Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2010 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.6.Dílčí informace k průběhu jednání SHK s vedením a zastupitelstvem města Hodonín o finanční podpoře hokejeJan Hochman
5.6.Další dobrá zpráva - Zdeněk Jurásek prodloužil v Hodoníně smlouvu Jan HochmanTřetí nejproduktivnější hráč novodobé historie SHK Zdeněk Jurásek bude i v příští sezoně oblékat hodonínský dres. Rodák z nedalekého Uherského Ostrohu dnes stvrdil svým podpisem smlouvu a v srpnu tak započne již třetí rok svého působení u Drtičů. Informaci nám potvrdila jednatelka SHK Hodonín Jana Gajošová.
6.6.Již půltucet sezon nastupují hodonínští hokejisté ve druhé hokejové lizeJan HochmanVe čtvrtek 12. září letošního roku to bude přesně šest let od momentu, kdy hodonínský klub SHK odstartoval novodobou pouť ve druhé hokejové lize. Ano. Počítáte správně. Drtiči nastupují k bojům ve třetí nejvyšší soutěži v zemi již šest sezon a na podzim odstartují tu sedmou. Jaké bylo dosavadní účinkování klubu z jihu Moravy řečí statistika se můžete dočíst v následujícím článku.
7.6.Nový ročník druhé ligy bude mít dvě skupinyJan HochmanH O D O N Í N - 14:00. Dnešní aktiv mužstev druhé ligy rozhodl o tom, že se v následující sezoně 2010/11 rozdělí 36 mužstev do dvou skupin - Západní a Východní - přičemž Západní skupina bude mít dvacet účastníků a Východní, ve které jsou i hodonínští Drtiči bude mít mužstev celkem šestnáct.
9.6.I Jozef Salajka zůstává u Drtičů, dnes to stvrdil podpisem smlouvyJan HochmanDnešním dnem bylo potvrzeno další jméno pro soupisku SHK na nacházející druholigový ročník. Robustní zadák s tvrdou střelou Jozef Salajka podepsal v odpoledních hodinách s jednatelkou SHK smlouvu a i v sezoně 2010/11 bude tvrdit muziku v obranných řadách hodonínského mužstva.
10.6.Publikum je tady prostě skvělé, říká Ľubomír VaškovičJan HochmanV horkém čtvrtečním dopoledni, nad Kofolou a jen kousek od místa, na kterém jej fanoušci Drtičů mohli celou loňskou sledovat, jak prohání obrany soupěřů. Tak vznikal rozhovor se čtyřiadvacetiletým Lubomírem Vaškovičem, který sportovce nezapřel ani v tomto pro našince tropickém počasí a přijel na hodonínský Zimní stadion ze 30km vzdálené Senice na kole.
11.6.Historické hodnocení brankářů SHK má nového vedoucího - Dalimila SvoboduJan HochmanOpět Vám přínášíme pohled na historické statistiky hodonínského klubu SHK ve druhé lize. Nejdříve přichází na řadu ti, jejichž "pracovištěm" je brankoviště. Během šesti let se v hodonínské kleci vystřídaly téměř dvě desítky mužů s maskou. Loňskému žebříčku vládl Pavel Maláč, letos jej vystřídal Dalimil Svoboda, který hájil barvy Drtičů bohužel jen v jednom jediném střetnutí.
12.6.Sniper Lukáš Komárek bude pokračovat v oranžovo-modrémJan HochmanPo Ľubomíru Vaškovičovi, Zdeňku Juráskovi a Jozefu Salajkovi je potvrzen další ze základních stavebních kamenů hodonínského mužstva posledních sezon. Osmadvacetiletý Lukáš Komárek, který byl v posledních dvou sezonách nejproduktivnějším zádákem SHK a také celé druhé ligy, podepsal v pátek v podvečer s jednatelkou Drtičů Janou Gajošovou kontrakt na příští sezonu.
14.6.Nadějný útočník Michal Kuba taktéž podepsal nový kontraktJan HochmanDalší jméno na soupisku pro sezonu, která začně 11. září, nám prozradila jednatelka SHK Hodoonín Jana Gajošová. Je jím talentovaný hodonínský odchovanec Michal Kuba, který se do rodného města vloni po letech vrátil a dnes potvrdil podpisem smlouvy své další účinkování ve městě na řece Moravě.
14.6.Předseda SHK Lubor Šimeček rezignoval na svou funkciJan HochmanDnes odpoledne rezignoval na funkci předsedy SHK Hodonín Lubor Šimeček. Důvodem rezignace bylo napomoci tomu, aby se prolomily ledy a aby se otevřelo jednání mezi zástupci klubu a vedením města. Během několika následujících dnů proběhne valná hromada, na které bude zvolen nový předseda klubu. Informaci nám potvrdila jednatelka SHK Jana Gajošová.
15.6.Brněnská dvojčata Martin Špok a Jan Korotvička budou "drtit" i příští rokJan HochmanDvě jména, o kterých fanoušci v posledních několika hodinách spekulovali jsou odtajněna. Prozatím posledními hráči, kteří podpisem potvrdili svou klubovou příslušnost k hodonínskému klubu i pro příští sezonu, jsou: čerstvý zubař MDDr. Martin Špok a Bc. Jan Korotvička.
15.6.Jágr Team se v Hodoníně představí i letosJan HochmanI letošní přípravné období si hodonínští Drtiči zpestří duelem proti hvězdám NHL a evropských soutěží. Již druhé exhibiční utkání mezi SHK Hodonín a Jágr Teamem je naplánováno na středu 11. srpna v 18:00 hodin. Jména hráčů, kteří nastoupí za hvězdný výběr, budou upřesněna až pár dnů před samotnou exhibicí.
16.6.Petr Peš a Ondřej Podešva, další dvojice hráčů, která bude pokračovat v HodoníněJan HochmanAčkoliv jsme včera avizovali, že další podpisy příjdou na řadu až za nějaký čas, pouze jsme klamali tělem. Dnes přibyly na soupisku Drtičů další dvě jména. Třetí sezonu na jihu Moravy načne v září obránce Ondřej Podešva a již svou sedmou útočník Petr Peš, kteří dnes s jednatelkou SHK Janou Gajošovou podepsali kontrakty na příští sezonu.
16.6.Novou předsedkyní SHK Hodonín je Bc. Jana GajošováJan HochmanMimořádná valná hromada hokejového oddílu SHK Hodonín dnes odpoledne rozhodovala o nástupci odstoupivšího předsedy Lubora Šimečka. Novou předsedkyní klubu byla jednohlasně zvolena dosavadní jednatelka Drtičů Jana Gajošová. Rozhovor s novou předsedkyní Vám přineseme v nejbližších dnech.
17.6.Kapitán Pokorný čtvrtým jistým obráncem pro novou sezonuJan HochmanKapitán hodonínských Drtičů a jeden z nejzkušenějších hráčů loňského kádru Petr Pokorný si rozmyslel svůj původní záměr ukončit aktivní činnost a bude i nadále oblékat oranžovo-modrý dres Hodonína.
18.6.XI. Sportovní hry - turnaj v in-line hokeji na ZS TEZAJan HochmanV sobotu 19. června se na hodonínském zimním stadionu odehraje turnaj v in-line hokeji. Turnaj začíná v 9:00 a končit by měl zhruba hodinu po poledni. Zúčastní se jej tyto čtyři týmy: Mladší dorost SHK, Junioři SHK, A-Team SHK a Výběr TEZY. Vstupné je zdarma. Všechny fanoušky srdečně zveme.
19.6.Vítězem in-lineového turnaje se stal A-Tým hodonínských DrtičůJan HochmanDnešní dopolední turnaj v in-line hokeji, který se v rámci XI. Sportovních her odehrál na hodonínském zimním stadionu měl jasného vítěze. Stal se ním A-Tým SHK Hodonín, který postupně porazil Výběr TEZY (4:0), Mladší dorost (10:1) a na samotný závěr turnaje i Juniory (6:1) a bez ztráty kytičky s přehledem celý turnaj ovládli. Druhý skončil Výběr TEZY, třetí Junioři a na poslední místo obsadili Mladší dorostenci.
21.6.Dala jsem si za úkol sestavit mužstvo tak, aby byli fanoušci spokojení, říká Jana GajošováJan HochmanJana Gajošová odpovídá ve svém prvním rozhovoru jako předsedkyně klubu na dotazy redakce. V odpovědích se dozvíte mimo jiné i to, že A-tým už není bez brankáře. Zajímá Vás jméno brankáře SHK pro příští sezonu? To i spoustu dalšího se dozvíte uvnitř článku.
22.6.Petr Pokorný obhájil první místo mezi všemi obránci SHK HodonínJan HochmanPo historických statistikách hodonínských brankářů, přichází na řadu zadáci, mezi kterými stejně jako loni kraluje Petr Pokorný. Kompletní statistiku defenzivních hráčů od sezony 2004/05 naleznete uvnitř článku.
24.6.Hodonínští hokejisté i napodruhé v souboji se sudími dominovaliJan HochmanZa ideálního počasí a za doprovodu tisícovek přemnožených komárů nastoupili na fotbalovém hřišti na Nesytě hodonínští Drtiči k již druhému měření sil proti hokejovým rozhodčím. Stejně jako loni hokejisté na trávníku jasně dominovali a uštědřili svým "pruhovaným" kolegům opět slušný debakl. Drtiči se prosadili hned osmkrát a o jediný úspěch arbitrů se postaral až deset minut před koncem zápasu z pokutového kopu iniciátor celé akce Ladislav Netopil.
Další stránky
12>>

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. NJI Nový Jičín 10 29:31 20
2. VAL Valašské Meziříčí 9 38:20 18
3. VEL Velké Meziříčí 10 31:33 18
4. ZNS Žďár nad Sázavou 10 37:36 17
5. KOP Kopřivnice 10 36:30 15
6. OPA Opava 10 24:27 15
7. KMB Kometa Brno B 10 27:28 11
8. HOD Hodonín 9 20:37 3

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova
 

Partneři

MetLife vista car Reality Veselý levier maspro vinný dům repress teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS