Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2013 vyšly tyto články:

4.6.Nejhezčí gól sezony vstřelil podle fanoušků Michal KubaRedakce Čtenáři našeho webu mohli během celého měsíce května hlasovat a vybrat tu nejkrásnější gólovou akci uplynulé sezony. Do ankety „Nejhezčí gól sezony 2012/13“ bylo nominováno celkem 20 akcí, z nichž jste vy, fanoušci, zvolili vítěze. Autorem nejhezčí branky sezony se podle Vašeho hlasování stal Michal KUBA.
6.6.„Chtěl bych poděkovat všem, kteří mi poslali svůj hlas,“ říká Michal KubaRedakceTřiadvacetiletý útočník byl svým vítězstvím v anketě o nejhezčí gól sezony zaskočen. Jak sám říká, byl překvapen samotnou nominací a že by vyhrál, to by ho nenapadlo ani ve snu. Sympatický útočník však v hlasování fanoušků jasně ovládl. Jak vzpomíná na svůj gól z derby proti Břeclavi a spoustu dalších zajímavostí se můžete dočíst v následujícím rozhovoru.
7.6.Druhá liga ve dvou skupinách! Drtiči, Břeclav a Technika zpět na Východ!RedakceNa právě skončeném aktivu druholigových klubů se rozhodlo o tom, že druholigový ročník 2013/14 bude mít dvě skupiny. Drtiči se tedy vracejí zpět do východní skupiny B, která bude mít celkem dvanáct účastníků. Spolu s nimi se vrací i Břeclav a Technika. Skupina A (Západ) bude mít mužstev osmnáct.
8.6.Drtiči si na Nesytě zastříleli. Rozhodčím dali jedenáct branekRedakceHodonínští hokejisté si zpestřili náročnou letní přípravu přátelským fotbalovým zápasem s hokejovými rozhodčími, které v pátém měření sil deklasovali 11:3. O nejvyšší výhru hokejistů se postarali především Martin Špok s Michalem Kubou, kteří se blýskli hattrickem.
12.6.Osudy hokeje v Hodoníně - 33. část (SHK Hodonín - 2. díl)RedakceDíky ochotě autorů knihy nesoucí název "Osudy hokeje na hodonínsku - 75 let hokeje v regionu", pánů Ivo Cencingera a Edy Mezery, Vám můžeme přinést historii hokeje nejen ve městě Hodoníně, ale i v okolních městech, vsích či vesničkách od samého počátku tohoto krásného sportu na Hodonínsku. Dnes budeme pokračovat 33. kapitolou.
19.6.Soustředění v Chorvatsku uběhlo Drtičům jako vodaRedakce, top foto: chorvatsko.ckvt.czSedmidenní pobyt u Jaderského moře si hokejisté SHK nemohli vynachválit. I když každý den polykali velmi svižné tréninkové dávky, počasí jim vyšlo v podstatě po celou dobu pobytu na jedničku a svěřenci trenérů Baruse a Kosíka si parádně vychutnávali koupání i sluníčko, kterého si na jihu Moravy do té doby moc neužili.
26.6.Osudy hokeje v Hodoníně - 34. část (SHK Hodonín - 3. díl)RedakceDíky ochotě autorů knihy nesoucí název "Osudy hokeje na hodonínsku - 75 let hokeje v regionu", pánů Ivo Cencingera a Edy Mezery, Vám můžeme přinést historii hokeje nejen ve městě Hodoníně, ale i v okolních městech, vsích či vesničkách od samého počátku tohoto krásného sportu na Hodonínsku. Dnes budeme pokračovat 34. kapitolou.
26.6.Informace k rezervacím permanentních vstupenek na sezonu 2013/2014KlubHrací systém druhé ligy je už snad definitivně znám a hodonínský klub tak konečně může zahájit rezervaci a od poloviny měsíce července i prodej permanentních vstupenek na druholigovou sezonu s označením 2013/14. Více informací naleznete uvnitř článku.
28.6.SHK Hodonín děkuje společnosti KM TravelKlubVedení klubu moc děkuje cestovní kanceláři KM TRAVEL za její velkou a dlouholetou podporu hodonínského hokeje. Díky této společnosti, která si za svou více než dvacetiletou historii vydobyla na českém trhu velmi dobré jméno, Drtiči cestují již dlouhá léta na svá venkovní utkání a letos se mohli vypravit také na povedené soustředění v chorvatském letovisku Rabac. Ještě jednou, moc děkujeme. SHK Hodonín.
29.6.„S přístupem hráčů k letní přípravě jsem spokojený,“ říká kouč Miroslav BarusRedakceS koncem první části příprav na novou sezonu, jsme požádali trenéra hodonínských Drtičů, aby nám dosavadní průběh přípravného období zhodnotil. Na přetřes se dostalo samozřejmě i soustředění v Rabacu, nebo hrací model 2. ligy pro nadcházející ročník.

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. NJI Nový Jičín 23 66:72 45
2. VAL Valašské Meziříčí 20 79:44 40
3. ZNS Žďár nad Sázavou 18 69:58 36
4. OPA Opava 21 61:58 30
5. VEL Velké Meziříčí 21 70:80 29
6. KMB Kometa Brno B 22 66:68 28
7. KOP Kopřivnice 21 69:69 26
8. HOD Hodonín 20 50:81 15

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova
 

Partneři

MetLife vista car Reality Veselý levier maspro vinný dům repress teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS