Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2017 vyšly tyto články:

1.6.Potvrzeno! Hodonínskou legendu s číslem čtyřicet budeme vídat v barvách Baníku i v příští sezoně!Jan HochmanNa konci nedávno skončené povedené sezony naznačil kapitán hodonínských hokejistů Petr Peš, že, i s ohledem na rodinu a pracovní vytížení, přemýšlí o konci kariéry. Následně si čtyřiatřicetiletá hrající legenda Drtičů vzala nějaký čas na rozmyšlenou. Během května se klíčový ofenzivní hráč a dlouholetá opora slováckého celku zapojila do společné letní přípravy a fanoušci se tak mohou těšit na to, že oblíbeného „Pešáka“ uvidí v oranžovo-modrých barvách i příští sezoně!
2.6.Sezóna odchovanců aneb jak se letos dařilo #6Jan HochmanDnešním dílem zakončíme náš seriál, který se v celkem šesti částech věnoval tomu, jak se v ročníku 2016-17 dařilo hodonínským odchovancům. Celkem jsme vám přiblížili příběhy šestadvaceti hokejistů, jejichž kariéra je spjata s naším městem. V posledním šestém pokračování zamíříme nejprve za řeku Moravu do nedaleké Skalice, pak se přesuneme na sever, přesněji do Třince a Havířova a poslední zastávka našeho seriálu bude v moravské metropoli.
8.6.Výkonný výbor ČSLH rozhodl: Druhá liga bude mít tři skupiny. Moravská část má aktuálně osm týmůJan HochmanDnes odpoledne vyšla tisková zpráva, v níž stálo, že druholigový ročník 2017-18 se stejně jako v posledních letech bude odehrávat ve třech skupinách. VV ČSLH schválil převedení dvou soutěžních licencí. Jedna putuje z Brna do Prahy (Letci Letňany), ta druhá pak z Klášterce nad Ohří do Sokolova. Do soutěže nenastoupí hokejisté Jindřichova Hradce, kteří v seznamu účastníků poskytnutém svazem nefigurují. Otazník visí nad účastí ostravské Poruby. Ta stále koketuje s polskou nejvyšší soutěží. Jasno by v tomto případě mělo být do 19. června.
13.6.Po roce stráveném ve Francii se Jakub Sajdl vrací na rodnou hroudu a znovu oblékne dres DrtičůJan HochmanKabina Drtičů hlásí první letní posilu a zároveň jeden velký návrat. Po úspěšné sezoně ve francouzském Marseille, kde si v dresu tamního klubu Spartiates držel průměr více než jednoho kanadského bodu na zápas, se sedmadvacetiletý Jakub SAJDL vrací do svého mateřského klubu. Šikovný útočník se s A-týmem Drtičů připravuje od začátku společné letní přípravy.
14.6.V přípravě odehrají Drtiči celkem osm zápasů, mimo jiné s Havlíčkovým Brodem nebo SkalicíJan HochmanSvěřenci trenérského tandemu Beťko - Prčík již znají program přípravných duelů na novou sezonu. Od začátku srpna do začátku září sehrají hodonínští hokejisté celkem osm přípravných duelů. Všechno načne 9. srpna v Třebíči duel s Moravskými Budějovicemi. Na první domácí přípravný zápas se fanoušci mohou vydat v úterý 22. srpna, kdy budou Drtiči hostit Havlíčkův Brod. Závěrečný duel přípravy obstará 7. září souboj na skalickém zimním stadionu. Všechny přípravné zápasy začínají v 18:00 hodin.
19.6.Rozlosování základní části: Baník by měl ligovou sezonu zahájit domácím zápasem s Novým JičínemJan HochmanZástupci hokejového svazu dnes obeslali všechny druholigové kluby e-mailem s rozlosováním nadcházející sezony. Hodonínští hokejisté zahájí ročník s označením 2017-18 domácím utkáním s Novým Jičínem. Ve třetím kole přivítají Beťkovi svěřenci Porubu, které nevyšly námluvy s polskou extraligou, a ostravský celek tak bude nadále nastupovat ve třetí nejvyšší soutěži. S nováčkem z Orlové by se měli Drtiči utkat poprvé v pátém kole. Teď už jen nezbývá než doufat, že se na složení 2. ligy již nebude nic měnit.
25.6.Prosíme fanoušky Drtičů o vyplnění krátkého dotazníkuKlubNavštěvujete internetové stránky a zápasy hodonínských Drtičů? Jaká je podle vás komunikace klubu směrem k fanouškům? Co byste zlepšili během domácích utkání? Na tyto ale i další otázky můžete vyjádřit svůj názor v dotazníku, v němž se právě těmto otázkám věnujeme. Vaše názory a případné nápady a připomínky jsou pro nás důležitou zpětnou vazbou, díky níž se můžeme zlepšovat a posouvat kupředu. Vyplnění dotazníku vám nezabere ani pět minut a za všechny vaše názory předem děkujeme.
27.6.Obranné řady Baníku zpevní dvojice Jan Sedlák - Zbyněk ŽabčíkJan HochmanHodonínské SHK hlásí po útočníku Jakubu Sajdlovi také první posily do defenzivy. Z brněnské Techniky ulovilo vedení někdejšího mládežnického reprezentanta, dvaadvacetiletého odchovance Komety Jana SEDLÁKA. Druhým novým jménem na seznamu obránců je o pár měsíců mladší Zbyněk ŽABČÍK. Odchovanec vsetínského hokeje strávil poslední sezonu a půl ve Valašském Meziříčí.
29.6.O přípravě s Erikem Hložánkem: Máme dobrý kolektiv, během tréninků si užijeme i spoustu srandyJan HochmanDva měsíce tvrdé a poctivé letní přípravy hodonínských Drtičů jsou u konce. Slovácký celek dnes absolvoval poslední trénink, teď už je před Drtiči pár týdnů zaslouženého volna. Jak letní dril probíhal? Kterou část přípravy má nejvíce a nejméně rád? Jak plánuje strávit své volno nebo co čeká od nové sezony? Tak o tom všem jsme si povídali s útočníkem Erikem HLOŽÁNKEM.

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. NJI Nový Jičín 10 29:31 20
2. VAL Valašské Meziříčí 9 38:20 18
3. VEL Velké Meziříčí 10 31:33 18
4. ZNS Žďár nad Sázavou 10 37:36 17
5. KOP Kopřivnice 10 36:30 15
6. OPA Opava 10 24:27 15
7. KMB Kometa Brno B 10 27:28 11
8. HOD Hodonín 9 20:37 3

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova
 

Partneři

MetLife vista car Reality Veselý levier maspro vinný dům repress teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS