Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2015 vyšly tyto články:

4.6.Letošní druholigový aktiv proběhne ve čtvrtek 11. června v PrazeJan HochmanPříští čtvrtek, tedy 11. června, se v Praze uskuteční tradiční druholigový aktiv. Na něm by se jako hlavní téma mělo probírat to, jaký hrací systém bude třetí nejvyšší soutěž v příštím ročníku mít. Ve hře je několik variant, ale jako nejpravděpodobnější se v tuto chvíli jeví ta, která počítá s rozdělením třiceti mužstev do tří skupin po deseti týmech. Více informací Vám přineseme ihned po konci zasedání zástupců druholigových klubů.
5.6.Nejlepší gólové akce sezony 2014/15Jan HochmanSestřih těch nejpovedenějších gólových akcí uplynulého druholigového ročníku v podání hodonínských Drtičů, které zachytily naše kamery. V sedmi minutách najdete sedmadvacet nejkrásnějších branek, kterými v sezoně 2014/15 hodonínští hokejisté potěšili své fanoušky.
11.6.Aktiv opět rozhodnutí nepřinesl. Druhá liga by se však měla dál hrát ve dvou skupináchJan HochmanAKTUALIZOVÁNO - Dnešní zasedání zástupců svazu a druholigových klubů definitivní rozhodnutí o tom, jak bude v příští sezoně vypadat hrací model 2. ligy již tradičně nepřineslo. Podle zatím dostupných informací by ale třetí nejvyšší soutěž měla pokračovat ve dvou skupinách s tím, že variant toho, kolik týmů by jednotlivé skupiny měly mít, je několik. Konečné rozhodnutí by mělo padnout příští čtvrtek (18. června), kdy zasedá STK ČSLH. V tuto chvíli tak zatím víme pouze tolik, že první kolo by se mělo odehrát v sobotu 12. září.
15.6.Nejlepší brankářské zákroky sezony 2014/15Jan HochmanPo videu, v němž jste si mohli prohlédnout nejhezčí střely a kombinace, které v minulé sezoně v podání hodonínských Drtičů skončily gólem, Vám tentokrát nabízíme sestřih nejlepších brankářských zákroků dua Zdenko Kotvan - Kevin Rozum.
18.6.Drtiči se zúčastní oslav 90. let fotbalu v Moravské Nové VsiJan HochmanFotbalový klub Moravská Nová Ves srdečně zve všechny na akci k 90. výročí kopané v Moravské Nové Vsi, která se uskuteční v sobotu 20. června 2015 na tamním fotbalovém hřišti. Hlavním tahákem bude od 16:30 zápas domácího A-týmu s výběrem ligových hokejistů a fotbalistů, za který nastoupí například Drtiči Zdeněk Jurásek, Petr Peš, Petr Pokorný ale také reprezentant Michal Kempný či Radim Bičánek nebo Jaroslav Balaštík. Bude návštěvníky připraveno občerstvení, pro děti pak skákací hrad a oblíbený vodní fotbálek.
18.6.Druhá liga i nadále ve dvou skupinách! Drtiči se mohou těšit na dva nové soupeřeJan HochmanDnešní zasedání STK Českého svazu ledního hokeje přineslo rozhodnutí o hracím modelu 2. hokejové ligy pro ročník 2015/16. Třetí nejvyšší soutěž se bude nadále hrát ve dvou skupinách. Česká skupina bude mít 18 týmů, moravská skupina Východ se pak bude hrát ve dvanácti účastnících. Novými soupeři SHK Hodonín bude Kopřivnice, jež postoupila z Krajské soutěže a po čase také Žihadla z Moravských Budějovic, která byla na Východ přeřazena ze skupiny Západ. Součástí druholigové rodiny zůstává také SK Karviná. Více informací přineseme v následujících dnech.
20.6.FOTOGALERIE: Výběr složený i z hodonínských hokejistů porazil jubilanty z Moravské Nové Vsi 4:3Jan Hochman, Eva SolaříkováAni nepřízeň počasí nepokazila fotbalovému klubu z nedaleké Moravské Nové Vsi oslavy devadesáti let tamního fotbalového klubu. Domácí si k exhibičnímu utkání pozvali výběr tvořený mimo jiné ze současných i bývalých Drtičů, kteří mohli po závěrečném hvizdu slavit výhru 4:3. Dvěma góly se na výhře "Výběru ligových hokejistů a fotbalistů" podílel kanonýr nejen ledových ploch, ale také fotbalových trávníků Zdeněk Jurásek.
22.6.První potvrzená posila! Petr Zavadil se po angažmá ve Francii vrací zpět na jižní MoravuJan HochmanPoslední dvě sezony strávil v zemi galského kohouta. Stal se jedničkou druhodivizního týmu Sangliers Arvernes de Clermont. Po sezoně 2014/15 se ale rozhodl pro návrat na rodnou hroudu a jeho další kroky směřují na Slovácko, tedy na místo, odkud v létě 2013 do Francie odcházel. Čtyřiadvacetiletý brankář Petr Zavadil tak znovu oblékne oranžovo-modrý, který si tolik oblíbil. „Těším se, až všechny zase uvidím,“ říká nejčerstvější posila Drtičů, se kterou Vám v příštích dnech přineseme rozhovor.
22.6.FOTOGALERIE: Suchá příprava A-týmu pomalu finišujeAdam KrátkýDnes odpoledne se hodonínští hokejisté sešli v tělocvičně základní školy Mírové Náměstí, kde absolvovali další trénink suché přípravy. Pod vedením dua Oslizlo - Prčík si Drtiči nejprve dali rozcvičku, následoval oblíbený fotbálek a poté na ně již čekalo zhruba deset stanovišť, na kterých si hráči zlepšovali obratnost a fyzickou sílu. Celý trénink se nesl v dobré náladě a hráči se již nemohou dočkat prvního vyjetí na led.
23.6.Lubomír Oslizlo: „Nechodilo nás sice moc, ale jádro týmu jsme měli pohromadě“Adam KrátkýLetní příprava hodonínského SHK míří do cílové rovinky. Před Drtiči je už jen pár tréninků a pak už na ně čeká zasloužená dovolená. Závěr suché části přípravy na novou sezonu jsme využili k tomu, abychom krátce vyzpovídali hlavního trenéra LUBOMÍRA OSLIZLA.
24.6.„Chci, aby to týmu šlapalo a začínali jsme playoff po dvou letech doma,“ hlásí David PolesnýPetr SvobodaV minulém ročníku byl jedním ze stabilních článků defenzívy oranžovo-modrých barev. DAVID POLESNÝ stejně jako jeho spoluhráči absolvuje letní předsezónní přípravu, jejíž neoblíbená „suchá“ část se chýlí ke svému konci. Dvaadvacetiletý hodonínský zadák se v rozhovoru rozpovídal nejen o tom, s čím jde do nové sezóny, ale také, jak si bude užívat volna a mnoho dalšího.
26.6.„Francie mi dala zkušenosti i psychickou odolnost,“ říká navrátilec Petr ZavadilJan HochmanBrankář PETR ZAVADIL se po dvou letech ve slunné Francii vrací domů. Zpět do vlasti jej přilákala nabídka jeho mateřského Zlína, kde by měl plnit roli třetího brankáře. „Mezitím probíhala i jednání s paní Gajošovou, s níž jsme se domluvili na této spolupráci, za kterou jsem moc rád,“ prozrazuje čerstvá posila SHK pro příští sezonu.
28.6.Rezervace a prodej permanentních vstupenek na sezonu 2015/16KlubJiž v úterý 14. července 2015 zahájí hokejový klub SHK Hodonín prodej permanentních vstupenek na blížící se novou druholigovou sezonu 2015/16. Fanoušky jistě potěší, že ceny permanentek zůstávají stejné, jako v loňském roce. Všechny potřebné informace najdete v článku.
30.6.Zemřel dlouholetý řidič klubového autobusu a velký fanoušek Drtičů pan Ladislav VévodaKlubS velkou lítostí oznamujeme, že dnes 30. června 2015 nás po dlouhé a těžké nemoci v nedožitých 65 letech navždy opustil pan Ladislav Vévoda. „Šófa“, jak mu všichni hráči hodonínského A-týmu svorně říkali, byl dlouhá léta neodmyslitelnou součástí týmu, spolehlivým řidičem, který Drtiče vždy v pořádku a včas přivezl na zápas a v neposlední řadě také velkým fanouškem Baníku! Čest jeho památce!

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. NJI Nový Jičín 10 29:31 20
2. VAL Valašské Meziříčí 9 38:20 18
3. VEL Velké Meziříčí 10 31:33 18
4. ZNS Žďár nad Sázavou 10 37:36 17
5. KOP Kopřivnice 10 36:30 15
6. OPA Opava 10 24:27 15
7. KMB Kometa Brno B 10 27:28 11
8. HOD Hodonín 9 20:37 3

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova
 

Partneři

MetLife vista car Reality Veselý levier maspro vinný dům repress teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS