Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2019 vyšly tyto články:

3.6.Drtiče v přípravě čeká Slezský pohár v Opavě, kde vyzvou i OsvětimRedakceVšechno jde podle plánu. Hodonínští druholigoví hokejisté mají za sebou dva týdny neoblíbené letní přípravy. Trenéři Aleš Flašar s Michalem Konečným jsou s přístupem svěřenců spokojení, pod dohledem by ale radši měli kompletní tým. Někteří hráči se totiž připravují individuálně. „Kluci pracují poctivě, zatím je nás ale málo,“ říká kouč Drtičů Aleš Flašar.
5.6.Finsterle se připravuje individuálně. S motivací problém nemá. Člověk chce na koupáku trochu vypadat,“ usmívá seRedakceI když je letní příprava v plném proudu, musel s bolavým kotníkem, který se nehojí podle představ, na artroskopii. Útočník Lukáš Finsterle v týdnu podstoupil operaci. Nyní věří, že je konečně fit a připraven zvládnout neoblíbený dril.
6.6.Drtiči v přípravě vyzvou Trnavu, Skalici i béčko VídněRedakceHodonínští druholigoví hokejisté znají plán letní přípravy i rozpis zápasů v letní přípravě. Drtiče pod vedením dvojice trenérů Michal Konečný – Aleš Flašar čeká osm přípravných utkání a také premiérový start Slezském poháru v Opavě.
11.6.Novinky ze svazu: druhá liga bude mít tři skupiny, hrát budou i Číňané, nikdo nesestupujeRedakceTřetí nejvyšší soutěž s velkou pravděpodobností čekají velké změny. Aspoň tak lze soudit dle materiálů k novému ročníku, které Český hokej v pondělí adresoval 27 druholigovým klubům. Definitivně jasno má být ve čtvrtek po zasedání výkonného výboru.
18.6.Druhá liga se bude hrát pětikolově, Drtiče čeká v základní části čtyřicet kolRedakceKonec spekulací. Výkonný výbor Českého hokeje schválil podobu druhé ligy pro sezonu 2019/2020, která se bude hrát ve zcela novém kabátě. Sedmadvacet účastníků, včetně Hodonína, bylo rozděleno do tří devítičlenných skupin. Základní část odstartuje ve středu 11. září a hrát se bude pětikolově.
26.6.Nedomanský bude jako druhý Čech uveden do hokejové Síně slávy. „Moc si toho všichni vážíme,“ říká GajošováRedakceTak tohle je velká pocta nejenom pro něj, ale i celý Hodonín! Bývalý útočník Václav Nedomanský bude 12. listopadu uveden do hokejové Síně slávy v Torontu jako druhý Čech po brankáři Dominiku Haškovi, který do vybrané společnosti vstoupil v roce 2014.
28.6.Drtiči mají v prvním kole volný los. Sezonu odstartují v KopřivniciRedakceHodonínští hokejisté odstartují další druholigovou sezonu o čtyři dny později než zbývající účastníci východní skupiny. V prvním kole totiž mají volný los. Drtiči se na úvod představí na ledě kopřivnické Tatry. V premiéře před domácími fanoušky ve středu 18. září vyzvou Žďár nad Sázavou, kde v minulé sezoně působil nový kouč Drtičů Michal Konečný.

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. VEL Velké Meziříčí 3 10:7 9
2. OPA Opava 3 10:6 7
3. NJI Nový Jičín 3 9:15 6
4. KOP Kopřivnice 3 9:9 4
5. VAL Valašské Meziříčí 2 11:3 3
6. ZNS Žďár nad Sázavou 3 12:13 3
7. KMB Kometa Brno B 3 5:9 1
8. HOD Hodonín 2 5:9 0

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova
 

Partneři

MetLife vista car Reality Veselý levier maspro vinný dům repress teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS