Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2020 vyšly tyto články:

3.6.Drtiči poprvé vyjedou na led 10. srpna v Břeclavi. První přípravný duel sehrají ve Žďáru nad Sázavou RedakceHodonín - Hodonínští druholigoví hokejisté po suché přípravě vjedou poprvé na led 10. srpna v sousední Břeclavi, kde absolvují hned tři tréninky. První přípravný zápas sehrají o tři dny později ve Žďáru nad Sázavou, kde vyzvou domácí plameny. Utkání je na programu ve čtvrtek 13. srpna. Hned o den později se Drtiči představí na ledě nováčka z Velkého Meziříčí. O dalších utkáních bude vedení klubu fanoušky brzy informovat.
9.6.Drtiči vstoupí do další sezony domácím zápasem s Valašským Meziříčím. Ve druhém kole jedou do Znojma RedakceH O D O N Í N - Hodonínští hokejisté vstoupí do další druholigové sezony domácím zápasem s Valašským Meziříčím. Paradoxně proti Bobrům minulý nedohraný ročník také končili. První duel je na programu v sobotu 19. září. Hned ve druhém kole se svěřenci trenéra Tibora Janáse představí na ledě favorizovaného Znojma. Jinak v úvodních čtyřech kolech hrají Drtiči hned třikrát doma.
17.6. Šéfka Drtičů Gajošová se v Síni slávy českého hokeje zúčastnila otevření nové výstavy Kolébky hokejeTisková zpráva, Český svaz ledního hokeje H O D O N Í N - Šéfka hodonínských Drtičů Jana Gajošová se v Síni slávy českého hokeje zúčastnila slavnostního otevření nové výstavy nazvané Kolébky hokeje. Kmotry expozice se stali slavní „rybníkáři“ Jan "Gusta" Havel, Vladimír Martinec a Filip Chytil. Akce se konala v úterý 16. června.
21.6.Prezidentem Českého hokeje byl znovu zvolen Tomáš Král, šéfka Drtičů Gajošová byla zvolena členkou dozorčí rady Redakce, Foto: Český hokejH O D O N Í N - Předsedkyně SHK Drtiči Hodonín Jana Gajošová má novou funkci. Šéfka slováckého klubu byla na sobotní konferenci zvolena do dozorčí rady Českého svazu ledního hokeje. Prezidentem svazu dál zůstává Tomáš Král. Známý funkcionář bude českému hokeji šéfovat až do roku 2024. Hlasovalo pro něj 55 z 58 přítomných delegátů, 3 (včetně jeho samého) se zdrželi, proti nehlasoval nikdo.
29.6. Za Drtiče, které čeká sedm přípravných utkání, budou dál hrát odchovanci Miklík, Janás, Charvát a Hložánek RedakceH O D O N Í N - Vedení SHK Drtiči Hodonín intenzivně jedná s hráči a skládá mančaft pro příští druholigový ročník. Už teď je jisté, že v týmu zůstávají odchovanci a hráči z regionu. Kromě obránce Martina Miklíka bude dres slováckého klubu dál oblékat i útočníci David Janás, Matěj Charvát a Erik Hložánek.
30.6.Drtiči se na spolupráci dohodli se zlínskými Berany. Ve druhé lize budou hostovat talentovaní mladíci RedakceH O D O N Í N - Talentovaní mladíci ze Zlína budou dál vypomáhat druholigovému Hodonínu. Na páteční schůzce, která se uskutečnila na Zimním stadionu Luďka Čajky, se na tom dohodli zástupci klubů PSG Berani Zlín a SHK Drtiči Hodonín.
30.6.Drtiči hlásí první posily. Do Hodonína se vracejí útočníci Finsterle s Romančíkem a obránce Kobylík RedakceH O D O N Í N - Hodonínští hokejisté mají první tři posily pro nadcházející druholigovou sezonu 2020/21. Vedení klubu se na spolupráci dohodlo s útočníky Lukášem Finsterlem, Michalem Romančíkem a obráncem Richardem Kobylíkem. Zmiňovaná trojice už u Drtičů působila, nyní se na jih Moravy vrací zpět.

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. VEL Velké Meziříčí 3 10:7 9
2. OPA Opava 3 10:6 7
3. NJI Nový Jičín 3 9:15 6
4. KOP Kopřivnice 3 9:9 4
5. VAL Valašské Meziříčí 2 11:3 3
6. ZNS Žďár nad Sázavou 3 12:13 3
7. KMB Kometa Brno B 3 5:9 1
8. HOD Hodonín 2 5:9 0

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova
 

Partneři

MetLife vista car Reality Veselý levier maspro vinný dům repress teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS