (vstup do posilovny juniorky) zimního stadionu. Účast všech hráčů je povinná!
16.7.„S klientem, který má jasnou představu a cíl, se pracuje velmi dobře,“ říká autor nového loga Drtičů Slavo KiššJan HochmanHodonínští hokejisté se od tohoto týdne pyšní sérií nových log. Ta vznikla na základě spolupráce s talentovaným slovenským grafikem Slavo Kiššem. „Spolupráce s hodonínským hokejovým klubem byla skvělá. S klientem, který má jasnou představu a cíl, se pracuje velmi dobře, rychle a snadno,“ pochvaluje si. Jak nová identita jihomoravského klubu vznikala, co autora loga inspiruje v jeho tvorbě nebo jak by podle něj měla současná loga vypadat? Odpovědi na tyto ale i další zajímavé otázky najdete v našem rozhovoru.
12.7.Rezervace a prodej permanentních vstupenek na sezonu 2016/17KlubJiž v pátek 15. července 2016 zahájí hokejový klub SHK Hodonín prodej permanentních vstupenek na blížící se novou druholigovou sezonu 2016/17. Fanoušky jistě potěší to, že majitelé permanentký na zápasy Drtičů ve 2. lize budou mít na zápasy B-týmu v Krajské lize ZDARMA! Všechny potřebné informace najdete uvnitř článku.
12.7.Do nové sezony s novým kabátem. Hodonínští hokejisté mají nové logo!KlubDlouhých patnáct let byli fanoušci hodonínských Drtičů zvyklí na stejnou podobu loga, v němž byla zobrazena manželka Přemysla Otakara I. královna Konstancie. Od nové sezony však klub SHK Hodonín mění své logo. Seznamte se. Toto je nové moderní logo hodonínských Drtičů!
7.7.Nové rozlosování základní části je na světě! Drtiče čeká osm domácích sobotních duelůJan HochmanTak už je to snad definitivní. Deset týdnů před startem nové druholigové sezony byl zveřejněn finální rozpis základní části. Ten se na základě návrhu předsedkyně hodonínského klubu paní Jany Gajošové oproti původně zveřejněnému změnil tak, aby vyváženost domácích zápasů v pracovní dny a o víkendu byla vyváženější. Tento návrh podpořily všechny ostatní kluby východní skupiny druhé ligy a my se tak teď můžeme podívat na nový jízdní řád ročníku 2016/17. KOMPLETNÍ ROZLOSOVÁNÍ UVNITŘ ČLÁNKU.
2.7.Drtiči začnou sezonu domácím zápasem s Novým Jičínem, poslední kolo základní části odehrají v PoruběJan HochmanRozlosování východní skupiny druhé ligy pro sezonu 2016/17 je konečně na světě. Hodonínští hokejisté začnou nový ročník ve středu 14. září domácím zápasem s Novým Jičínem. Po odstoupení Břeclavi se fanoušci Drtičů budou asi nejvíce těšit na tradiční derby bitvy s Technikou, s níž se parta trenérů Beťka a Prčíka utká poprvé v sedmém kole a hrát se bude na Zimním stadionu Václava Nedomanského. Základní část zakončí Baník ve 44. kole na ledě ostravské Poruby. V posledním kole dlouhodobé části bude mít slovácký celek volno.

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. NJI Nový Jičín 21 61:69 39
2. VAL Valašské Meziříčí 18 71:41 34
3. ZNS Žďár nad Sázavou 16 61:53 30
4. OPA Opava 19 57:50 30
5. KMB Kometa Brno B 20 62:60 28
6. KOP Kopřivnice 19 66:63 26
7. VEL Velké Meziříčí 19 64:74 26
8. HOD Hodonín 18 44:76 12
×
Dnes v 18:00 | Muži
SHK Hodonín
HHK Velké Meziříčí

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova
 

Partneři

MetLife vista car Reality Veselý levier maspro vinný dům repress teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS