Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2016 vyšly tyto články:

23.6.Drtiči ve druhé lize přišli o dalšího soupeře. Ze soutěže se odhlásila KarvináLibor Kopl, hodoninsky.denik.czHodonínští hokejisté přišli ve druhé lize o dalšího soupeře. Po sousední Břeclavi se ze soutěže oficiálně odhlásila i Karviná, východní skupina tak má pouze devět účastníků.
10.6.Skvělá zpráva pro všechny fanoušky. Hodonín bude opět hostit turnaj čtyř zemí reprezentací do dvaceti let!Jan Hochman, Václav JáchimPo dubnovém turnaji hokejových reprezentací do dvaceti let, který měl velmi dobrý ohlas jak mezi širokou hokejovou veřejností na Slovácku, tak i u zástupců českého svazu ledního hokeje, se mohou fanoušci Drtičů těšit na další nálož toho nejlepšího mládežnického hokeje. Na konci srpna totiž bude hodonínský zimní stadion Václava Nedomanského opět hostit turnaj čtyř zemí U20! Bližší informace o turnaji přineseme v průběhu letních prázdnin.
8.6.Kromě tradičních soupeřů i souboj s prvoligovou Třebíčí, celkem sehrají Drtiči v přípravě devět duelůJan HochmanPět soupeřů, devět zápasů. To je program hodonínských hokejistů pro přípravné období. Svěřenci trenéra Stanislava Beťka zahájí přípravu v úterý devátého srpna zápasem proti slovenským extraligovým Piešťanům, poslední prověrka a generálka na ligu s Moravskými Budějovicemi je naplánována na úterý 6. září. Kromě těchto mužstev se Baník střetne ještě s brněnskou Technikou, senickou Duklou a jeden duel Drtiči sehrají na ledě účastníka WSM Ligy z Třebíče. Kompletní rozpis přípravných zápasů najdete uvnitř článku.

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. ZNO Znojmo 5 27:10 15
2. HOD Hodonín 6 21:18 12
3. KOP Kopřivnice 6 20:16 10
4. ZNS Žďár nad Sázavou 5 20:17 9
5. VEL Velké Meziříčí 2 8:8 3
6. OPA Opava 5 15:20 3
7. NJI Nový Jičín 5 10:19 3
8. VAL Valašské Meziříčí 4 11:24 2

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova SaZ Motičák
 

Partneři

Swietelski MetLife vista car Reality Veselý Lázně Hodonín levier maspro vinný dům repress gapa teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS