Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2014 vyšly tyto články:

5.7.Hodonínský deník: Milion hokeji? Z dluhu je dotacePetr Turek, hodoninsky.denik.czSedmnácti hlasy odsouhlasili hodonínští zastupitelé prominutí milionového dluhu druholigovým hokejistům a juniorům z SHK. Radnice částku půjčila klubu koncem října 2012 na překlenutí dočasného nedostatku peněz zejména pro rok 2013.
7.7.„Nemám problém s běháním, ani cvičením,“ říká po suché přípravě Matěj CharvátPetr SvobodaNeoblíbená část sezóny, známá jako letní příprava, pomalu, ale jistě dospěla do své poloviny a hráči si nyní užívají zasloužený odpočinek před vstupem na led. Pod vedením trenérského dua Prčík - Krupica absolvoval přípravu i odchovanec Drtičů Matěj Charvát, kterého jsme si pozvali před náš redakční mikrofon.
7.7.ČSLH: Posunutí koncových čar přiblíží evropský a zámořský hokejcslh.czVe všech soutěžích řízených ČSLH, tedy i ve 2. lize, dochází od sezóny 2014/15 k rozšíření koncových pásem a posunutí modrých čar směrem ke středu. Změnu schválil kongres IIHF, pořádaný v květnu 2014 při mistrovství světa v Minsku.
10.7.Hodonínský deník: Hodonínská Aréna Big Nedo? Rozhodnou zastupiteléPetr Turek, hodoninsky.denik.czJméno hodonínského hokejového rodáka, jednoho z nejznámějších světových útočníků nejrychlejšího kolektivního sportu, Václava Nedomanského zřejmě ponese zimní stadion v jeho rodném městě. O novém názvu pro TEZA arénu rozhodnou hodonínští zastupitelé na mimořádném jednání.
14.7.„Změnu pravidel vítám, myslím si, že by mohlo padat více branek,“ říká vítěz ankety gól roku Michal Kuba Adam KrátkýSuchá příprava je minulostí. Drtiči si teď užívají zasloužených pár týdnů volna, po kterém se začne všechno pomaličku připravovat na novou sezonu. S hodonínským útočníkem a autorem nejhezčího gólu loňské sezony Michalem Kubou jsme si povídali třeba o tom, co si myslí o změnách v pravidlech, jaká byla suchá příprava nebo o tom, co očekává od následující sezony a kam se vydá na dovolenou před přípravnými zápasy.
18.7.Zmenšení středního pásma a hybridní icing nejsou jediné změny pro novou sezonuJan HochmanUž v polovině května se v běloruském Minsku rozhodlo o změnách, které budou minimálně další čtyři roky platit v zemích spadajících pod Mezinárodní hokejovou federaci IIHF. O zvětšení útočné třetiny jsme vás informovali v minulých dnech, tímto však změny v pravidlech rozhodně nekončí. Na ty nejdůležitější se podíváme podrobněji.
22.7.Hodonínský deník: Hodonínský zimní stadion ponese jméno Václava NedomanskéhoPetr Turek, hodoninsky.denik.czSlavnostní přejmenování hodonínské TEZA arény na Zimní stadion Václava Nedomanského se má uskutečnit v polovině srpna při návštěvě československé legendy ve slováckém městě. O novém názvu hokejové haly rozhodlo v úterý odpoledne na mimořádném zasedení devatenáct zastupitelů. Tři se hlasování zdrželi.
24.7.„Určitě se rád přijedu na kluky podívat,“ říká loučící se Pavel KřížJan HochmanDo hodonínské kabiny přišel dnes jedenatřicetiletý útočník v létě roku 2012. Od té doby stihl nastoupit k devadesáti soutěžním utkáním. Kvůli pracovním povinnostem se ale Pavel Kříž před letošním ročníkem rozhodl ukončit své povedené angažmá na Slovácku. Kulaté stovky odehraných zápasů v barvách SHK Hodonín se tak „Křižák“ nejspíše nedočká. I když, nikdy neříkejte nikdy…
25.7.Hodonínským hokejistům začíná v pondělí poslední fáze přípravy na novou sezonuJan HochmanV pondělí 28. července se opět sejdou hokejisté SHK Hodonín, aby pod vedením trenérské dvojice Jan Prčík - Petr Krupica zahájili závěrečnou část přípravy před startem druholigového ročníku s označením 2014/15. Ten začne ve středu 17. září zápase na ledě opavského Slezanu, do té doby ale Drtiči stihnou slušnou porci tréninkových dávek, ale i přípravných zápasů.
29.7.Osudy hokeje v Hodoníně - 38. část (SHK Hodonín - 7. díl)Jan HochmanDíky ochotě autorů knihy nesoucí název "Osudy hokeje na hodonínsku - 75 let hokeje v regionu", pánů Ivo Cencingera a Edy Mezery, Vám můžeme přinést historii hokeje nejen ve městě Hodoníně, ale i v okolních městech, vsích či vesničkách od samého počátku tohoto krásného sportu na Hodonínsku. Dnes budeme pokračovat 38. kapitolou.
31.7.Hodonín vzdá hold nejslavnějšímu odchovanci, zimní stadion ponese jméno Václava NedomanskéhoVáclav Jáchim, foto lidovky.cz Unikátní událost uvidí v sobotu 16. srpna jihomoravský Hodonín. Město nedaleko česko-slovenských hranic slavnostně ocení rodáka a hokejovou legendu Václava Nedomanského, jenž mimochodem letos oslavil 70. narozeniny. Po dvojnásobném medailistovi z olympijských her a mistru světa 1972 bude pojmenován tamní zimní stadion. "Nápad vznikl už dřív, zhruba před jedenácti lety, kdy se začala psát novodobá historie hodonínského hokejového klubu," říká jeho prezidentka Jana Gajošová.

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. VEL Velké Meziříčí 3 10:7 9
2. OPA Opava 3 10:6 7
3. NJI Nový Jičín 3 9:15 6
4. KOP Kopřivnice 3 9:9 4
5. VAL Valašské Meziříčí 2 11:3 3
6. ZNS Žďár nad Sázavou 3 12:13 3
7. KMB Kometa Brno B 3 5:9 1
8. HOD Hodonín 2 5:9 0

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova
 

Partneři

MetLife vista car Reality Veselý levier maspro vinný dům repress teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS